Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vánoční trhy Olomouc 2022 + Můj osobní průvodce

Vánoční trhy Olomouc patří mezi nejvyhlášenější v České republice. Historické jádro Olomouce je druhé největší v Česku a nabízí nádherné kulisy pro vánoční trhy. Ty olomoucké dokážou v lidech opravdu probudit sváteční atmosféru klidu a pohody.

Olomouc je nádherné historické město, které velmi dlouhou dobu platilo za hlavní město Moravy. Teprve až v 20. století bylo předstihnuté Brnem a jinými, zejména průmyslovými, městy.

Dnes je Olomouc se 100 tisíci obyvateli až na nějaké 6. příčce co do velikosti. Zůstalo zde ale opravdu rozsáhlé historické jádro v čele s barokním morovým sloupem zapsaným mezi památky UNESCO.

Vánoční trhy Olomouc 2022 – Kompletní průvodce

Proč jet na vánoční trhy Olomouc?

V Česku se pořádá mnoho vánočních trhů, třeba vánoční trhy v Brně nebo Praze. Jsou krásné, ale jenom málokde mají tu opravdu srdečnou a hřejivou atmosféru. Takovou, kterou zažijete například na trzích v sousedním Německu například na vánočních trzích v Drážďanech.

Co stánek, to jiné originální zboží, spousta dobrot a třeba i možnost rovnou kopit nějaké malé vánoční dárky. To najdete v Česku málokde. V Olomouci ano! Zdejší trhy jsou opravdu krásné, velkolepé a s bohatým doprovodným programem. Není se čemu divit, že na ně míří i lidi hodně z daleka.

Atmosféra Vánoc je zde živá.

Program 2022

Jako každý rok nás čeká zajímavý kulutruní program, jehož vrcholem bude vystoupení mnoha zpěváků, zpěvaček a hudebních skupin. Letos to vypadá předešvším na lokální uskupení jako například: Hifive, Isbina, Blues power, Mladá krev, Big Bang Žerotín, Piknik, Queenmania. Největší pozornost poutá koncert Báry Basikové, který se uskuteční 21. listopadu od 18:15 na Horním náměstí.

Hezkým zpestřením bude určitě i vánoční kino, které bude promítat mnohé už klasické vánoční filmy (Pelíšky, S čerty nejsou žerty, Dovolená s Andělem).

Více v samostatném článku: Vánoční trhy Olomocu program

Kudy do Olomouce?

Kudy na vánoční trhy do Olomouce? Je to snadné. Z nejbližšího okolí je mejlepší využít dálnici D45 nebo D35. Pokud jste z větší dálky, například z Prahy, tak vám můžeme doproučit pohodlnou dopravu vlakem. Z Prahy trvá jízda 2:15 hodiny. Když budete mít štěstí na akční jízdenku, tak můžete jet i za pouhých 109 Kč (u Regiojetu). Na stejné trase jezdí i Leo Express. Zpáteční jízdenka tam a zpět, která není v akci se běžně pohybuje kolem 400 Kč.

Samozřejmě můžete zvolit i dopravu autobusem, která je zpravidla levnější, ale delší a méně pohodlná. Jízda pak trvá kolem 3,5 – 4 hodiny. Na trase jezdí například Flixbus. V předstihu seženete jízdenku za 200 Kč.

Kde se Vánoční trhy Olomouc konají?

Vánoční trhy Olomouc naleznete v samém srdci města na Horním a Dolním náměstí. Hlavní srdce je na Horním náměstí, kde je radnice a světoznámý morový sloup.

Kdy se konají (datum)?

Trhy se konají každý rok během adventního období až do Štědrého dne. V roce 2022 to bude od od pátku 19. listopadu do čtvrtka 23. prosince 2022. Trhy letos začínají výrazně dříve. Jsou roztaženy do většího časového úseku, aby se zabránilo větší koncentraci lidí.

Co si dát tradiční svařák - tady ho mají až z Norimberka.

Na co se těšit?

V Olomouci se každý rok snaží navodit atmosféru pravých českých Vánoc. K tomu patří majestátný a krásně zdobený vánoční strom (ne ale přeplácaný), nabídky tradičních řemeslných výrobků (řezbářské, kovářské i krejčovské práce), vystoupení folklórních souborů, divadlo a kulturní program. Nechabí ani ledové kluziště, které už se stalo novodobou tradicí.

