Ski Kladky u Moravské Třebové – Průvodce

Ski Kladky u Moravské Třebové – Průvodce

Ski areál Kladky je zimním střediskem pro všechny věkové kategorie. Je to ideální středisko zimních sportů pro začátečníky i středně pokročilé lyžaře.

Ski Kladky se představuje

Lyžařský areál najdete za obcí Kladky v příjemném prostředí přírodního parku Kladecko, který se nachází v moravském okrese Prostějov. Nejvyšší bod celé krásné oblasti se nachází v nadmořské výšce 610 metrů na mořem. Při dobrém počasí můžete kupříkladu vidět i nedaleký vysílač na Pradědu.

Vybavení sjezdovky

Sjezdovka je situovaná u lesa a má celkem k dispozici 2 vleky. Jedná se o pomu a dvoukotvový vlek. Oba vleky jdou rovnoběžně vedle sebe a jsou situované po pravé straně sjezdovky.

Ski Kladky v sezóně

Vybavení pro nejmenší lyžaře

Pro nejmenší lyžařky a lyžaře je na boku sjezdovky připravený malý dětský lanový vlek, který je pro nejmenší návštěvníky grátis.

Vašich dětí se zde mohou ujmout zkušení a profesionální instruktoři, kteří se za poplatek budou Vašim ratolestem naplno věnovat. Další přidanou hodnotou Ski areálu Kladky je atraktivní noční lyžování, které jednoznačně prodlužuje Vaše hodiny, které strávíte na lyžích.

Kladky jsou pohodový malý areál

Rodinná atmosféra

Ski areál Kladky má velmi pohodovou atmosféru, která osloví zejména rodiny s malými dětmi. Není zde nikterak přeplněno a nehraje zde žádná hlasitá hudba. Jde o klidné a příjemné středisko v malebném prostředí místních lesů a hájů.

Občerstvení přímo na svahu

Na svazích sjezdovky na vás navíc čeká Skiklub s občerstvením a sociálním zařízením. Ve Ski bufetu si můžete zakoupit nejenom studené i teplé nápoje, ale i něco vydatného k snědku.

Můžete se zde také bezplatně připojit k bezdrátové síti WIFI a zaslat svým známým či přátelům email nebo sms zprávu přímo ze sjezdovky.

Areál v Kladkách nabízí 2 vleky

Půjčovna lyží a vybavení ve Ski Kladky

V areálu vám rovněž půjčí kompletní lyžařské vybavení. Můžete si zde zapůjčit kompletní vybavení na lyže i na snowboard.

Lyžařské karnevaly

Ski areál pořádá každým rokem velmi populární lyžařské karnevaly. Jedná se o rozverné sjezdy na lyžích v dobových kostýmech a maskách. Nejlepší a nejoriginálnější maska pak vyhrává věcnou cenu.

Na učení lyžování nenajdete lepší místo

Lyžařská škola

V ski areálu rovněž funguje lyžařská škola Snowfox, která nabízí individuální i skupinovou výuku.

Názory návštěvníků

Návštěvníci zimního střediska Kladky jsou spokojeni zejména s obsluhou u kotvy, která každému ochotně pomůže a je velmi vstřícná. Dále si zde turisté pochvalují krásnou a nezkaženou přírodu. Mladší generace si pak zejména pochvaluje noční lyžování.

Ceny

Ceny za ski pas jsou v podobě bodů. 100 bodů se pro dospělého lyžaře rovná 180 korunám, pro dítě pak 130 korunám. 200 bodů se pak rovná 300 korunám, respektive 200 korunám.

Ski Kladky závěr

Ski Kladky je velmi příjemný malý lyžařský areál. Zajímavá poloha jenom kousek od hanácké metropole Olomouce činí toto zimní středisko první volbou pro učení se lyžování. Ale i středně pokročilý lyžaři si tady můžou zařádit za výhodné ceny.

 

Doporučujeme

O autorovi: Recepční Hotelove.cz

Jsem recepční na Hotelove.cz a budu vaše průvodkyně tímto webem i všemi těmi krásnými hotely venku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *