Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Saunia Černý Most – Čím vás překvapí?

Saunia Černý Most je centrum plné moderních saun a relaxačních zón. Celý komplex najdete na střešním parkovišti obchodního centra Černý Most. Konkrétně má svůj domov na ulici Chlumecká 765/6 v Praze Černý Most.

Saunia Černý Most se představuje

Saunia Černý Most nabízí pestrý výběr z několika druhů saun. Dopřát si zde kupříkladu můžete klasickou finskou saunu, tropickou nebo saunu herbal.

Pro ty, co nesnesou příliš vysoké teploty, tak doporučuji vyzkoušet solnou saunu či sauna s parním nárazem. Saunia Černý Most to je bohatý výběr různých saun v krásném a útulném prostředí.

Parní sauna v Saunia Černý Most

Sauna s parním nárazem

Sauna s parním nárazem je varianta finské sauny, která je zařízena přístrojem, který v pravidelných rozestupech polévá rozpálené kameny na kamnech vodou a horký vzduch pak rozptýlí páru po ohřívárně.

Každých pět minut tak vaše tělo zasáhne silná a intenzivní tepelná vlna, která zvětší vaše vnímání pocitového tepla.

Relaxační zóna v Saunii

Sauna na lažení je velmi příjemný vynález

Tropická sauna

Dalším horkým tipem je návštěva tropické sauny. Tropická sauna je totiž ideální pro všechny, kterým nedělají dobře příliš vysoké teploty. Nižší teplota je nahrazována vyšší vlhkostí, čímž dosáhneme stejného účinku prohřátí i ozdravných efektů jako v případě klasické finské sauny.

Recepce Saunia Černý Most

Solná sauna

Další saunou, kde je teplota nižší než u klasické finské sauny, je solná sauna. Tento typ sauny je ideální pro všechny začínající saunaře. Stěny této sauny jsou ze solných cihel.

Saunové ceremoniály

Kdo baží po nějaké show, tak doporučuji si objednat saunový ceremoniál, který vám umožní zažít si saunu jinak. Jedná se o zážitkovou záležitost, při které se ještě dozvíte něco nového o saunování. Objednat si tak můžete klasický, dynamický nebo relaxační ceremoniál.

Jedna ze saun s nižší teplotou

Zdejší relaxační zóna s lehátky

Každá sauna je unikátní

K nezbytnému ochlazení zde máte k dispozici studnu s osvěžující ledovou tříští, ledová vědra či klasický venkovní bazének. K odpočinku jsou dále připraveny dvě kryté odpočívárny.

K relaxaci také slouží tichá odpočívárna s přírodní stěnou z živých květin nebo terasa pod širým nebem či bar, kde si můžete zakoupit domácí limonádu a malé občerstvení. Každá sauna je výjimečná a unikátní nejen svým přitažlivým vzhledem, ale hlavně teplotou a vlhkostí.

V saunách se pravidelně pořádají různé rituály

Vstupné a otevírací doba v Saunia Černý Most

Základní vstupné do Saunie činí od 9 do 15 hodiny 265 korun. Po 15 hodině pak uhradíte 295 korun. Při vstupu je ještě zapotřebí dát zálohu 200 korun v hotovosti na čipové hodinky. Provozní doba celého areálu je každý den od 9 do 23 hodiny. Svůj vůz pak můžete zaparkovat na střešním parkovišti.

Bar s možností občerstvení

Saunia Černý Most závěr

Saunia Černý Most je moderní a velmi dobře vybavené saunové centrum. Saunováním vyzdvihuje na úplně novou úroveň. Je to příjemné centrum, kde snadno strávíte odpoledne. Konečně se v obchoďácích dá dělat něco užitečného – něco čím prospějete svému zdraví.

Diskuze ke článku