Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Barrandov náš průvodce + Návod na slevu

Aquapark Barrandov je skvělý a moderní aquapark, který je situován na sídlišti Barrandov. Konkrétně se nachází v Praze na ulici K Barrandovu 8.

Aquapark Barrandov se představuje

Aquapark Barrandov je moderně vybavené vodní centrum, které potěší každého milovníka koupání a vodních atrakcí. Dovádět zde můžeš mezi vířivkami, tobogány a brouzdališti. K dispozici je zde také 25 metrový bazén a další super atrakce. Každý člen rodiny si zde určitě přijde na své.

Aquapark Barrandov náš průvodce + Návod na slevu

Super červený tobogán

V Aquaparku Barrandov můžete sportovat, bavit se i relaxovat. Pro nejmenší návštěvníky je zde k dispozici dětské brouzdaliště s malou skluzavkou a malými chrliči.

Odvážní jedinci se mohou spustit po dlouhém červeném tobogánu, který je dlouhý 115 metrů. Méně odvážní se mohou spustit po modrém tobogánu, který je dlouhý 62 metrů. Na tomto kratším tobogánu můžete sjíždět na dvoumístných nafukovacích plavidlech.

Aquapark Barrandov nabízí moderní areál

Dětské brouzdaliště

Sportovní vyžití

Pro zdatnější sportovce je připravena dravá a dostatečně divoká řeka s umělým protiproudem

Pro klidný požitek z vody pak můžete využít rekreační bazén, který je 25 metrů dlouhý. Po vydatném sportovním výkonu pak můžete navštívit odpočinkový whirpool, kde na vás čeká vodní a perličková masáž, kterou na vás vykonají masážní trysky a vodní chrliče.

Pohled do haly aquaparku Barrandov

Teploty vody v Aquapark Barrandov

Teplota vody je vždy důležitý faktor pro každého návštěvníka. V Aquaparku Barrandov si však vybere každý.

V plaveckém bazénu je například 27 až 28 stupňů Celsia, v dětském bazénku pak příjemných 32 stupňů Celsia, v divoké řece 29 stupňů Celsia a ve vířivce 33 stupňů Celsia. Teplota vzduchu v bazénové hale je mezi 30 a 32 stupňů Celsia.

Divoká řeka

Animační programy

Aquapark Barrandov pravidelně pořádá rovněž zábavné animační programy pro všechny návštěvníky. Zde si pod vedením zkušených animátorů můžete dobře zacvičit ve vodě i na suchu. Pokud si animační program zaplatí celá rodina, tak dostane snížené vstupné.

Červený tobogán dlouhý 115 metrů

Kurzy plavání

Aquapark rovněž nabízí speciální lekce plavání miminek, které probíhají v nově vybudované místnosti s vanou. Lekce mají na starosti zkušené instruktorky plavání. Instruktorky vám ukážou správnou a bezpečnou manipulaci s dítětem jak na suchu, tak ve vodě.

Aquapark Barrandov sleva

Aquapark Barrandov nabízí výhodné rodinné vstupné, možnost vstupu na multisport kartu a také se občas vyskytne na Slevomatu. Právě akce na Slevomatu bývají opravdu hodně výhodné.

Pohled na hlavní bazén

Vstupné a otevírací doba

Vstupenka na 190 minut do Aquaparku Barrandov vyjde vaší peněženku na 235 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 139 korun. Vstup na 60 minut pak vyjde dospělého návštěvníka na 99 korun, dětského na 79 korun.

Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquaparku Barrandov.

Hlavní bazén aquaparku Barrandov je dlouhý 25 metrů

Dětský bazének

Aquapark Barrandov závěr

Aquapark Barrandov je méně známý aquapark, který je ukrytý v srdci Barrandovského sídliště. Z centra města je to sem trochu dál, ale výborný je i přístup od pražského okruhu. Je to velmi příjemné moderní vodní centrum. Všechny atrakce jsou v jedné hale. Na první pohled může působit jako docela malý, ale věřte, že možností zábavy je tady více než dost.

Diskuze ke článku