Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mapy Chorvatska ke stažení – Vyberte si tu nejlepší mapu

Hledáte ty nejlepší mapy Chorvatska? Tady jsme pro vás připravili hned 8 skvělých map + další tipy. Všechno ZDARMA ke stažení a ve skvělé kvalitě.

Chorvatsko je nádherná země, kam míří každý rok především k moři statisíce Čechů. Není to jenom tím, že máme Chorvatsko blízko, ale tuhle zemi nádherných scenérií a průzračného moře si musí každý zamilovat. Sám jsem tady byl nejméně 5x, ve Starém Gradu z Zadaru, v Bašce Vodě nebo oblíbené Podgoře.

Mojí vášní jsou pak různé mapy. Rád se vždycky zorientuji, kam jedu. Samozřejmě každá mapa má svůj vlastní účel, a tak je to nutné brát.

Nejlepší mapy jsou online

Nejnovější a nejpodrobnější mapy se v dnešní době samozřejmě najdou online. O tom snad ani nemá smysl diskutovat. To je prostě nezpochybnitelný fakt.

Nejznámější služby jsou Google Maps a Mapy.cz. Obě můžu doporučit jak v jejich základní webové podobě, tak v podobě online aplikace. Aplikace na chytrý telefon mají navíc obrovskou výhodu v tom, že si do nich můžete stáhnout mapy offline a používat je i bez přístupu k internetu.

V čem jsou tyto mapy Chorvatska skvělé:

  • Google maps – Nejlepší světové pokrytí, spolehlivá služba, výborná navigace zdarma.
  • cz – Perfektní turistické mapy, velmi přehledná grafika a užitečné funkce.

Nejlepší mapa Chorvatska ke stažení

Vybírejte z následujících map Chorvatska, kde je každá trochu jiná. Vyberte si ty, které se vám nejvíc líbí a pak si je můžete uložit do svého mobilu, tabletu nebo počítače a dál s nimi pracovat.

Geografická mapa Chorvatska (JPG; velikost 575 kB; rozlišení 2000 x 1864 px) – Přehledná mapa všech pohoří, řek a nížin v Chorvatsku

Geografická mapa Chorvatska

 

Chorvatsko – Mapa dálniční sítě (JPG; velikost 561 kB; rozlišení 1920 x 1936 px) – Mapa dálnic a silnic bude určitě zajímat většinu lidí, kteří míří do Chorvatska. Tady máte jednu ryze aktuální.

Chorvatsko – Mapa dálniční sítě

 

Politická mapa Chorvatska (JPG; velikost 356 kB; rozlišení 2000 x 1864 px) – Členění Chorvatska na municipality a jednotlivé městské a obecní regiony.

Politická mapa Chorvatska

 

Gastronomická mapa Chorvatska (JPG; velikost 293 kB; rozlišení 1555 x 1535 px) – Chorvatsko je také země zaslíbená jídlu, podívejte se, kde jsou jednotlivé pokrmy doma a co zajímavého zde můžete ochutnat.

Gastronomická mapa Chorvatska

 

Zjednodušená mapa Chorvatska (JPG; velikost 549 kB; rozlišení 1920 x 1921 px) – Velmi jednoduchá a přehledná mapa Chorvatska. Obsahuje jenom to důležité. Krásně jsou na ni vidět všechna důležitější města.

Zjednodušená mapa Chorvatska

 

Mapa regionů Chorvatska (JPG; velikost 109 kB; rozlišení 2201 x 2151 px) – Další mapa regionů Chorvatska – tentokrát opravdu velmi zjednodušená.

Mapa regionů Chorvatska

 

Chorvatské kraje (JPG; velikost 663 kB; rozlišení 2000 x 1866 px) – Graficky velmi vkusně udělaná mapa chorvatských regionů, která ukazuje kraje (župy) a jejich hlavní města.

Chorvatské kraje

 

Turistická mapa Chorvatska (JPG; velikost 899 kB; rozlišení 2000 x 2000 px) – Hravá mapa Chorvatska a jeho největších zajímavostí.

Turistická mapa Chorvatska

 

Dovolená v Chorvatsku? Jednoznačně doporučujeme letovisko Podgora.

Mapy Chorvatska závěr

Na této stránce jsme vám představili 8 krásných map Chorvatska, které si můžete zdarma stáhnout a použít dle libosti (pro osobní potřebu). Kromě toho jsme vám dali tipy na zajímavé mapové weby a aplikace. Pevně věříme, že vám tato stránka pomohla a třeba se i díky ní zorientujete v Chorvatsku lépe.

Chorvatsko je opravdu krásná země, která je nám velmi blízká a má hodně co nabídnout. Dnes už sice nepatří k nejlevnějším destinacím, to ale nic nemění na tom, že se stále jedná o velmi zajímavé místo.

Diskuze ke článku