Mapy Ameriky ke stažení – Kvalitní výběr map

Mapy Ameriky ke stažení – Kvalitní výběr map

Výběr skvělých map. Máme pro vás mapy Ameriky ke stažení. Státy, města, geografie, slepé mapy. Vyberte si přesně tu mapu Ameriky, kterou potřebujete.

Pokračujeme v naší sérii článků s mapami ke stažení zdarma. Máme pro vás už mapy Evropy, Asie, Afriky a teď už i Ameriky. Dáváme si hodně záležet, na výběru map a jejich kvalitě. Sami se ostatně můžete přesvědčit níže.

Mapy Ameriky ke stažení

Následující mapy Ameriky jsou všechny ve formátu JPG. Vy si je tak můžete pohodlně stáhnout a uložit právě do toho vašeho zařízení. Do mobilu, tabletu nebo počítače, nebo klidně i vytisknout.

Mapa států Ameriky (JPG, velikost 455 kB, rozlišení 3.040 x 3.421) – Jednoduchá, schematická mapa celého kontinentu. Najdete na ní pouze státy a jejich obrysy.

Mapa států Ameriky

 

Podrobná mapa Ameriky (JPG, velikost 455 kB, rozlišení 3.040 x 3.421) – Velmi detailní mapy Ameriky, která se zaměřuje na státy a jejich hlavní města.

Podrobná mapa Ameriky

 

Geografická mapa Severní Ameriky (JPG, velikost 455 kB, rozlišení 3.040 x 3.421) – Fyzicko geografická mapa Severní Amerika. Neuniknou vám žádné pohoří, hory, jezera, řeky nebo města.

Geografická mapa Severní Ameriky

 

Státy Ameriky (JPG, velikost 455 kB, rozlišení 3.040 x 3.421) – Politická mapa Střední Ameriky. Ukazuje státy a jejich hlavní města, včetně malinkatých ostrovních státečků.

Politická mapa Střední Ameriky

 

Mapa států Ameriky (JPG, velikost 315 kB, rozlišení 3.000 x 2.889) – Další mapa států v Americe. Možná trochu méně přehledná ale jinak určitě stále užitečná.

Mapa států Ameriky

 

Mapa Jižní Ameriky (JPG, velikost 455 kB, rozlišení 3.040 x 3.421) – Mapa latinské Ameriky. Detailnější pohled na střed a jih amerického kontinentu.

Mapa Jižní Ameriky

 

Mapa států a provincií severní Ameriky (JPG, velikost 455 kB, rozlišení 3.040 x 3.421) – Podrobná mapa, která ukazuje státy v USA a kromě toho rovněž i provincie Kanady. Jenom škoda, že chybí státy v Mexiku.

Mapa států a provincií severní Ameriky

 

Kreslená mapa Ameriky (JPG, velikost 455 kB, rozlišení 3.040 x 3.421) – Spíše zábavná kreslená mapa Jižní Ameriky. Moc se toho z ní nedozvíte, ale vypadá docela dobře. Hotová mapa pokladů.

Kreslená mapa Ameriky

 

Mapy USA

Mapy USA – Spojených států amerických jsme pro vás přichystali v samostatném článku. Znáte všech jejich 50 států?

Vymezení amerického kontinentu

Amerika je rozlehlý kontinent, který se rozpíná na severní i jižní polokouli. Má rozlohu 42 549 000 km² a žije zde více než jedna miliarda obyvatel. Amerika se skládá ze: 1. Severní Ameriky, 2. Střední Ameriky a 3. Jižní Ameriky. Severní a Jižní Amerika jsou považovány defacto za dva samostatné kontinenty.

Amerika je velmi členitý a rozmanitý kontinent. Nachází se zde dokonce druhý a třetí největší stát na světě. Kanada a USA.

Mapy Ameriky online

Otevřete si mapu Ameriky v jedné z oblíbených online služeb a odvozených mobilních aplikací. Můžete zoomovat až do nejmenšího detailu anebo si přepínat mapové vrstvy.

  1. Google Maps (Amerika) – Velmi detailní mapy s mnoha vrstvami.
  2. Mapy.cz (Evropa) – Mapy od Seznam.cz jsou velmi přehledné.

Mapy Ameriky závěr

Přinesli jsme vám bohatý výběr map Ameriky a další zajímavé tipy. Snad vám pomohou se zorientovat v tomto velkém a různorodém kontinentu. Mapy se dají použít různým způsobem to je jenom na vás. Jsou tu pro zajímavost i pro vzdělávací účely.

Samozřejmě map Amerik existuje ještě mnohem více a my budeme jenom rádi, pokud se s námi podělíte o vaše tipy, názory, zkušenosti – jaké mapy byste ještě chtěli. Stačí nám jenom napsat do komentářů pod tímto článkem.

 

Doporučujeme

O autorovi: Recepční Hotelove.cz

Jsem recepční na Hotelove.cz a budu vaše průvodkyně tímto webem i všemi těmi krásnými hotely venku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *