Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

GO parking Praha letiště – Recenze, ceník, sleva

GO parking Praha je hlídané parkoviště, které najdete 2,6 kilometrů od pražského Letiště Václava Havla.

Dobře hlídané parkoviště se servisem

Go parking je především dobře hlídané parkoviště, které navíc nabízí bohaté služby včetně autoservisu. Jedná se o největší parkoviště v Praze, které má kapacitu 2.100 parkovacích míst. Samotný transfer vám z parkoviště k letišti zabere několik málo minut.

Ceny jsou slušná

Cena za zaparkování vašeho vozu je srovnatelná s podobnými pražskými parkovišti.  Při použití akčního promo kódu se vaše cena za parkování v parkingu ještě sníží.

Hlavní vjezd do Go Parking Praha

GO parking má dobře zabezpečenou ochranu

GO parking zajišťuje vašemu vozu systém trojí ochrany. Jedná se o fyzickou ostrahu 24 hodin denně, velké množství monitorujících kamer a zcela plné krytí veškerých rizik pojištěním.

Parkování u letiště GOu parkingem můžete využít bez předem domluvené rezervace. Pokud však chcete mít jistotu, že svůj vůz zde opravdu zaparkujete, můžete si předem zajistit online rezervaci.

Příjezd od havní silnice

Pokud často cestujete letecky, můžete bez obav s jeho provozovatelem uzavřít smlouvu. Týdenní sazba stojí 900 korun a při rezervaci přes internet při použití promo kódu zaplatíte 800 korun.

Parkoviště je hned vedle letiště

Služba bývá součástí nabídek cestovních kanceláří

GO parking nabízejí v rámci zájezdů i partneři služby, takže týdenní cena je stejná jako byste při placení použili promo kód. Některé cestovní kanceláře mohou mít při prodeji svých zájezdů tento parking dokonce bezplatný.

Vjezd na hlídané parkoviště Go Parking

Parkoviště je nedaleko letiště

GO parking je perfektně umístěný, protože ho najdete jen několik set metrů od pražského letiště Václava Havla. Když pojedete od Prahy, tak stačí když z R7 sjedete na sjezdu směrem na letiště a odbočíte vpravo.

Sjezd nemůžete minout, protože je dobře označen a od areálu parkoviště vás dělí už jen 400 metrů.

Vjezd na parkoviště Go Parking

Vjezd na parkoviště není rovněž těžký, stačí přiložit lístek vytištěný z emailové schránky nebo kartu k vjezdovému stojanu a závora se hned otevře. Parkovací doklad si pak vezměte se sebou a mějte ho vždy u sebe, abyste se jím prokázali řidiči minibusu GOu parkingu, který vás dopraví až k letišti.

Minibusy vozí klienty parkoviště přímo před terminály

Klimatizovaný minibus

Hned po příjezdu vás klimatizovaný a pohodlný minibus GO parking odveze k hlavní odletové hale Letiště Václava Havla Praha. Rychlý autobusový přesun je zakalkulován v ceně parkovného a vy i se všemi vašimi zavazadly se dostanete co nejblíže k místu odletu.

Jedna hezká momentka

Po příletu

Jakmile se po příletu dostanete ke svým zavazadlům, půjdete na označená nástupní místa GO parking. V Terminálu číslo 1 použijete východ F a váš minibus bude čekat na čtvrtém jízdním pruhu. V Terminálu číslo 2 využijete východ C. Pokud tam minibus GOuček nebude přistaven, zavolejte hned na telefonní číslo +420 226 256 000.

Závěr o Parkingu

Go Parking Praha je moderní a dobře udělaná služba. Za dobré peníze vám zpříjemní dovolenou a konečně už není žádný důvod nechávat vaše auto doma. Mnoha lidem to jistě ušetří spoustu starostí před letem.

 

Diskuze ke článku

0/100