Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Webkamera Tučepi online

Záběry z webkamery v chorvatském letovisku Tučepi už na vás čekají. Chystáte se na dovolenou do městečka Tučepi na Makarské? Pojďte se podívat na aktuální online přenos přímo z webkamera Tučepi.

Exkluzivně pro vás máme přenos z webkamery v Tučepi. Můžete se pokochat místními plážemi. Atmosférou místo a hlavně důkladně zkontrolovat počasí. To všechno vám umožní webkamery připojené k internetu.

Webkamera Tučepi online - záběry z pláží.

Představení Tučepi

Obec Tučepi patří k velmi oblíbeným letoviskům. Nachází se pouhých 5 kilometrů na jih od hlavního města riviéry Makarské. Zhruba stejně daleko je i populární Podgora.

Tučepi je ikonické letovisko. Krásné oblázkové pláže stíněné palmami a piniemi. Majestátné vrcholky pohoří Biokovo zvedající se nad městem. A k tomu všemu ještě jedna z nejhezčích promenád na Jadranu lemovaná útulnými restauracemi a vlezlými prodejci. Zkrátka místo, kde se dá prožít nádherná dovolená.

Webkamera Tučepi online

Možná se na dovolenou v Tučepích chystáte i vy. Pak vám rozhodně přijdou vhod následující webkamery.

Z nich se můžete přesvědčit na vlastní oči, jak to vlastně v Tučepích vypadá. Je to opravdu úžasná možnost, kterou přináší moderní technologie. Počasí už vás teď rozhodně nepřekvap.

Tučepi: Tucepi − Donji Ratac

Pro aktivaci kamer stačí kliknout na přehrávače níže. Ty vám ukáží vždy posledních 24 hodin na místě zrychlených do krátké animace. Časový pohled si můžete i sami upravit.

Webkamery v Makarské i Podgoře

Sousední Makarská a Podgora má samozřejmě také své kamery, které vám zde přinášíme také. Jelikož místa nejsou daleko od sebe, tak počasí je zde přeci stejné. O webkamerách v Podgoře a obecně o webkamerách v Chorvatsku, jsme psali i samostatné články.

Závěr

Podgora je letovisko, které nabídne nádhernou dovolenou. Počasí je zde obvykle slunečné a teplé. Přesto pokud se podíváte na živý přenos z webkamer, tak si o situaci na místě uděláte ještě daleko lepší přehled. Co víc jenom chtít?

Posílání novinek na email


Posíláme novinky o cestování na email. Tipy na 🌲 výlety a 🏠 ubytování. Jenom to nejlepší! Rozhodně vás nebudeme spamovat.

Diskuze ke článku

Posílání novinek na email


Posíláme novinky o cestování na email. Tipy na 🌲 výlety a 🏠 ubytování. Jenom to nejlepší! Rozhodně vás nebudeme spamovat.