Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

 Aquapark Kladno – Ceník, otevírací doba, průvodce

Aquapark Kladno se nachází na ulici Sportovců 818. Jedná se o moderní aquapark s mnoha atrakcemi, který je situován naproti městského stadiónu Sletiště.

Aquapark Kladno se představuje

Aquapark Kladno poskytuje nejrůznější formy vyžití pro všechny nadšence vodních sportů a radovánek. Naleznete tu plavecký a masážní bazén, skvělé tobogány a adrenalinové skluzavky, nebo sympatický dětský koutek pro ty úplně nejmenší návštěvníky.

Pohled ze dvou závodních skluzavek do hlavní haly

Skvělý Spacebowl

Aquapark Kladno nabízí celou řadu velmi lákavých vodních atrakcí. Jednou z nich je Spacebowl (známý také jako trychtýř), což je adrenalinová atrakce pro dobré a zdatné plavce od 12 let. V této atrakci si můžete vyzkoušet účinky nespoutané odstředivé síly. Dojezdový bazén spacebowlu je hluboký 2,5 metrů.

Další vodní atrakce

Kromě Spacebowlu jsou zde k dispozici ještě 2 tobogany, whirlpool, dvoudráhová skluzavka, plavecký bazén, nespoutaná divoká řeka, odpočinková vířivka, parní kabina, příjemná ohřívárna v každé šatně, pohodový dětský bazén a skvělé občerstvení.

Je to opravdu krásný a moderní areál

Pro mladší návštěvníky je zde rovněž připraven žlutý tobogán, který je dlouhý 108 metrů a červený tobogán kamikadze, který měří pro změnu 99 metrů. Atraktivní dvoudráhová skluzavka má modrý a žlutý skluz a měří 16 metrů.

Oddechová část

Oddechová část zaujme především starší návštěvníky. Zde se můžete oddat příjemným masážním účinkům whirlpoolu nebo smočit nohu v oddechovém bazénu.

V oddechovém bazénu jsou navíc pro vás připravena masážní lůžka pro ležení v komfortním tvarovém provedení. Whirlpool je skvělý masážní bazén s teplotou vody okolo 33 až 34 stupňů Celsia.

Aquapark Kladno patří k nejlepším v okolí

[note note_color=“#e8f3ff“]

Aquaparky v Česku

Který jiný aquapark navštívit v České republice? Krásný nový aquapark je například v Praze Šutce. Velmi známý je také velký Aqualand Moravia v Pasohlávkách na jižní Moravě. Krásný je aquapark v Olomouci. Další skvělé aquaparky jsou Aquapark Vyškov, Aquapark Kohoutovice, Aquapark Uherské Hradiště, Aquapark Kladno nebo Aquapark Olešná Frýdek-Místek.

Za aquapark můžeme považovat i moderní městský bazén v Mladé Boleslavi, krásný je i plavecký bazén Slovany Plzeň nebo plavecký bazén Liberec.
[/note]

Rekreační bazén

Rekreační bazén je povinnou součástí každého moderního aqauparku, takže nechybí ani zde. Přitažlivou částí této členité a rozrůzněné vodní plochy je zejména divoká řeka s malým ostrovem, okolo kterého ženou dravou vodu tři zvláštní trysky naproti plavcům.

Pro silnou masáž těla jsou připraveny na ochozu rekreačního bazénu dva chrliče vody a v jeho podélných stranách masážní trysky. Uprostřed bazénu se plavci dostanou do útrob jeskyně se dvěma atraktivními vstupy s vodní clonou.

Červený tobogán je pro odvážné

Názory návštěvníků na Aquapark Kladno

Mladší návštěvníci Aquaparku Kladno oceňují především pestré vodní atrakce a zejména dvoudráhovou skluzavku. Ti starší pak nedají dopustit na skvělé masážní účinky odpočinkového whirlpoolu.

Návštěvu aquaparku si užijí malí i velcí

Vstupné a otevírací doba

Celodenní vstupenka do Aquaparku Kladno vyjde vaší peněženku na 350 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 235 korun. Vstup na 60 minut pak vyjde dospělého návštěvníka na 85 korun, dětského na 50 korun. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquaparku Kladno.

Aquapark Kladno závěr

Aquapark Kladno je rozlehlý a moderní areál. Je to opravdu příjemné místo, kde se dá trávit čas oddychu. Za nás vám tedy jeho návštěvu můžeme jenom doporučit.  Tobogán trychtýř nebo mnoho masážních lehátek – to nemají zrovna v každém aquaparku. Kladno je největší město ve Dtředočeském kraji a může vás tak jenom příjemně překvapit.

 

Diskuze ke článku

0/100