Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Uherské Hradiště – Ceník, otevírací doba, průvodce

Aquapark Uherské Hradiště nabízí vnitřní i vnější areál, který nabízí celou řadu vodních atrakcí a skvělých radovánek. Celý areál aquaparku sousedí s fotbalovým stadiónem Miroslava Valenty a zimní halou. Aquapark se nachází na ulici Kafkova 21 v Uherském Hradišti.

Aquapark Olomouc se představuje

Aquapark Uherské Hradiště nabízí skvělý odpočinek i pestré sportovní vyžití v moderním  areálu. Návštěvníci zde najdou zónu pro sportovní a kondiční plavání, ale i zónu pro hravou zábavu nebo odpočinkovou wellness zónu. V letních měsících je otevřeno i venkovní koupaliště.

Aquapark Uherské Hradiště nabízí spoustu zábavy

Nejdelší tobogán na Moravě

Aquapark Uherské Hradiště se může pochlubit nejdelším tobogánem na Moravě. Svižný tobogán, který má název X-Tube, měří 185,6 metrů, takže divoká jízda v tubusu bude zase o něco delší než je tomu v ostatních aquaparcích.

V tomto tobogánu si navíc můžete vychutnat jízdu na nafukovacích duších, kterou můžete absolvovat samostatně či v tandemu.

Divoká řeka a masážní lavice

Z dalších vodních atrakcí je určitě potřeba zmínit divokou řeku, zábavné chrliče a příjemné masážní lavice.

Pro nejmenší děti je pak k dispozici malý bazén s hloubkou 0,4 metrů, který má teplotu 30 stupňů Celsia. V malém bazénku je umístěna zábavná skluzavka „Slon“.

Hlavní odpočinkový bazén

Odpočinková zóna

V odpočinkové zóně na vás čeká příjemně rozehřátá finská sauna. A to není vše, zajít si můžete také do balnária či tureckých lázní nebo do parní sauny.

V kombinaci s venkovním ochlazovacím bazénem a dostatečně prostornou odpočívárnou, lze předpokládat, že pobyt v odpočinkové zóně bude velmi milým zážitkem.

V tobogánu si zajezdíte i na člunech

Divoká řeka v aquaparku UH

4 zóny Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark Uherské Hradiště je celkově rozdělen do 4 přehledných zón. První tři zóny jsou součásti vnitřní části areálu, čtvrtou zónu pak tvoří letní koupaliště. V zóně číslo 1 najdete dva bazény a parní kabinu. Tato zóna je určena především pro kondiční plavání a výuku plavání základních škol a jednotlivců.

Pro děti je to malý ráj

V zóně číslo 2 najdete především vodní atrakce včetně dlouhého i kratšího tobogánu.

Zóna číslo 3 je pak určena pro odpočinek. Jsou zde 4 sauny včetně ochlazovacího centra a slaného whirlpoolu.

Hravý minitobogán pro nejmenší

[note note_color=“#e8f3ff“]

Aquaparky v Česku

Který jiný aquapark navštívit v České republice? Krásný nový aquapark je například v Praze Šutce. Velmi známý je také velký Aqualand Moravia v Pasohlávkách na jižní Moravě. Krásný je aquapark v Olomouci. Další skvělé aquaparky jsou Aquapark Vyškov, Aquapark Kohoutovice, Aquapark Uherské Hradiště, Aquapark Kladno nebo Aquapark Olešná Frýdek-Místek.

Za aquapark můžeme považovat i moderní městský bazén v Mladé Boleslavi, krásný je i plavecký bazén Slovany Plzeň nebo plavecký bazén Liberec.
[/note]

Občerstvení

V areálu aquaparku najdete celkem 5 kvalitních restauračních zařízení. Jedná se o rychlou samoobslužnou restauraci, aqua bar, venkovní bar s terasou, letní bufet a wellness bar.

Aquapark má i svojí venkovní část a wellness

Vstupné a otevírací doba

Zóna číslo 1 stojí na 1 hodinu 60 Kč, respektive 50 korun. Zóna číslo 2, kde jsou k dispozici také tobogány, stojí na 1 hodinu 110, respektive 100 korun.  Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquaparku Uherské Hradiště.

Budova aquaparku Uherské Hradiště

Náš tip

Pokud se chystáte navštívit aquapark v prosinci, zkuste se zastavit také na krásnách vánočních trzích, které se v Uherském Hradišti konají každý rok.

Závěr Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark Uherské Hradiště je velmi kvalitní a rozlehlý areál, který nabízí snad všechny služby, které si od podobného zařízení můžete jenom přát. Svou zábavu tady najdou všechny věkové skupiny a celkově je to místo, kde můžete strávit klidně celý den.

 

Diskuze ke článku

0/100