Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Saunia Liberec – Recenze a průvodce saunového světa

Saunia Liberec najdete v obchodním komplexu FORUM Liberec na Soukenném náměstí 2a/699 v Liberci.

Saunia Liberec se představuje

Liberecká Saunia je dalším saunovým světem, který je umístěn v obchodním komplexu, takže do vyhřáté sauny můžete bez okolků vlézt po vykonání všech nezbytných nákupů.

Saunia Liberec je rájem pro všechny vyznavače různých typů saun. Skvělou saunovou atmosféru můžete zažít v moderním a luxusním prostředí, kde si vaše tělo i mysl dokonale odpočine a pohoví.

Velká ceremoniální finská sauna

Různé typy saun

Saunia Liberec má různé typy saun, které z vašeho těla vyplaví špatné a nezdravé toxiny. Těšit se zde můžete na tradiční finskou saunu, parní lázeň, saunu s parním nárazem, tropickou saunu a jemnou solnou saunu.

To vše můžete vyzkoušet, aby vaše tělo bylo na chladné zimní období pořádně připravené.

Každá Saunia má samozřejmě i výborný bar

Parní lázeň je také velmi příjemná

Sauna s parním nárazem

Mezi netradiční sauny lze v Saunii Liberec zařadit saunu s parním nárazem, která má dynamicky se měnící podmínky. Každých zhruba 5 minut zasáhne vaše tělo v této sauně intenzivní tepelná vlna, která skvěle zvýší vaše vnímání pocitového tepla.

Saunia nabízí mnoho druhů saun

Je to dáno tím, že po pravidelných intervalech jsou zde polévány vodou horké kameny. Teplota se zde pohybuje okolo 80 a 90 stupňů Celsia, přičemž vlhkost vzduchu zde činí deset až třicet procent.

Tahle obměna klasické finské sauny významně podporuje termoregulaci vašeho organismu.

Krásný ochlazovací bazének

Saunové ceremoniály

Saunové ceremoniály jsou nedílnou součástí každého saunového světě, takže nechybí ani v severočeském Liberci, kde vám místní saunéři předvedou skvělou podívanou.

Saunové ceremoniály jsou zde konány každý den a to vždy od 17 hodiny do 22 hodiny. Navíc každé pondělí si zde můžete v odpoledních hodinách vyzkoušet zajímavou práci saunéra.

Sprchy a společné prostory Saunie

Relaxační zóna Saunia Liberec

E-shop

Liberecká Saunia disponuje taktéž e-shopem, ve kterém si můžete zakoupit poukaz na celodenní vstupné, který stojí 315 korun.

Kromě dárkového balíčku s občerstvím si zde ještě můžete zakoupit praktický saunovací kosmetický balíček, před nabitou klubovou kartu Saunia nebo roční členství, které stojí 5900 korun.

Saunia Liberec nabízí opravdu příjemnou atmosféru

Vstupné Saunia Liberec

Základní vstupné bez časového omezení do Saunia Liberec činí 295 korun. Pokud odejdete do 17 hodiny pak zaplatíte zvýhodněnou cenu 275 korun.

Při vstupu je ještě zapotřebí složit zálohu 200 korun v hotovosti na čipové hodinky.

Chodby mezi saunami v Saunii

Otevírací doba Saunia Liberec

Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky Saunia Liberec. Pro zakoupení vstupenek zde můžete použít  poukázky Sodexo nebo Edenred.

Kam jiným se vydat?

Rozhodně doporučujeme skvělý bazén Liberec. Dobrý je aquapark a wellness svět v Babyloně. Pokud chcete do Saunie, tak mnoho poboček má v Praze.

Saunia Liberec závěr

Pobočka Saunia patří k jedněm z nejhezčích z tohoto řetězce saunových světů. Je to opravdu pěkný areál na dobrém místu v centru Liberce. Pokud máte rádi saunování a hledáte perfektní Relax, tak vám Saunii Liberec můžeme z celého srdce jenom doporučit. Běžte do toho!

Diskuze ke článku