Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Olešná Frýdek-Místek – Ceník, webkamera, fotogalerie

Aquapark Olešná se nachází na ulici Nad Přehradou 2290 ve Frýdku-Místku. Jedná se o letní i krytý aquapark v příjemném prostředí přehrady Olešná s krásným výhledem na vrcholky Beskyd.

Aquapark Olešná se představuje

Aquapark Olešná je příjemné relaxační centrum, které je situované v krásném prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku. Z areálu aquaparku je kupříkladu krásný výhled na Lysou horu.

Součástí rozsáhlého komplexu je letní venkovní i krytý aquapark. Oba vodní parky nabízejí svým návštěvníkům skvělou možnost rekreace, uvolnění a odpočinku.

Aquapark Olešná je opravdu krásný a moderní

Krytý Aquapark Olešná

Aquapark Olešná je schopen od ledna do konce prosince poskytnout skvělé a nezapomenutelné zážitky dětem i dospělým.

Z mnoha vodních atrakcí můžeme představit populární divokou řeku, rychlý tobogán s videoprojekcí nebo proudový kanál. Pro milovníky odpočinku je k dispozici každý den saunový svět se čtyřmi typy saun.

Hlavní bazén je z moderního nerezu

Saunový svět

Saunový svět v aquaparku Olešná nabízí nejenom tradiční finskou sauna, ale také slanou římskou lázeň nebo vlídnou tureckou parní lázeň. Při saunování se zde také můžete občerstvit v saunovém baru. Celková kapacita saunového světa je 30 osob.

Olešná je skvělý aquapark pro malé i velké

Dětský bazén

Ve všech bazénech aquaparku Olešná je teplota voda 31 stupňů Celsia, což platí i pro dětský nerezový bazén, ve kterém vaše ratolesti narazí na stříkajícího nosorožce Bubu nebo vodní hřib.

Samozřejmě je zde prostor i pro sportovní plavání

Tobogán s videoprojekcí

Velkou atrakcí aquaparku je především rychlý tobogán s videoprojekcí, na kterém se mohou vyřádit především vaše děti. Tento tobogán měří celkem 98 metrů.

Restaurace Aquapark Olešná

Pakliže budete mít v aquaparku hlad, navštivte místní restauraci, kterou najdete v prvním patře krytého areálu aquaparku. Restaurace je plně klimatizovaná a z jídelních stolů je krásný výhled na krytý bazén. Suchá část restaurace má kapacitu 36 míst, mokrá 50.

Takhle prázdný aquapark moc často není.

[note note_color=“#e8f3ff“]

Aquaparky v Česku

Který jiný aquapark navštívit v České republice? Krásný nový aquapark je například v Praze Šutce. Velmi známý je také velký Aqualand Moravia v Pasohlávkách na jižní Moravě. Krásný je aquapark v Olomouci. Další skvělé aquaparky jsou Aquapark Vyškov, Aquapark Kohoutovice, Aquapark Uherské Hradiště, Aquapark Kladno nebo Aquapark Olešná Frýdek-Místek.

Za aquapark můžeme považovat i moderní městský bazén v Mladé Boleslavi, krásný je i plavecký bazén Slovany Plzeň nebo plavecký bazén Liberec.
[/note]

Kurzy plavání

Aquapark Olešna nabízí kurzy plavání pro děti od 4 do 5 let. Kurz má celkem 10 hodin a stojí 1.350 korun. Cílem kurzu plavání pro děti je osvojení základních plaveckých návyků a dovedností.

Venkovní pohled na Aquapark Olešná

Názory návštěvníků

Dospělým návštěvníkům aquaparku Olešnice se libí především krásný a romantický výhled na vrcholky beskydských hor včetně Lysé hory. Děti si pak chválí svižný tobogán s videoprojekcí.

Vstupné a otevírací doba

Základní 90 minutové vstupné přes týden do Aquaparku Olešná vyjde vaší peněženku na 140 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 110 korun. Rodinná vstupenka na 90 minut pak stojí 285 korun. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquaparku Olešnice.

Doprava

Aquapark je velmi dobře dopravně dostupný, protože se nachází na sjezdu dálnice D48 a nedaleko vede D56 z Ostravy.

Závěr aquapark Olešná

Aquapark Olešná je opravdu krásné relaxační centrum, kde se zabaví celá rodina a to kdykoliv v roce. Už jenom umístění areálu s výhledem na hory byl opravdu perfektní nápad. Vstupné není oproti podobným aquaparkům nijak přemrštěné. Za nás tedy nezbývá nic jiného, než dát tomuto skvělému aquaparku doporučení!

 

Diskuze ke článku

0/100