Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koupaliště Kralupy nad Vltavou – Ceník, foto, otevírací doba

Koupaliště Kralupy patří mezi vyhlášené místa koupání. Moderní a velmi příjemný areál se nachází na pravém břehu Labe hned za vilovou čtvrtí Lobeček.

Kralupy nad Vltavou mají opravdu prvotřídní koupaliště. Zajímavé bazény a vodní atrakce, skvělé zázemí a k tomu všude vzrostlé stromy okolo. Koupání je tady opravdu parádní.

Koupaliště Kralupy nad Vltavou se představuje

Koupaliště Kralupy nad Vltavou představení

Koupaliště v Kralupech je trochu stranou městského dění a tak jeho nalezení nemusí být úplně snadné. Je nutné projet celou čtvrtí Lobeček až na jeho severní okraj. Areál se nachází v bezprostřední blízkosti řeky Labe.

Hlavní 50 metrový bazén pro kondiční plavání

V Kralupech mají celkem 3 bazény

  • Velký plavecký bazén o délce 50 metrů s 6 plaveckými drahami, který má navíc i skokanské můstky s prohloubeným doskočištěm.
  • Rekreační bazén (20 x 60 metrů) do kterého ústí dva tobogány.
  • Dětské brouzdaliště, které tvoří tři nerezové šestihranné bazénky, jenž jsou vzájemně propojeny.

Pro rodiny je to opravdu skvělé místo

Posílání novinek na email

Nechte si posílat novinky o cestování na email. Tipy 🌲na výlety a 🛏️ubytování. Jenom to nejlepší! Nemáme rádi spam, proto posíláme maximálně 1 email za měsíc. Odběr lze kdykoliv a ❌ snadno zrušit.

Vodní atrakce

Koupaliště Kralupy nad Vltavou nabízí něco pro všechny. Například rodiny s dětmi si tady opravdu přijdou na své. Mají tady rovnou dva tobogány – dlouhý červený, a kratší rovný modrý. Ten modrý je opravdu rychlý a zabaví i puberťáky. Dalšími atrakcemi jsou vodní hřib a vodní ježek. V areálu je samozřejmě i obyčejné hřiště s prolejzačkami.

Brouzdaliště pro nejmenší je celé z nerezu a velmi pěkně udělané. Tři bazénky jsou navzájem propojeny klouzačkou a vodopádovými schůzky. Okolo jsou další hračky jako například červený nosorožec na jedné z našich fotek.

Vodní hřib v relaxačním bazénu na koupališti Kralupy

Koupaliště rozdává spoustu radosti

Koupaliště Kralupy nad Vltavou atmosféra

Celý areál je pod vzrostlými stromy, krásně klidný a dobře udržovaný. Může se tak pochlubit opravdu pohodovou atmosférou. Navíc je tu docela hodně míst ve stínu a pokud přijdete brzy pravděpodobně ani nebudete potřebovat slunečním.

Zázemí koupaliště

Nechybí nic co byste jenom mohli čekat – občerstvení, převlékárny, toalety.

V létě je to opravdu oblíbený cíl výletů

Parkování

Parkuje se přímo před koupalištěm podél uliceKe koupališti.“ Míst je hodně, ale někdy přeci jenom nemusí stačit. Vyhněte se prosím parkování v přilehlých rodinných čtvrtích, kde je to zakázáno.

Ceník vstupného na koupaliště Kralupy

Dospělí: 100 Kč
Děti (5-15 let), ZTP, ZTP-P 60 Kč
Děti (do 5 let) 30 Kč

 

Brouzdaliště z nerezu pro nejmenší

Otevírací hodiny

Pondělí – Pátek 6:15 – 8:00 (kondiční plavání)
Pondělí – Pátek 10:00 – 19:00 (1. 6. – 30. 8.)
Sobota – Neděle 10:00 – 20:00

 

Je tady opravdu krásně!

Oficiální kontakty

Telefon: +420 734 414 134
Web: www.sportkralupy.cz
Facebook: https://www.facebook.com/koupalistekralupynadvltavou/

Koupaliště Kralupy nad Vltavou závěr

Koupaliště Kralupy nad Vltavou patří mezi moje opravdu oblíbené. Navštívil jsem ho už mnohokrát a nikdy jsem nebyl zklamán. Je to moderní a čisté koupaliště v krásném prostředí. O těchto kvalitách se samozřejmě ví v celém širokém okolí, tak se jenom nelekněte, že o horké letní dny tady bude hlava na hlavě.

Diskuze ke článku