Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Městský bazén Mladá Boleslav – Otevírací doba, Ceník

Plavecký bazén Mladá Boleslav se nachází na ulici Na Celně 1456 blízko parku Štěpánka. Jedná se o multifunkční plavecký areál, který má pod svou střechou plavecký bazén, rekreační bazén a wellness zónu.

Poloha bazénu

Městský bazén Mladá Boleslav je moderní plavecký areál, který se může pochlubit skvělou restaurací, moderní wellness zónou, rychlými tobogány a jinými vodními atrakcemi.

Bazén se nachází v příjemném a vlídném prostředí městského parku Štěpánka v Mladé Boleslavi.

Hlavní 25 metrový bazén

Plavecký bazén Mladá Boleslav se představuje

Krytý bazén nabízí všem návštěvníkům Mladé Boleslavi skvělé a ideální podmínky pro rekreační vyžití. Součástí bazénu je 25 metrový sportovní bazén, který má celkem 6 plaveckých drah.

Dále je zde velká hala s vodními atrakcemi, jako je adrenalinový tobogán, rychlá skluzavka, odpočinková parní kabina, vířivka a relaxační bazén.

Hala s vodními atrakcemi - v bazén Mladá Boleslav

Teplota vody – bazén Mladá Boleslav

V plaveckém bazénu se teplota vody pohybuje okolo 27 stupňů Celsia. V relaxačním bazénu je to pak 30,5 stupňů Celsia a v dětském bazénu příjemných 31 stupňů Celsia.

Vodní atrakce pro nejmenší děti

Plavecký bazén Mladá Boleslav nezapomněl také na děti. Děti zde najdou sympatické malé a široké skluzavky, skluzavky ve tvaru zvířat, zábavné chrliče vody a další vodní atrakce. Dětské bazénky pro předškolní děti tu jsou hned dva.

Bazén pro nejmenší děti

Wellness zóna

Wellness zóna je naopak určena pro dospělé návštěvníky, kteří si chtějí dopřát klid a odpočinek. Ve wellness části najdete zdravou finskou saunu, parní kabinu s vůni eukalyptu, zdravý Kneippův chodník.

Vířivka ve wellness zóně

Kneipův chodník ve wellness bazénu v Mladé Boleslavi

[note note_color=“#e8f3ff“]

Aquaparky v Česku

Který jiný aquapark navštívit v České republice? Krásný nový aquapark je například v Praze Šutce. Velmi známý je také velký Aqualand Moravia v Pasohlávkách na jižní Moravě. Krásný je aquapark v Olomouci. Další skvělé aquaparky jsou Aquapark Vyškov, Aquapark Kohoutovice, Aquapark Uherské Hradiště, Aquapark Kladno nebo Aquapark Olešná Frýdek-Místek.

Za aquapark můžeme považovat i moderní městský bazén v Mladé Boleslavi, krásný je i plavecký bazén Slovany Plzeň nebo plavecký bazén Liberec.
[/note]

Občerstvení

Rovněž v bazénu najdete relaxační prostor s gastronomickým provozem, který připravuje každý den čerstvá  a chutná jídla. Je přístupný z hlavní bazénové haly.

Speciální akce

Pokud zrovna slavíte narozeniny a chtěli byste v den svých narozenin navštívit bazén v Mladé Boleslavi, tak neváhejte a udělejte to. V den svých narozenin totiž zaplatíte za vstup do zdejšího bazénu pouze 1 korunu.

Bazén Mladá Boleslav je opravdu krásný a moderní

Plavecká škola

Plavecký bazén Mladá Boleslav nabízí své prostory také pro pořádání plaveckých závodů. Objednat si zde můžete plavecký kurz pro děti od 4 do 15 let. Kurz má celkem 18 lekcí a přijde na 3960 korun. Kolem plaveckého areálu je k dispozici 120 parkovacích míst včetně autobusové zastávky.

V noci má bazén úplně jinou atmosféru

Vstupné a otevírací doba

Vstupenka na 1,5 hodiny vyjde vaši peněženku na 97Kč, respektive 71 Kč za děti. To je ale vstupné pouze do 1 zony – tedy do plaveckého bazénu.

Vstup do dalších čtyř zón je zpoplatněn jinak. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky bazénu.

Plavecký bazén Mladá Boleslav závěr

Bazén Mladá Boleslav je opravdu unikátní a krásný areál se vším všudy. Je to úžasný a moderní bazén se spoustou služeb – nebo spíše aquapark. Návštěvou rozhodně nebudete zklamáni, protože tento bazén patří k nejlepším široko daleko. Srovnání má snad jenom s velkými aquaparky v Praze. Na rozdíl od nich, ale nabízí plavecký bazén v Boleslavi pohodovou a klidnou atmosféru maloměsta.

Diskuze ke článku