Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Kohoutovice Brno – Ceník, otevírací doba, kamera

Aquapark Kohoutovice je moderní aquapark, který je situován na jižním okraji Brna. Je to moderní designový aquapark se spoustou atrakcí včetně tobogánu.

Aquapark najdete vedle biliardového klubu Yellow Fish. Nachází se na ulici Chalabalova 2a v Brně Kohoutovicích.

Aquapark Kohoutovice se představuje

V Aquaparku Kohoutovice najdete krásné prostředí pro strávení několika hodin odpočinku nebo vodních radovánek. Jsou zde k dispozici služby nejen pro rodiny s malými dětmi a aktivní plavce, ale i pro základní školy a sportovní oddíly.

Aquapark nabízí spoustu zábavy pro malé i velké

Najdete zde vše, co potřebujete k relaxu, zdravému pohybu a vodnímu vyžití – vnitřní bazény, zajímavý střešní bazén, finskou saunu a rovněž klimatizovanou posilovnu.

Plavecký bazén

Pod neobvykle zajímavě řešenou střechou najdete krytý plavecký bazén, který má na délku 25 metrů a do hloubky 1,8 až 2,0 metry. Teplota vody se pohybuje od 27 do 28 stupňů Celsia. Bazén je rozdělen celkem do šesti drah, přičemž šířka jedné dráhy je 2,25 metru.

Aquapark Kohoutovice je moderní a nabízí krásné prostředí

Rekreační bazén a prostor k opalování

K dispozici je zde také krytý rekreační bazén, který má příjemné vodní trysky, perličkové rošty, vodní chrliče a vířivku.

Dětské brouzdaliště

Pro nejmenší návštěvníky je pak připraveno dětské brouzdaliště s populárním vodním hřibem. Za parných a horkých letních dnů můžete navštívit zajímavě řešený střešní bazén s prostorem k opalování a výhledem na bezprostřední okolí.

Vodní atrakce

Nejoblíbenější atrakcí Aquaparku Kohoutovice je zcela jistě skvělý tobogán, který je dlouhý 90 metrů. Děti a omladina si pak mohou vyzkoušet i divokou řeku, která je rozhodně také velmi zábavná a atraktivní.

Panorama celého aquaparku

Pro relax a odpočinek

Pro příjemné chvilky odpočinku je zde k dispozici pára a finská saunu s teplotou okolo 100 stupňů Celsia. Její součástí je příjemný malý ochlazovací bazén spolu s útulnou odpočívárnou.

Všechny sportovce pak potěší zpráva, že Aquapark Kohoutovice má ve svých prostorách také klimatizovanou posilovnu, kterou najdete v prvním patře aquaparku.

Aquapark Kohoutovice Brno z venku

[note note_color=“#e8f3ff“]

Aquaparky v Česku

Který jiný aquapark navštívit v České republice? Krásný nový aquapark je například v Praze Šutce. Velmi známý je také velký Aqualand Moravia v Pasohlávkách na jižní Moravě. Krásný je aquapark v Olomouci. Další skvělé aquaparky jsou Aquapark Vyškov, Aquapark Kohoutovice, Aquapark Uherské Hradiště, Aquapark Kladno nebo Aquapark Olešná Frýdek-Místek.

Za aquapark můžeme považovat i moderní městský bazén v Mladé Boleslavi, krásný je i plavecký bazén Slovany Plzeň nebo plavecký bazén Liberec.
[/note]

Názory návštěvníků na Aquapark Kohoutovice

Mnozí návštěvníci Aquaparku Kohoutovice si pochvalují především klimatizovanou posilovnu, kde je velké množství posilovacích strojů a náčiní. Omladina pak chválí moderní rychlý tobogán a velmi zábavnou divokou řeku.

Vstupné a otevírací doba

Vstup do Aquaparku Kohoutovice na hodinu a půl vyjde dospělého návštěvníka na 130 korun, dětského na 104 korun. Vstupné na tři a půl hodiny pak stojí 295, respektive 236 korun.

Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky Aquaparku Kohoutovice. Zajímavostí je, že čipové hodinky z Aquaparku Kohoutovice můžete použít v dalších sedmi sportovištích stejného zřizovatele Aquaparku Kohoutovice.

Pohled na hlavní vchod

Co jiného v Brně?

V Brně se dá dělat spousta věcí. Rozhodně vám můžeme doporučit návštěvu ZOO Brno a nedaleké Brněnské přehrady. V prosinci si rozhodně nenechte ujít Vánoční trhy Brno.

Závěr Aquapark Kohoutovice

Aquapark Kohoutovice je moderní a dobře vybavený aquapark. Právem patří k nejlepším v zemi a my vám jeho návštěvu můžeme jenom doporučit. Příjemné prostředí v přírodních barvách a s přírodními materiály, spousta možností zábavy, bezchybně fungující služby. To vše je aquapark Kohoutovice.

Diskuze ke článku