Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Vyškov – Otevírací doba, ceník, webkamera

Aquapark Vyškov je moderní aquapark, který je situován nedaleko řeky Haná. Konkrétně se nachází na ulici Sportovní 752/5.

Aquapark Vyškov se představuje

Aquapark Vyškov se skládá z moderního krytého plaveckého areálu a venkovního koupaliště. V obou částech si užijete koupání, odpočinek, zábavu i adrenalin na super rychlých tobogánech.

Ve Vyškově mají moderní a krásný aquapark

Krytý bazén

Krytý plavecký areál je v provozu po celý rok, takže od ledna do konce prosince  můžete tento skvělý areál navštívit. V krytém areálu si především můžete vychutnat skvělé jízdy na tobogánu s průplavem k divoké řece.

Kratší tobogán měří 40 metrů, ten delší je 90 metrů dlouhý. Ve druhém patře se pak nachází 25 metrový plavecký bazén a místnost s pohodovou vířivou vanou s kapacitou do 5 osob.

Aquapark Vyškov funguje po celý rok

Vnitřní areál pro děti

Vnitřní areál není určen pouze pro dovádivé adolescenty, ale také pro všechny rodiny s dětmi. V bazénku pro malé děti jsou různé typy chrličů vody i atraktivní vodní hrad. Dospělí pak ocení dnový vzduchový rošt nebo masážní lavice.

Odpočinek pro dospělé

Aquapark Vyškov má k odpočinku připravená vzduchová masážní lůžka, skvělou vířivou vanu a finskou saunu.

Mají tu divokou řeku i 2 tobogány

Letní koupaliště & Aquapark Vyškov

Za krásného teplého počasí můžete navštívit i letní areál, který se může pochlubit vyhřívaným 50 metrovým bazénem, dětským brouzdalištěm a malým koutkem s houpačkami.

Dva tobogány jsou za teplého a krásného počasí přičleněny k venkovnímu areálu. Letní plavecký areál je otevřen od června do konce září.

Kapacita letního koupaliště je 2200 osob

Maximální kapacita venkovního areálu je 2200 osob. Kromě již vzpomínaného vyhřívaného bazénu je zde k dispozici ještě dvouproudová skluzavka. V případě špatného počasí je letní areál zavřen a otevřen je jen krytý bazén se všemi vodními atrakcemi a radovánkami.

[note note_color=“#e8f3ff“]

Aquaparky v Česku

Který jiný aquapark navštívit v České republice? Krásný nový aquapark je například v Praze Šutce. Velmi známý je také velký Aqualand Moravia v Pasohlávkách na jižní Moravě. Krásný je aquapark v Olomouci. Další skvělé aquaparky jsou Aquapark Vyškov, Aquapark Kohoutovice, Aquapark Uherské Hradiště, Aquapark Kladno nebo Aquapark Olešná Frýdek-Místek.

Za aquapark můžeme považovat i moderní městský bazén v Mladé Boleslavi, krásný je i plavecký bazén Slovany Plzeň nebo plavecký bazén Liberec.
[/note]

Další služby aquaparku

V hlavní bílé budově aquaparku najdete další doplňkové služby jako je solárium, nehtové studium, kadeřnictví, restaurace, aquaerobic, výuku plavání pro školní děti nebo výuku plavání batolat.

Názory návštěvníků na Aquapark Vyškov

Mladší návštěvníci Aquaparku Vyškov oceňují zejména bílo červený tobogán, který přímo ústí do divoké a nespoutané řeky. Ti starší jsou pak spokojení s širokou nabídkou zdejších služeb.

Venkovní část aquaparku Vyškov

Vstupné a otevírací doba

Vstupenka na 60 minut do Aquaparku Vyškov vyjde vaší peněženku na 80 korun, přičemž dětská vstupenka (do 6 let) stojí 40 korun.

Vstup na 90 minut pak vyjde dospělého návštěvníka na 140 korun, dětského na 40 korun. Ceny se liší podle vytíženosti, my tady uvádíme nejdražší víkendové ceny.

Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquaparku Vyškov.

Co jiného ve Vyškově?

Hledáte další zábavu ve Vyškově? Doporučujeme skvlěý Dino park.

Diskuze ke článku