Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Webkamera Igrane online

Jak je právě teď v oblíbeném letovisku Igrane na Makarské rivéře? Webkamera Igrane je online a prozradí vám to. Podívejte se na aktuální situaci přímo na místě, abyste zjistili počasí, obsazenost pláží i atmosféru.

Proč je webkamera Igrane super

Můžete se přesvědčit na vlastní oči na situaci na místě. Nedostáváte žádné zprostředkované informace, ale skutečně se koukáte na místo dění.

Něco málo o Igrane

Igrane je velmi malá obec, spíše vesnička na jihu od Podgory a centra riviéry města Makarská. Přes zimu je to skutečně klidná vesnička. To z Igrane činí jednu z nejmalebnějších obcí v této části chorvatského pobřeží. V létě samozřejmě přívaly turistů změní Igrane v oblíbené letovisko.

Webkamera Igrane a molo obsazené loďkami.

Igrane to je v podstatě jenom hlavní promenáda kolem moře a pár křivolakých zatáček obklopených domy a apartmány. Vše těsně vedle sebe. Celkově to vytváří dojem malého městečka, ale věřte, že to celé projdete snad za 15 minut. Přístav zde sice také mají, ale je to jenom o úhlu pohledu, někdo by ho spíš označil za molo, protože zde kotví jenom malé loďky a čluny.

V Igrane a okolí jsou skvělé oblázkové pláže. V samotném městečku máte k dispozici veškeré služby, včetně skvělých restaurací. O kousek dál už na vás čekají čistě soukromé zálivy, které nabídnout dokonalé útočiště ke klidnému koupání.

Webkamera Igrane pro vás

V Igrane se nachází webkamera přímo v centru obce. Zabírá hlavní řadu domů a kousek městské pláže. Samozřejmě jsou vidět i svahy majestátného pohoří Biokovo. Pojďte se pokochat s námi těmito úžasnými záběry.

Po kliknutí na přehrávání se vám ukáže posledních 24 hodin v daném místě, přehraných zrychleně. Sami si můžete navolit jiný časový interval. Samozřejmě nechybí ani možnost si přímý přenos z Igrane roztáhnout na celou obrazovku.

Igrane: panorama

Webkamera pláž v Igrane

Druhá webkamera vám ukáže přímo dění na hlavní pláži Igrane v centru obce.

Igrane: beach

Další webkamery v Chorvatku?

Chcete vidět další online přenosy z webkamer po celém Chorvatsku. Máme pro vás hned několik článků, včetně těch o webkamerách v Bašce Vodě a webkamerách v Podgoře, Makarské nebo Brele.

Igrane okolí

Igrane se nachází v dechberoucí krajině. Skalní stěny jsou zde téměř kolmé. Pouhý kilometr od obce se nachází špičky kopců, z nichž některé mají i více než 800 metrů (Živac). Z Igrane je krásný výhled na ostrov Hvar.

Závěr

Moderní technologie překonávají bariéry a možnost podívat se předem na místo, kam se chystáte na dovolenou (jako třeba právě do Igrane) je opravdu skvělá. Nejlépe těsně před odjezdem, ať víte, co vás vlastně čeká, anebo se můžete naladit na atmosféru místa.

Věříme, že vám tento článek pomohl a přejeme příjemnou návštěvu nebo rovnou celou dovolenou v Igrane v Chorvatsku.

Diskuze ke článku