Sortiment jídla je obrovský od tradičních klobás a masa až po moderní kebab. Stejně tak pití, kde nemůže chybět hlavně svařáček, punč nebo horká medovina. Určitě se v Olomouci dočkáte i moderních specialit jako je například horký cider.

Každý rok panuje na trzích vřelá atmosféra plná úsměvů a očekávání. Jenom málokterá akce dokáže člověka přepnout do adventní doby plné klidu a rozjímání. Teprve tady si člověk uvědomí, že po roce je to skutečně zase tady. Snad se i trochu zamyslí, nad tím co se mu povedlo, a jaké má třeba štěstí na lidi kolem sebe. Vánoční trhy v Olomouci patří mezi ty opravdu velké, nabízí tak něco pro každého – a je jedno jestli pro malého nebo velkého.

Vánoční trhy Olomouc – Čím vynikají?

 • Velké trhy s tradicí
 • Nádherné historické kulisy města Olomouc
 • Originální dobrty – trhy drží krok z dobou
 • Bohatý kulturní program
 • Spousta dalších atrakcí – například kluziště
 • Dobrá organizace – s ničím nebude problém

Největší lákadlo – svařák a punč

Olomoucké trhy mají jednu specialitu, kterou si nechávají vozit mimo našich hranic. Jako jediné vánoční trhy v Česku totiž nabízí originální Norimbersk svařák a punče. Toto víno podléhá těm nejpřísnějším nárokům, stejně jako jeho tradiční způsob přípravy na Vánoce. Samozřejmě na trzích nemůže chybět ani domácí moravské víno. Výběr je na vás.

Můžete koupit i vánoční dárky.

Zajímavosti o trzích

Co dál vidět v Olomouci, když už tam budete? Určitě nevynechejte originální socialistický orloj na budově radnice. Pochází už z 15. století a je druhým nejstarším orlojem u nás. V 50. letech prošel úpravami, ve stylu socialistického realismu. Komunistický orloj opravdu jenom tak někde neuvidíte.

Další dominantou, která stojí za návštěvu, je zdejší radnice. V informačním centru vám poradí kam jít, nebo si zde můžete rovnou zakoupit originální olomoucké tvarůžky. V budově radnice je také expozice a dá se vylézt na 75 metrů vysokou radniční věž. Z věže je opravdu neopakovatelný pohled na celé předvánoční veselí. Zamzí, že věž byla na podzim roku 2019 dočasně uzavřena.

Co dělat podniknout v Olomouci?

I v zimě můžete navštívit moderní aquapark Olomouc. Nebo vás více zajímají památky? Máme pro vás obsáhlého průvodce centrem města, mají zde opravdu úžasné historické unikáty. Pokud patříte spíše mezi sportovce, tak by vás mohlo zaujmout lyžování v nedalekém Ski Hlubočky.

Vánoční trhy Olomouc webkamera

Jak to právě teď vypadá přímo v centru Olomouce? Chcete se živě naladit na vánoční atmosféru. Podívat se na chumly lidí, jak se svorně mačkají u stánků se svařákem a kulinářskými delikatesy. Na této stránce naleznete hned několik olomouckých webkamer.

Parkování & Vánoční trhy Olomouc

Možností parkování je v centru Olomouce hned několik, například: parkoviště Palachovo náměstí (20 Kč/h), parkoviště tř. Svobody (20 Kč/h), parkoviště Kollárovo nám. (30 Kč/h), parkoviště U Výpadu (30 Kč/h). Stejně se ale raději vydejte na vánoční trhy dříve, jenom tak budete mít volné parkovací místo jisté. Více informací o parkování hledejte na oficiální webu parkovani.olomouc.eu.

Ubytování v Olomouci

Chystáte se do Olomouce na přes noc? Vyberte si ubytování na Booking.com? Výběr hotelů a dalších ubytování je obrovský. Přesvědčte se na následující interaktivní mapě.Booking.com

Kam jinám vyrazit na trhy?

Hledáte menší nebo méně známé vánoční trhy? Třeba vánoční trhy v Opavě jsou rovněž krásné. Netradiční jsou také vánoční trhy na zámku Kuks, které ale netrvají moc dlouho. Velkolepé vánoční trhy se pořádají také v Brně.

Závěr a moje tipy

Vánoční trhy Olomouc patří bezpochyby k nejhezčím vánočním trhům v republice. Mají opravdu hodně co nabídnout. Hravě předčí i trhy pražské. Atmosféra a velikost těchto trhů je jedinečná. Za nás vám jejich návštěvu můžeme jenom doporučit, protože opravdu stojí za to. Vyplatí se za nimi vydat i z větší dálky.

Jeden z našich čtenářů pro nás sepsal své dojmy a zkušenosti z návštěvy Vánočních trhů v Olomouci se svou rodinou v roce 2019. Užijte si jeho obsáhlý report, který třeba i vám pomůže zorganizovat si cestu na vánoční trhy.

Osobní reportáž z návštěvy trhů

Je 3. prosince. Není to úplně ideální čas na plánování vánočních trhů. Ale tak mi to prostě letos vyšlo. S rodinkou jsme se rozhodli, že si letos navštívíme trhy do Olomouce. Já žena, dcera (8 let), syn (3 roky). V naší rodině už je to taková milá tradice, která nám pomáhá dostat se do vánoční atmosféry. Jezdíme každý rok. Pokaždé jinam. Minulé roky jsme se drželi v blízkosti domovské Prahy. Teď už je ale syn dost velký, aby zvládnul i delší výlet.

Volba padla na Vánoční trhy Olomouc. Myslím si, že je to volba, která nemůže zklamat. Zdejší trhy jsou hodně známé. Od kolegů z práce i známých jsem na ně slyšel jenom slova chvály. Na trzích jsem nikdy nebyl, ale Olomouc přeci jenom alespoň letmo znám (z letní návštěvy) – Je to krásné a upravené historické město.

Navíc se tam dostaneme vlakem. Pro mě ideální a pohodlné řešení. Přeci jenom z Prahy je to kus cesty. Takže rozhodnuto. Pro zájemce jsem se rozhodl celou naši výpravu na Vánoční trhy Olomouc zmapoval minutu po minutě.

Úterý – Plánování

11:20 úterý, 3. prosince – Vybírám jízdenky. Je to dost na poslední chvíli, naštěstí ale jízdenky ještě jsou u všech dopravců. Poměr cena/kvalita jednoznačně vychází nejlépe Regiojet. Cca 800 Kč za cestu tam a zpět pro celou rodinu. Jenže toho si všimli i ostatní. Nejvýhodnější vlak v 7:47 je vyprodaný a další jede, až za 2 hodiny. Koukám tedy ke konkurenci. LeoExpress potěšil. V 9:09 jede vlak za ještě přijatelných 1356 Kč za celou rodinu. Nové vlaky LeoExpressu jsou velmi pohodlné, takže jsem ochotný si připlatit za ten komfort. Bereme je!

12:05 úterý, 3. prosince – Posílám na Whatsupu zprávu manželce, že je vše zařízeno. Nadšeně odepisuje všechny vánoční smajlíky, které objevila v telefonu.

18:45 úterý, 3. prosince – Novinku se dozvídají děti. Eliška skáče nadšením – těší se na svařený džus, jesličky i to, že si přiveze nějaký suvenýr. Tadík se usmívá, ještě z toho nemá moc rozum. Tak trochu asi ale tuší, že se dočká něčeho dobrého. Třeba i čokolády, na kterou jsme jinak v průběhu roku poměrně skoupí.

Čtvrtek – Přípravy

17:30 čtvrtek, 5. prosince – Magda už dává dohromady nákupní seznam. Připravuje se opravdu důkladně. Prý děti rozbili loni spoustu vánočních dekorací, které musíme dokoupit. A samozřejmě se nabízí hora dalších propriet, například purpura, prskavky a horu františků. Na ty si zase potrpím já. Vždycky nádherně provoní celý byt.

17:35 čtvrtek, 5. prosince – Hlavně nezapomenout na točené medové svíčky! Ty si musíme z Olomouce rozhodně přivést.

Pátek – Už se těšíme

20:15 pátek, 6. prosince – Hodina H se přiblížila. Jízdenky jsou připravené. Manželka zabalila baťůžek s nezbytnou výbavou. Mě už jenom při pohledu na tu krosnu bolí záda.

20:20 pátek, 6. prosince – Řešíme jaké bude zítra počasí v Olomouci. Vypadá to všelijak: zataženo, 3-4 stupně a poměrně velké riziko, že bude pršet. Vzájemně se s Magdou uklidňujeme, že tohle je přeci normální prosincové počasí. Že na displeji tabletu to možná vypadá výhružně, ale že dobře víme, že to přeci venku tak strašné není.

Sobota ráno a dopoledne – Cesta na Vánoční trhy Olomouc

7:30 sobota, 7 prosince – Crrrrr. Budík zvoní. Nikomu se stávat nechce, ale musíme.

7:35 sobota, 7 prosince – Magda nalítává do kuchyně a připravuje snídani. V tom se báječně doplňujeme. Já jsem sice hlavní organizátor, ale po ránu bývám línější. Vlak ale nepočká.

7:45 sobota, 7 prosince – Zjišťuji, že k snídani budou perníčky a kakao. Sváteční den začíná už sváteční snídaní. To si dám líbit.

8:40 sobota, 7 prosince – Vylézáme před náš byt v Kobylisích a jdeme na metro směr Hlavní nádraží.

9:00 sobota, 7 prosince – Sedáme do vlaku. Místo máme už rezervované v dětském oddílu.

9:09 sobota, 7 prosince – Vyjíždíme přesně podle plánu. Vlak je hodně zaplněný. Všiml jsem si, že hlavně vyšší třídy jsou snad vyprodané.

10:00 sobota, 7 prosince – Užíváme pohodlí. Veškerá elektronika jde do nabíječek u sedadel. S Magdou rekapitulujeme minulé návštěvy trhů. Nevím čím to je. Čím starší, tím na ně koukáme s větší nostalgií. Tadík s Eliškou si společně hrají. Je to pro ně také nezvyk. Vagón doslova zkoumají od shora ke spodu.

11:15 sobota, 7 prosince – Cesta proběhla hladce, na hlavní nádraží v Olomouci dorážíme ještě chvíli před plánem z jízdního řádu.

Sobota poledne – Jsme na místě

11:20 sobota, 7 prosince – Trochu dezorientovaní bloudíme před nádražím. Naštěstí zastávka tramvají je tady také a vypadá to, že skoro všechny míří do centra. My sedáme na číslo „2.“

Vánoční trhy Olomouc reportáž - Horní náměstí

11:35 sobota, 7 prosince – Vystupujeme na zastávce „U Sv. Mořice.“ Jméno zastávky je zřejmě podle kostela hned naproti.

11:45 sobota, 7 prosince – Pár kroků a jsme na Olomouckém Horním náměstí – hlavním dějišti trhů. Vypadá to, že trhy jsou v plném proudů i když lidí je tu tak přiměřeně. Procházet se dá docela pohodlně. Pomalu nán začíná kručet v břiše, tak se začínáme také porozhlížet po vhodném podniku.

12:20 sobota, 7 prosince – Tak jsme našli. Svou návštěvou poctíme Moravskou restauraci hned na Horním náměstí (http://www.moravskarestaurace.cz/menu). Je to přesně ten podnik co hledáme – příjemné prostředí, dobré recenze, tradiční místní jídla a velmi blízko trhů. Ceny jsou sice vyšší, ale zato z půlky kachny se najím já i obě děti. A Magda si vystačí se salátem. Ostatně stejně podle svých slov si musí šetřit místo na dobroty venku. I v pití jsme střídmý – svařák je přeci jenom nejlepší.

Sobota odpoledne – Řádíme na trzích

13:10 sobota, 7 prosince – Napapaní a spokojení vyrážíme do víru Hanácké metropole. První část mise je jasná: projít celé trhy a nevynechat ani jediný vánoční stánek.

13:15 sobota, 7 prosince – Magda se prodírá záplavou stánků. Kromě všech vánočních propriet hledá i tu nejhezčí vánoční ozdobu. Z každých trhů si totiž pořídíme jednu vánoční ozdobičku, která nám je připomíná ještě dlouhé roky po jejich skončení.

13:20 sobota, 7 prosince – Tadík mě také za bundu. Má hlad. Samozřejmě nemá. Všichni víme, že je to jenom převlečená chuť. Kupujeme mu ovocný špíz namočený v čokoládě. Je absolutně nadšený a my věříme, že budeme mít alespoň na 5 minut pokoj.

13:30 sobota, 7 prosince – Přišel čas na první svařák. Směle do toho!

13:35 sobota, 7 prosince – Samozřejmě musíme koupit i něco pro Elišku. Volí svařený třešňový džus. Při jeho pití se tváří tuze důležitě. Skoro jako by měla opravdový svařák jako my dospělí.

