Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

OC Galerie Harfa – Průvodce a moje tajné tipy

Obchodní centrum Galerie Harfa je nákupní a zábavní centrum, které se nachází v městské části Praha Libeň na ulici Českomoravská 2420/15a. Je to obchodní centrum, které je blízko stanici metra Českomoravská, která se nachází na lince B.

Krátká historie Galerie Harfa

Obchodní centrum Galerie Harfa bylo slavnostně otevřeno v listopadu roku 2010. Po roce 2010 zde byly postaveny části budovy, které slouží jako kanceláře.

V roce 2014 byl pak dokončen hotel Harfa s kongresovým centrem, který má celkem 400 pokojů.

Galerie Harfa má 3 patra

Popis obchodního střediska

Obchodní středisko má 3 poschodí. Hned vedle obchodního střediska se také nachází multifunkční O2 aréna, která v minulosti již hostila mistrovství světa v ledním hokeji nebo finále Davidova poháru v tenise. Součásti OC Harfa je také velkokapacitní parkoviště.

Moderní vchod do OC Galerie Harfa

Dopravní dostupnost

Obchodní centrum Galerie Harfa je nejrychleji dostupné pražským metrem. Vystoupíte na stanici Českomoravská trasy B a k obchodnímu domu dojdete za pár minut pěšky.

K obchodnímu centru se rovněž pohodlně dostanete autem nebo tramvají či autobusem. Vozem se do garáží obchodního centra dostanete z ulice Českomoravská.

Galerie Harfa byla otevřena v roce 2010

Parkoviště

Parkoviště je umístěno přímo v útrobách obchodního centra a parkování je zde zdarma. Celková kapacita parkoviště je 1600 míst. Třetí a čtvrtou možností je použít buď tramvaj číslo 25 a 8 nebo jeden z autobusů číslo 136, 151, 152 a 375.

Obchody v obchodním centru Galerie Harfa

Obchodní centrum OC Harfa má celkem 160 obchodů a velké množství restaurací. Za všechny jmenujme populární obchod s oblečením New Yorker, drogerii Rosmann, hypermarket Albert, obchod se sportovním oblečením A3 Sport, obchod s obuví Humanic nebo obchod s domácími potřebami Tescoma.

Celkový pohled na komplex OC Harfa

Z velké nabídky restaurací stojí určitě za návštěvu populární KFC nebo stylová restaurace My Love Italy. V první restauraci si můžete objednat peprná kuřecí stehýnka s hranolkami a tatarkou. Druhá jmenovaná restaurace pak nabízí prvotřídní italská jídla, která jsou velmi lehká a chutná.

Zábavní podniky v Metropoli Harfa

V obchodním centru Galerie Harfa najdete taktéž velkou porci zábavy pro všechny věkové kategorie.

Za pozornost stojí především Dinopark, který se nachází na střeše obchodního domu. V něm najdete desítky prehistorických modelů z dávných dob včetně Diplodocuse, který je pět metrů vysoký a navíc pohyblivý.

Galerii Harfa najdete ve Vysočanech

Síň slávy českého hokeje

V prvním patře Galerie Harfa se nachází Síň slávy českého hokeje, což je interaktivní muzeum, které představuje klíčové úspěchy našeho nejpopulárnější zimního sportu. Kupříkladu zde uvidíte dresy českého národního týmu nebo slavné trofeje Dominika Haška.

Otevírací doba

Otevírací doba obchodního centra je každý den od 9 hodiny ranní do 21 hodiny večerní.

Galerie Harfa shrnutí

OC Galerie Harfa je moderní a velmi příjemné obchodní centrum. Patří k nejmodernějším v Praze a opravdu má tak trochu jinou atmosféru než jiná nákupní centra. Obchodů je tady mraky a food court a Dinopark na střeše jsou skvělá zábava. Galerie Harfa je navíc součástí většího komplexu s kancelářemi a nedalekými halami O2.

Diskuze ke článku