Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Maximus Resort Brno – Wellness a špičkové služby

Hotel Brno Maximus Resort patří mezi nejšpičkovější hotely v moravské metropoli. Moderní hotelový komplex se nachází u břehů Brněnské přehrady a nabízí moderní design, kvalitní služby a špičkový komfort hodný 21. století. Velmi oblíbený je i zdejší Wellness svět & Spa Infinit Maximus, který je přístupný i široké veřejnosti.

Maximus Resort je čtyřhvězdičkový hotel u Brněnské přehrady. Je to velký a moderní hotelový komplex nabízející na 170 lůžek, špičkovou restauraci, kongresové prostory, čtyř-dráhový bowling, tři celoroční tenisové kurty, beachvolejbalový areál, pláže Brněnské přehrady a samozřejmě i Spa Infinit Maximus o kterém bude ještě hodně řeč.

Maximus Resort nabízí to pomyslné maximum, co si můžete přát od hotelu. Nachází se v atraktivní lokalitě s výhledem na vodu. Okolo je spousta krásné přírody i zeleně. To všechno jenom 20 minut od centra Brna.

Maximus Resort Brno – Wellness a špičkové služby

Umístění Maximus Resort Brno

Hotel se nachází na okraji čtvrti Kníničky zhruba uprostřed severní části jezera. Samotný hotel se nachází 250 metrů od břehu jezera. Mezi hotelem a hladinou brněnské přehrady jsou různé sportoviště včetně 3 tenisových kurtů hotelu Maximus Resort.

Recepce Maximus Resortu

Je to krásné a klidné místo. Kolem vody vede naučná stezka kolem Brněnské přehrady, která se po 500 metrech noří do lesů. Na druhou stranu je možné dojít k hrázi (1,5 km) nebo třeba až do Brněnské zoologické zahrady (3 km).

Hotel má kolem sebe hned 3 parkoviště o celkové kapacitě 250 bezplatných parkovacích míst. Jedno z nich je dokonce podzemní. Areál hotelu je poměrně rozlehlý,

Hotelová restaurace.

Přestavba a historie Maximus Resort

Tohle všechno nevyrostlo přes noc. Původní maličký hotel vyrost už v roce 1998 a měl jenom 25 pokojů. Ten v roce 2005 odkoupila firma Maximus Resort, a. s., která se pustila do velkorysé přestavby, která proběhla v letech 2010 – 2015. Jenom zdejší wellness se budovat na 3 etapy.

Wellness svět & Spa Infinit Maximus

Spa Infinit Maximus patří ve světě wellness mezi pojmy. Jezdí si sem odpočinout nejenom Brňáci, ale lidé i z daleka. Maximus resort se rád chlubí tím, že jejich venkovní prostor jejich wellness patří k největším v České republice. O tom to ale přeci není?

Wellness svět & Spa Infinit Maximus

To hlavní, co je na zdejším wellness světě skvělé je design a kvalita. Opravdu málokde najdete tak hezké prostředí, které už samo o sobě vybízí k relaxaci.

Hlavní relaxační bazén v Spa Infinit Maximus

Na co se těšit ve wellness světě?

Wellness svět má rozlohu 4.000 m2 a to hlavní co nabízí je:

  • 2 vnitřní a 2 venkovní termální bazény.
  • Hlavní relaxační bazén je propojený s venkovním bazénem. Oba fungují po celý rok a dohromady jsou dlouhé přes 30 metrů a teplota v nich není nikdy nižší než 30 stupňů.
  • Venkovní slaný Whirlpool pro 14 osob.
  • Relaxační zóna s krbem.
  • Fresh bary – pití je možné si vzít i do bazénu.
  • 11 saun (vnitřních i venkovních) včetně parních a Kneippových lázní, 4 ochlazovací bazénky, zážitkové sprchy.
  • Saunové ceremoniály a zážitkové večery.
  • Přírodní jezírko s potokem a vodopádem. Vypadá opravdu nádherně.

Ochlazovací jezírko.

Seznam všech saun

Sauna Teplota
1. Sauna na jezeře s panoramatickým výhledem okolo 95 °C
2. Alchymistův sklep s krbovými kamny a parním nárazem 80 – 90 °C
3. Vinný sklípek na břehu potoka 20 – 40 °C
4. Bylinná chýše 80 – 85 °C
5. Saunový dóm 85 – 95 °C
6. Vulkáno sauna až 115 °C
7. Solná sauna okolo 50 °C
8. Tropická sauna 65 – 75 °C
9. Medová sauna 80 – 90 °C
10. Turecká parní lázeň 65 – 75 °C
11. Solná parní lázeň okolo 40 °C

Venkovní solný whirpool.

Zdejší wellness svět je skoro jak z pohádky.

Závěr Maximus Resort

Maximus resort je svět sám o sobě. Nechceme přehánět, ale nezávislé recenze na Booking.com nebo TripAdvisoru nám dávají za pravdu. Hotel nabízí špičkové služby a bohaté možnosti zábavy. Zdejší wellness svět & Spa Infinit Maximus je přístupný široké veřejnosti a ve světě wellness patří mezi opravdové pojmy! Nenechte si ho ujít!

Bonusový tip

Nejlepší wellness si užijete v zimě. V prosinci navíc můžete spojit návštěvu Maximusu s vánočními trhy Brno.

 

Diskuze ke článku

0/100