13:40 sobota, 7 prosince – Mají tady i ledové kluziště. Eliška tam chce jít. Já ani Magda z toho moc odvaření nejsme. Ale zkuste se podívat do těch rozzářených dětských očiček a odmítnout je. Jdu do toho. I půlhodinka bude stačit. Eli si užívá každou minutu. Ukazuje jak umí jezdit (to jí jde) i jak by mohla vystupovat jako krasobruslařka (to už moc ne). Ale je to sranda. I já se samozřejmě musím pochlubit svým bruslařským uměním – jak umím překládat brusle, ale to je asi tak vše. Pak už se za ní spíš ploužím a fotím. Ale byla to skvělá sranda.

Ledové kluziště na náměstí

14:00 sobota, 7 prosince – Magda mezitím zaplatila Tadíkovi jízdu na malém dětském kolotoči. I ten si evidentně velmi užívá. „Vrrrrrrm” napodobuje zvuk jedoucího auta a troubí na projíždějící.

14:10 sobota, 7 prosince

14:40 sobota, 7 prosince – Tak nám úspěšně vytrávilo, čas na pořádné občerstvení. Já volím moravskou klobásu. Je naprosto výborná. Jemně pálivá, a hlavně samé maso. Magdička volí bílé klobásky v německém stylu. Dcera se rozhodla pro krásnou pražskou šunku pečenou nad ohýnkem. Vypadá opravdu božsky. I když si neodpustím do ní trochu rýpnout: „Jsme přeci na Moravě, nemusíš hned každému prozrazovat odkud jsme.“

14:50 sobota, 7 prosince – Druhý svařáček. Zahřeje.

15:15 sobota, 7 prosince – Kocháme se olomouckou radnicí a orlojem. Radnice je opravdu krásná, jenom škoda, že vyhlídková věž je zavřená. Zato orloj je spíše trochu bizardní podívaná.

15:55 sobota, 7 prosince – Nastává to pravé nákupní řádění. Čas se nám krátí a do batohu jenom létá vánoční nákup. Všechno ze seznamu, ale i spousta věcí na víc. Medovina, pražené oříšky, tady uzené ryby na doma. A samozřejmě i dárky. Magda kupuje velmi zajímavé andělíčky z drátů a kamínků pro své kamarádky. Pro rodiče zase bereme dřevěné nádobí. Bytelná vařečka nebo obracečka se hodí vždycky. A taky vykrajovátka na vánoční cukroví. U těch se ještě neví, zda budou dárkem a nebo nám zůstanou, ale rozhodně jsou krásné. Máme tam i figurku Spidermana pro Tadíka. No myslím, že to bude hodně srandovní vánoční perníček nebo linecké. Fakt jsem zvědavý, jak ho Magda nazdobí modrou a červenou.

Vánoční trhy Olomouc a nákupy na Vánoce

16:30 sobota, 7 prosince – Čas na třetí závěrečný svařáček. Tentokrát je prý „echt moravský a prémiový“ – pan prodejce u stánku se chlubí, že má vlastní tajnou směs koření, na kterém rozhodně nešetří a že jako víno používá jenom Modrý Portugal z Velkých Pavlovic. Něco na tom bude. I to aranžmá má takové lepší, dokonce má na míchátku napíchnutou i mandarinku.

Sobota večer – Jedeme dom

16:40 sobota, 7 prosince – Už nás pěkně začínají bolet nožičky. Je nejvyšší čas se podívat po tramvaji a vydat se na vlak. Zpět vyrážíme ze stanice „Tržnice,“ která je na druhé straně historického jádra města.

17:17 sobota, 7 prosince – Cesta zpět začíná. Vyrážíme směr domů.

19:16 sobota, 7 prosince – Jsme doma! Povedlo se to. Výlet na Vánoční trhy v Olomouci si budeme pamatovat ještě hooodně dlouho. Štědrý den je za 2 týdny a mi jsme stoprocentně vánočně naladěni.

Já sám si strašně vážím těchto chvílí, kdy jsme spolu celá rodina. Právě tohle je pro mě ta nejhezčí součást celého vánočního období. Jsme spolu a zažíváme krásné věci. Víc si člověk nemůže přát.

