Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Webkamera Olomouc – Živé online záběry z centra

Chcete se podívat do Olomouce? Webkamera Olomouc vám pomůže se zorientovat. Rozhlédněte se, jako byste byli přímo ve městě. Pohodlně a odkudkoliv.

Jak to aktuálně vypadá v srdci moravské metropole Olomouci? Díky webkamerám rozmístěným všude po městě se o tom můžete přesvědčit sami. Hezky bez prostředníků a zkreslení. Na vlastní oči uvidíte, jaké v Olomouci panuje počasí, kolik je zde lidí a snad nasajete i něco z atmosféry.

Představení Olomouce

Olomouc je nádherné historické město, které hodně dlouhou dobu platilo za srdce Moravy. Ano právě odtud se vládlo Moravě a po dlouhou dobu byla Olomouc větší než Brno.

Dědictví historie

Tato slavná minulost se v Olomouci promítá do dnešních dnů. Olomouci zůstalo 2. největší historické jádro v České republice a je sídlem olomouckého arcibiskupství (jednoho z pouhých 2 arcibiskupství v naší zemi).

Dnes je Olomouc živá metropole. Mnozí zahraniční průvodci jej dokonce doporučují o trochu víc, než Prahu. Navíc, když je teď webkamera na každém rohu?

Olomouc je oblíbeným univerzitním centrem, Univerzita Palackého je druhou nejstarší v zemi. Flora Olomouc je asi nejmasovější zemědělská výstava u nás. Velmi populární jsou také vánoční trhy Olomouc.

[note note_color=“#ffff99″]

Průvodce Olomoucem

Chcete se o tomto úžasném měste dozvědět více? Přečtěte si našeho průvodce historickýcm jádrem Olomouce.[/note]

Webkamera Olomouc živě online

Jak to tedy právě teď vypadá v Olomouci? Není nic snazšího, pojďte si projít město s námi a pohledy z následujících webkamer.

Webkamera Olomouc hlavní náměstí

Krásný pohled na Horní náměstí s orlojem a barokním morovým sloupem.

Olomouc › North: › North

 

Webkamera Olomouc Třída Svobody

Hlavní Olomoucká Třída Svobody vede bezprostředně pod celým starým městem.

Olomouc: Drápal Tř. Svobody

 

Webkamera Olomouc hlavní nádraží

Hlavní nádraží je důležitým dopravním uzlem v Hanácké metropoli. Jaký je tu aktuálně provoz?

Olomouc: Olomoucký

 

Chcete vědět více o krásné Olomouci?

Nezapomeňte na tento článek o památkách v centru něsta. Před Vánoci se zde také konají romantické vánoční trhy Olomouc, které jsou vyhlášené široko daleko.

Předpověd počasí pro Olomouc

Jaká je aktuální předpověď počasí i dlouhodobý výhled pro Olomouc? Vše jsme pro vás připravili na speciální stránce.

Závěr webkamera Olomouc

Pevně věříme, že se vám pohled na Olomouc, který jsme vám zprostředkovali líbil a že ho i nějak prakticky využijete. Třeba právě při výletu do tohoto krásného města.

 

Diskuze ke článku

0/100