Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Webkamera Makarská online

Video přenos z města Makarská k přehrání přes internet = webkamera Makarská. Pojďte si pustit živé záběry přímo z města Makarská v Chorvatsku, která je nefalšovaným srdcem stejnojmenné riviéry. Nalaďte se na letní vlnu Makarské.

Makarská není nijak velké město. S 15 tisíci obyvateli, by se dalo říct, že okresní. Jeho unikátní poloha na jihu Chorvatska z něj však učinila známé a oblíbené centrum stejnojmenné Makarské riviéry. Možná se přímo sem vydáte na dovolenou. Možná budete bydlet v jednom z nedalekých letovisek jako je Baška Voda, Tučepi nebo Podgora. Každopádně Makarská rozhodně stojí za návštěvu, a právě proto jsme se rozhodly vám nabídnout živé přenosywebkamer přímo v Makarské.

Webkamera Makarská online - přenos z centra města

Webkamera Makarská online

Přímo zde si můžete pustit záběry hned z několika webkamer umístěných přímo ve městě. Po kliknutí na přehrávač se vám zobrazí posledních 24 hodin v zrychleném sledu.

Makarská plážová promenáda webkamera

Krásné záběry z centra Makarské. Můžete se přesvědčit o čilém ruchu, na pobřežní promenádě, která jenom láká k výletům.

Makarska: Riva

Centrum města a přístav v Makarské webkamera

Hezky umístěná kamera ve středu  Makarské. Můžete se pokochat místním přístavem i se podívat jaký ruch panuje v centru města.

Posílání novinek na email

Nechte si posílat novinky o cestování na email. Tipy 🌲na výlety a 🛏️ubytování. Jenom to nejlepší! Nemáme rádi spam, proto posíláme maximálně 1 email za měsíc. Odběr lze kdykoliv a ❌ snadno zrušit.

Makarska: square and marine

Pláž Donja Luka webkamera

Pohled z trochu větší dálky směrem na centrum Makarské a hlavně oblíbenou pláž Donja Luka.

Makarska: beach Donja Luka

Další webkmary?

Chcete vidět více? Podívejte se na další webkamery umístěné po celém Chorvatsku nebo v okolních městečcích jako je Podgora, Tučepi, Igrane.

Proč jsou webkamery skvělé

  • Jednoduše se podíváte přímo na místo
  • Získáte nezkreslené informace
  • Je to zdarma
  • Nic lepšího na zjištění aktuálního počasí, obsazenosti pláží nebo situaci v dopravě není

Kam se vydat v Makarské za hezkého počasí?

Máte to štěstí a podle webkamer panuje v Makarské hezké počasí? Můžete toho využít k návštěvě mnoha hezkých míst. V první řadě vám doporučíme plážovou promenádu (Gradska Plaža) a přístav. Úžasná je i procházka kolem poloostrova Sveti Petar, na jehož vrcholu se nachází stejnojmenná kaplička a na západě pak stejnojmenný maják. Hlavní náměstí se nachází jenom kousek od přístavu. Zaujme katedrála Sv. Marka spíše o velikosti menšího kostelíku.

Závěr

Webkamera Makarská už na vás čekají. Ve městě je nejenom jedna kamera a vy se tak před vaší cestou můžete sami přesvědčit o situaci přímo ve městě. Makarská je krásné přímořské město a určitě vás nezklame.

Více informací o webkamerách v Chorvatsku najdete také ve speciálním článku.

Diskuze ke článku