Webkamera Olomouc – Živé online záběry z centra

Webkamera Olomouc – Živé online záběry z centra

Chcete se podívat do Olomouce? Webkamera Olomouc vám pomůže se zorientovat. Rozhlédněte se, jako byste byli přímo ve městě. Pohodlně a odkudkoliv.

Jak to aktuálně vypadá v srdci moravské metropole Olomouci? Díky webkamerám rozmístěným všude po městě se o tom můžete přesvědčit sami. Hezky bez prostředníků a zkreslení. Na vlastní oči uvidíte, jaké v Olomouci panuje počasí, kolik je zde lidí a snad nasajete i něco z atmosféry.

Představení Olomouce

Olomouc je nádherné historické město, které hodně dlouhou dobu platilo za srdce Moravy. Ano právě odtud se vládlo Moravě a po dlouhou dobu byla Olomouc větší než Brno.

Dědictví historie

Tato slavná minulost se v Olomouci promítá do dnešních dnů. Olomouci zůstalo 2. největší historické jádro v České republice a je sídlem olomouckého arcibiskupství (jednoho z pouhých 2 arcibiskupství v naší zemi).

Dnes je Olomouc živá metropole. Mnozí zahraniční průvodci jej dokonce doporučují o trochu víc, než Prahu. Navíc, když je teď webkamera na každém rohu?

Olomouc je oblíbeným univerzitním centrem, Univerzita Palackého je druhou nejstarší v zemi. Flora Olomouc je asi nejmasovější zemědělská výstava u nás. Velmi populární jsou také vánoční trhy Olomouc.

Průvodce Olomoucem

Chcete se o tomto úžasném měste dozvědět více? Přečtěte si našeho průvodce historickýcm jádrem Olomouce.

Webkamera Olomouc živě online

Jak to tedy právě teď vypadá v Olomouci? Není nic snazšího, pojďte si projít město s námi a pohledy z následujících webkamer.

Webkamera Olomouc hlavní náměstí

Krásný pohled na Horní náměstí s orlojem a barokním morovým sloupem.

Olomouc › North: › North

 

Webkamera Olomouc Třída Svobody

Hlavní Olomoucká Třída Svobody vede bezprostředně pod celým starým městem.

Olomouc: Drápal Tř. Svobody

 

Webkamera Olomouc hlavní nádraží

Hlavní nádraží je důležitým dopravním uzlem v Hanácké metropoli. Jaký je tu aktuálně provoz?

Olomouc: Olomoucký

 

Chcete vědět více o krásné Olomouci?

Nezapomeňte na tento článek o památkách v centru něsta. Před Vánoci se zde také konají romantické vánoční trhy Olomouc, které jsou vyhlášené široko daleko.

Závěr webkamera Olomouc

Pevně věříme, že se vám pohled na Olomouc, který jsme vám zprostředkovali líbil a že ho i nějak prakticky využijete. Třeba právě při výletu do tohoto krásného města.

 

Doporučujeme

O autorovi: Recepční Hotelove.cz

Jsem recepční na Hotelove.cz a budu vaše průvodkyně tímto webem i všemi těmi krásnými hotely venku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *