Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Webkamera Brela online – živé záběry přímo z místa

Jak je aktuálně v chorvatském letovisku Brela? Pojďte se podívat online na živé záběry z webkamer umístěných přímo v tomto oblíbeném cíli dovolených. Zjistěte počasí, prohlédněte si ruch v městečku, nasajte atmosféru.

Webkamera Brela online

Přímo zde vám přinášíme přenos z malebného městečka Brela. Uvidíte, co se právě teď děje na místě nebo se odehrálo v posledních 24 hodinách. Přehrávač vám po kliknutí ukáže právě poslední den v Brele až do aktuálního času. Samozřejmě si můžete nastavit i jiný rozsah. Z Brely máme jenom jednu webkameru umístěnou přímo v centru u přístavu, i ta vám ale prozradí dost informací.

Brela: marine

Proč se podívat na Brelu přes webkameru

Webkamera Brela má tu výhodu, že vám ukáže přesně jak to na místě vypadá. Není tu žádný prostředním, který by vám mohl zkreslit dojem. To co vidíte v Brele, se skutečně právě děje. Na vaši dlouho očekávanou dovolenou se tak můžete mnohem lépe připravit.

Další webkamery v Chorvatsku?

Zajímá vás, jak to vypadá i v dalších letoviscích na oblíbené Makarské riviéře? Máme pro vás další články: webkamera Podgora, webkamera Baška Voda. Nebo se rovnou koukněte na naší souhrnou stránku s webkamerami v celém Chorvatsku.

Představení městečka Brela

Brela je spíše malé letovisko. Má jenom necelých 1.800 obyvatel a nachází se 15 kilometrů na jih od Makarské. Na druhé straně je to jedno z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. V roce 2004 umístil americký magazín Forbes pláže Brely na 6. místo v seznamu 10 nejkrásnějších pláží na světě. Není bez zajímavosti, že mezi evropskými plážemi se Brela umístila první.

Ikonická skála na pobřeží je známá široko daleko. Není se tak čemu divit, že si Brelu oblíbilo i mnoho celebrit.

Webkamera Brela závěr

Brela je krásné místo, které vám rozhodně můžeme k návštěvě jenom doporučit. Díky webkamera Brela se navíc můžete podívat do letoviska už předem. Využijte toho. Přejeme hezkou návštěvu Chorvatska.

Posílání novinek na email

Nechte si posílat novinky o cestování na email. Tipy 🌲na výlety a 🛏️ubytování. Jenom to nejlepší! Nemáme rádi spam, proto posíláme maximálně 1 email za měsíc. Odběr lze kdykoliv a ❌ snadno zrušit.

Diskuze ke článku