Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Webkamera Podgora online

Jak to vypadá právě v městečku Podgora na Makarské riviéře? Přesvědčte se sami na vlastní oči. Webkamera Podgora je připravená pro vás online. Živé záběry přímo z místa. Nasajte atmosféru. Zkontrolujte počasí. Zjistěte, jak jsou plné pláže.

Na co se těšit v Podgoře?

Podgora je jedno z nej-ikoničtějších míst v Chorvatsku. Malé městečko o 1.500 stálých obyvatel, které má ale úplně vše, co si člověk na dovolené může přát. Rušnou veřejnou pláž pnou atrakcí. Krásné zálivy pro ty, co dávají přednost koupání v klidu. Spoustu dobrých restaurací. Malinký přístav, kde se pravidelně konají zápasy ve vodním pólu. Pobřežní promenádu, která večer ožívá nefalšovaným životem.

Výlety z Podgory

Ke všem radovánkám v Podgoře navíc musíte přidejte ještě mnoho možností výletů. Třeba pěšky do nedalekých Tučepi nebo až do Makarské. Nebo co výlet lodí na některý z velkých ostrovů – velmi oblíbená je třeba pláž „Zlatý roh“ na ostrově Brač.

Opravdový cestovatelé pak určitě vyrazí do vnitrozemí. Například na nejvyšší horu pohoří Biokovo Sv. Jure.

Webkamera Podgora online

Amosféra Podgory

Podgora je pohodové letoviska, které se hemží návštěvníky. Každému je asi jasné, že v parném létě roste počet obyvatel několikanásobně. To nic nemění na to, že si ale Podgora stále drží svou atmosféru a podmanivost.

 

Webkamara Podgora Chorvatsko

Teď už se dostáváme k tomu hlavnímu. Je v Podgoře vůbec nějaká webkamera? Samozřejmě, že ano a ne jedna! Pokud vás zajímá webkamera Podgora, tak na webu Lookr.com, jsou všechny záběry na jedné hromadě.

Ty nejlepší webkamery jsme pro vás ale přichystali přímo na této webové stránce. Po kliknutí si přehrajete zrychleně posledních 24 hodin, které daná kamera zaznamenala.

 

Webkamera Podgora panorama

Krásné panorama Podgory s pohledem na hlavním městskou pláž. Ta je úzká a tvořená kamínky a rozhodně stojí za návštěvu.

Podgora: panorama

 

Webkamera Tučepi – Donji Ratac

Pohled na moře v sousední obci Tučepi. I ta stojí za návštěvu. Mají zde jednu z nejhezčích promenád na celém Jadranu.

Tučepi: Tucepi − Donji Ratac

 

Webkamera Makarská riviéra

Všednodenní pohoda v nedalekém městě Makarská, které je centrum celé riviéry. Z Podgory si sem určitě udělejte výlet. Doporučujeme!

Makarska: Riva

Další webkamery?

Chcete vidět další živé záběry z Chorvatska? Máme pro vás článek s dašlími webkamerami nebo speciální článek jenom o webkamerách v Bašce Vodě.

Webkamery v Podgora závěr

Webkamer je v Podgoře hned několik a stejně tak v nejbližším okolí. Ne všechny mají samozřejmě super kvalitní záběry a my se vám sem snažíme přinést jenom ty nejlepší. Snad vám náš článek alespoň trochu pomohl a nasměroval vás dobrým směrem.

Pokud se chystáte na dovolenou v Podgoře, tak vám přejeme, ať si jí opravdu maximálně užijete 😉

Diskuze ke článku

0.0/5