Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Veřejné bruslení Praha 2022 – Seznam všech kluzišť

Chcete si v Praze zabruslit na krytých stadionech či venkovních kluzištích?! Zde je seznam těch nejzajímavějších pražských kluzišť. Veřejné bruslení Praha 2022 čeká!

Aktuálně

Situace kolem bruslení je vinou pandemie Covid 19 velmi nečitelná. Nemůžeme bohužel ručit za aktuálnost informací. Kluziště označené štítkem [label type=“success“]2021 funguje![/label] by mělo být v provozu, pokud to epidemiologická situace dovolí.
 
Většina kluzišť má být v provozu od 3 stupně PES a níže.
 

  • 18.12.2021 došlo k uzavření většiny kluzišť – Kvůli PES stupni 4 může být na ledové ploše nejvíšše 6 lidí, což je pro většinu těchto zařízení ekonomicky nerentabilní, a proto raději kluziště sami uzavírají.

Veřejné bruslení Praha seznam

OC Arkády Pankrác

2022 funguje Před obchodním centrem Arkády Pankrác je sympatické venkovní kluziště, které je otevřené každý den od 9 do 21 hodin. Vstupné na lední plochu stojí 50 korun a zapůjčení bruslí 80 korun.

Kluziště na Františku

2022 funguje Kluziště na Františku je ledová plocha o rozměrech 40 x 20 metrů. Pěkný sportovní areál najdete kousek od nemocnice. Bruslí se zde každý den, nicméně časy veřejného bruslení se každý den mění. Vstupné stojí 70, respektive 40 korun, přičemž zapůjčení bruslí stojí 50 korun.

Možností bruslení je v Praze víc, než dost

Kluziště na Ovocném trhu

2022 funguje Oblíbené venkovní kluziště na Ovocném trhu je ledová plocha pod širým nebem o rozměrech 14 x 30 metrů. Kluziště je otevřené denně od 10:00 do 21:00 hodin. Každý víkend je veřejné bruslení doprovázeno zajímavými akcemi. Vstupné na lední plochu je zdarma.

Bruslení si užijí malí i velcí

Ledová plocha pod Žižkovskou věží

2022 funguje Ledová plocha pod Žižkovskou věží je atraktivní kluziště s oblíbenou zimní zahradou. K dispozici je zde i půjčovna bruslí a bruslí se zde každý den od 9 do 21 hodin. Vstupenka na ledovou plochu činí 100 korun.

Galerie Harfa

2022 funguje Pokud toužíte po netradičním kluzišti, přijďte si zabruslit s dětmi na ledovou plochu na střeše Galerie Harfa. Veřejné bruslení na střeše nákupního střediska probíhá každý den od 15:00 do 18:30 hodin. Doporučuji také atraktivní večerní bruslení, které se koná každou sobotu od 19:00 do 20:30 hodin. Vstupenky za 50 korun zakoupíte na informačním stánku v přízemí Galerie Harfa.

Veřejné bruslení Praha 2019/2020 - kam se vydat?!

Kluziště na Letné

2022 funguje Ledovou plochu na Letné najdete v bezprostřední blízkosti ulice Milady Horákové naproti fotbalovému stadionu AC Sparta. Největší ledová plocha pod širým nebem na území hlavního města je otevřena denně od 9 do 21 hodin. Navíc je zde vstupné zcela zdarma. K dispozici je zde také sympatická školička bruslení. Vedle kluziště je pak vytápěný velký stan s gastro koutkem.

Stadion Kobra

Stadion Kobra najdete na Novodvorské ulici na Praze 4. Tato ledová plocha pod střechou o rozměrech 57 m x 26 metrů nabízí veřejné bruslení vždy dvě hodiny o víkendu. Je to v sobotu od 14.30 do 16.30 a v neděli od 14.45 do 16.45 hodin. Vstupenka stojí 100 korun a zapůjčení jednoho páru bruslí 80 korun.

I v Praze se najdou přírodní místa na bruslení

Hala Incheba

Na brusle můžete vyrazit rovněž na Výstaviště v Holešovicích. Kluziště pod střechou najdete v Malé sportovní hale Incheba, která je pro bruslaře otevřena v neděli od 16:15 do 18:30 hodin. Brusle si však musíte vzít se sebou, protože v hale Incheba se brusle nepůjčují.

Bruslení Praha závěr

Veřejné bruslení Praha je opravdu dostupné pro každého. Možností je hodně, jak co se týká velkých ploch, zimních stadionů tak nově i menších bruslích zón, které budují obchodní centra k zatraktivnění své nabídky. Věříme, že si z našeho seznamu nejlepších míst na bruslení vybere každý.

Nebo snad máte jiné oblíbené místo v Praze na bruslení? Podělte se s námi v komentářích.

Diskuze ke článku