Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Šutka s 50-metrovým bazénem – Ceník, otevírací doba

Aquapark Šutka se nachází na ulici Čimická 848/41 na Praze 8. Jedná se o moderní aquapark s nádherným výhledem na Prahu.

Aquapark Šutka se představuje

Aquapark Šutka byl pro širokou veřejnost otevřen v prosinci roku 2012. Tento moderní aquapark může svým návštěvníkům poskytnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale rovněž super vířivku, dva velmi rychlé tobogány, nespoutanou divokou řeku, vodopád, pohodový a klidný relaxační bazén, skvělé dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením a wellness.

Aquapark Šutka je opravdu krásný a moderní

Areál je plně bezbariérový, což jistě ocení všichni vozíčkáři.

Nejmodernější plavecký areál

Aquacentrum Šutka se může pochlubit tím, že je jedním z nejmodernějších plaveckých areálů na území hlavního města i v celé naší zemi.

Atrakcí je tady opravdu dost

Naprosto skvělý je zejména padesátimetrový krytý bazén, který má celkem 8 plaveckých drah a bílou tribunu pro 300 diváků. Naprosto úžasná je také prostorná vířivka, ve které je příjemných 34 stupňů Celsia.

Součástí areálu je také moderní wellness

Aquacentrum Šutka rovněž nezapomnělo na všechny milovníky wellness. V areálu jsou totiž k dispozici dvě prostorné a komfortní finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě kabinky pro parní lázeň.

Rychlé a moderní tobogány

Krásný výhled na Prahu

V letních měsících pak můžete využít panormatickou venkovní terasu, odkud je nádherný výhled na stověžatou Prahu.

Aquapark Šutka a zóna pro nejmenší

Plně bezbariérový přístup a pohodlné parkování

Aquacentrum Šutka je plně bezbariérový. Navíc je zde k dispozici 270 parkovacích míst nebo nedaleká autobusová zastávka „Čimický háj“.

[note note_color=“#e8f3ff“]

Aquaparky v Česku

Který jiný aquapark navštívit v České republice? Krásný nový aquapark je například v Praze Šutce. Velmi známý je také velký Aqualand Moravia v Pasohlávkách na jižní Moravě. Krásný je aquapark v Olomouci. Další skvělé aquaparky jsou Aquapark Vyškov, Aquapark Kohoutovice, Aquapark Uherské Hradiště, Aquapark Kladno nebo Aquapark Olešná Frýdek-Místek.

Za aquapark můžeme považovat i moderní městský bazén v Mladé Boleslavi, krásný je i plavecký bazén Slovany Plzeň nebo plavecký bazén Liberec.
[/note]

Relaxační saunové ceremoniály

Aquacentrum Šutka nabízí svým návštěvníkům atraktivní saunové ceremoniály, které chtějí učinit zdravé saunování příjemným a veselým zážitkem. Každý ceremoniál je v něčem jiný.

Parádní velká klouzačka

Připraveny jsou zde různé typy saunových ceremoniálů na témata, jako jsou Tichá voda, Hvězdné nebe, Tisíc a jedna noc či Výlet do Paříže. Nechte se překvapit a určitě si nějaký saunový ceremoniál objednejte.

Názory návštěvníků na Aquapark Šutka

Dospělí návštěvníci Aquaparku Šutka oceňují hlavně dlouhý a prostorný bazén, který je ideální pro kondiční plavání. Děti pak nedají dopustit na zdejší svižný červený tobogán, který je dlouhý 72 metrů a nabízí světelné efekty.

Velký bazén s 8 drahami využívají i sportovní plavci

Vstupné a otevírací doba

Celodenní vstupenka do vnitřního areálu Aquaparku Šutka vyjde vaší peněženku na 365 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 205 korun. Vstup na 60 minut pak vyjde dospělého návštěvníka na 135 korun, dětského na 85 korun. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquaparku Šutka.

Aquapark Šutka závěr

Aquapark Šutka nabízí velmi pěkný a moderní areál. Pestré a pohodové barvy se spoustou atrakcí pro všechny lákají mnoho návštěvníků, přitom tady ale nikdy nebývají takové davy jako v Čestlicích na druhé straně Prahy. Areál Šutka se opravdu povedl a my vám jeho návštěvu můžeme jenom upřímně doporučit.

Diskuze ke článku