20 Komentář

 • blank
  Klára Dostálová
  Publikováno 23. 11. 2018 v 13:22

  Už se nemůžu dočkat. Děkuji za přínosné informace 😉 . Třeba se potkáme přímo na trzích. Osobně mám Vánoční trhy v Olomouci opravdu ráda a každý rok je to pro mě chvilka, kdy mohu vydechnout a konečně se navnadit na tu pravou vánoční atmosféru. Bez nich bych prostě ani necítila, že ty Vánoce přicházejí 🙂

  Odpovědět
  • blank
   Autor
   Recepční Hotelove.cz
   Publikováno 23. 11. 2018 v 18:53

   Ahoj Kláro, děkuji za tvůj příspěvek. Těší mě, že se ti trhy v Olomouci líbí. Já je mám také ráda a proto je doporučuji všude, kde chodím.

   Odpovědět
 • blank
  jarka
  Publikováno 24. 11. 2018 v 7:59

  taky bych se chtěla přijet podívat, ale vlakem – nějaké spojení jak se dostat z nádraží přímo na trhy prozradíte?? děkuji jarka)

  Odpovědět
  • blank
   Autor
   Recepční Hotelove.cz
   Publikováno 27. 11. 2018 v 10:48

   Z Hlavního nádraží je určitě nejlepší využít tramvaj číslo 2. Jezdí po celý den. V centru vystoupíte na zastávce Sv. Mořice (je to 5 zastávek a cca 10 minut jízdy). Užijte si trhy 😉

   Odpovědět
 • blank
  Eva Viktoriniová
  Publikováno 30. 11. 2018 v 13:03

  Jsme z Ostravy,příští týden se poprvé chystáme na vánoční trhy do Olomouce,jsem zvědavá a těším se.

  Odpovědět
 • blank
  zdenek
  Publikováno 1. 12. 2018 v 9:47

  Kde je ten program ???

  Odpovědět
 • blank
  Sedd
  Publikováno 7. 12. 2018 v 17:02

  Který ,,negramot“ píše články pro váš web? Zkoušeli jste si to po sobě přečíst? Máte obsahově hezké a zajímavé články, ale nechte si je prosím zkontrolovat. Chtělo by to někoho kdo umí česky. 🙁

  Odpovědět
  • blank
   Autor
   Recepční Hotelove.cz
   Publikováno 11. 12. 2018 v 13:55

   Děkujeme za názor. Uznáváme, že článek má své gramatické i stylistické chyby. Některé z nich už jsme objevili a opravili. Pokud vidíte další, tak budeme jenom rádi, pokud nám je ukážete.

   Odpovědět
 • blank
  Jana Dvořáková
  Publikováno 13. 12. 2018 v 18:51

  Prosím od kolika hodin mají stánkaři denně otevřeno?Děkuji

  Odpovědět
 • blank
  Jana Dvořáková
  Publikováno 15. 12. 2018 v 9:31

  Děkuji

  Odpovědět
 • blank
  Maruš
  Publikováno 26. 9. 2019 v 19:30

  máte asi špatně dny 1.12. je neděle, normálně jste opráskli loňský program. Kdy teda bude Fleret?

  Odpovědět
  • blank
   Autor
   Recepční Hotelove.cz
   Publikováno 4. 12. 2019 v 17:45

   Nový program byl zveřejněn až později. Jinak Fleret letos vystoupí v pátek 13. prosince od 18:30. 🙂

   Odpovědět
 • blank
  Trhy
  Publikováno 2. 12. 2019 v 12:49

  Dobrý den, slyšela jsem že tam máte k dispozici kluziště pro bruslení. Nikde jsem ale o tom nenašla zmínku. Je to tedy pravda či nikoliv?

  Odpovědět
  • blank
   Autor
   Recepční Hotelove.cz
   Publikováno 4. 12. 2019 v 17:19

   Hezký den, ano kluziště je připraveno!

   Ledová plocha je otevřena denně a zdarma od 8.11. do 30.12. Jenom pozor, že dopoledne je bruslení vyhrazené pro školy a matky s dětmi. Odpolední bruslení pro všechny je cca od 14:00 do 22:00 hod.

   Odpovědět
 • Trackback: Vánoční trhy Staroměstské náměstí 2020 – Program, tipy
 • Trackback: Vánoční trhy Olomouc 2020 program
 • Trackback: Vánoční veletrhy Brno 2021 na výstavišti – Program a průvodce

Diskuze ke článku