Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sauna Spot Dvorce v Praze Podolí – Průvodce saunovým světem

Sauna Spot Dvorce najdete na Praze 4 v ulici Podolské nábřeží 1110. Je to unikátní saunový svět, který najdete takřka v centru Prahy.

Sauna Spot Dvorce se představuje

Sauna Spot Dvorce je jediný saunový svět, který je situovaný v přírodě a přitom téměř v centru Prahy.

Saunové centrum s dlouhou tradicí prošlo díky skupině nadšenců rozsáhlou přestavbou, a tak si zde můžete naplno užívat skvělého saunování přímo na břehu romantické Vltavy.

Najdete zde jedinou saunu v hlavním městě České republiky s unikátním a dechberoucím výhledem na plynoucí řeku Vltavu!

Sauna spot a jeho krásná panoramatická sauna

Svět plný saun = Sauna Spot

V saunovém světě najdete klasické 4 finské sauny s rozdílnou teplotou a vlhkostí, takže každý si zde může vybrat podle svých vlastních představ. Dále jsou zde 2 ochlazovací bazénky, příjemná masérna, tři vnitřní relaxační zóny a dvě venkovní relaxační zóny. Celková kapacita saunového světa je až 130 osob.

Celý objekt je designový a moderní

Unikátní sauna Niké

Sauna Niké je velmi unikátní sauna, kterou si hned oblíbíte. Sauna Niké má totiž svou stěnu obrácenou k řece Vltavě. Stěna je pochopitelně prosklená a to od podlahy až ke stropu, takže je z ní famózní pohled na řeku se zeleným břehem.

Během saunování se tak můžete kochat pohledem na Zlíchov nebo Pražský Semmering. Skvělé místo, které vás určitě zaujme.

Relaxace tady má opravdu úroveň

Sauna Hebé

Další skvělou saunou v Sauna Spot Podolí je solná sauna Hebé, která vám přinese svěží a čerstvý vánek do života. Je to solná sauna, která je vyhřátá na 60 až 70 stupňů Celsia. Hebe sauna je vhodná zejména na regeneraci horních dýchacích cest či pro nadšence do jemnější regenerace a obrození svého těla.

Sauna je pro člověka i velmi zdravá

Masáže

Pokud vás již přestane bavit saunování, dejte si aspoň jednu zdejší masáž. Vybrat si můžete klasickou masáž, reflexní terapii, intenzivní thajskou tlakovou masáž, pasivní strečink, práci s energií Reiki, spoušťovými body a další.

Parkování a otevírací doba

Pokud k saunovému světu – Sauna Spot přijedete vlastním autem, můžete zaparkovat v ulici Podolské nábřeží či využít soukromé parkoviště v ulici Jeremenkova. Veřejnou dopravou můžete k saunovému světu dojet tramvají číslo 2, 3, 17 a 21 nebo autobusem číslo 124 nebo 118. Otevírací doba je každý všední den od 8 do 23 hodiny. Pouze přes víkendy je otevřeno od 10 do 23 hodiny.

Kvalitní služby tady jsou samozřejmostí

Ceny Sauna Spot Dvorce

Vstupné na 90 minut do saunového světa vyjde dospělého návštěvníka na 250 korun. 120 minut pak stojí 295 korun. S klubovou kartou, kterou si musíte nabít minimální částkou 2000 korun, vás 90 minut vyjde na 225 korun, 120 minut na 270 korun. Důchodci a studenti mají z plné ceny desetiprocentní slevu.

Závěr Sauna Spot Dvorce

Sauna Spot Dvorce v Podolí je krásné a velmi dobře vybavené saunové centrum. Nabízí opravdu prvotřídní služby takřka v centru naší metropole. Výhled ze sauny Niké je opravdu unikátní a jenom umocňuje zdejší relaxaci. Víc nás snad ani nenapadá co napsat. Návštěvu centra Sauna Spot Podolí si rozhodně nenechte ujít.

Diskuze ke článku