Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kemp Vranovská pláž – Průvodce a ceník (aktualizovaný)

Kemp Vranovská pláž se nachází u Vranovské přehrady na Jižní Moravě. Adresa kempu je Camping Vranovská pláž, 671 02 Štítary č.ev. 432.

Kemp Vranovská pláž se představuje

Kemp Vranovská pláž poskytuje různé typy ubytování. Najdete zde například jednoduše zařízené dřevěné chatky, ubytovny i zcela komfortní ubytování v mobilheimech a v penzionu.

Kemp Vranovská pláž u Vranovské přehrady

V těchto dvou zařízeních je celková kapacita 270 lůžek. Kromě toho je zde rovněž k dispozici 400 stanových míst a 80 míst pro karavany s možností elektrické přípojky.

Rozdělení kempu

Kempink je chytře rozčleněn na klidnější a rušnější sektor. Pro příznivce opékaní buřtů jsou k dispozici centrální táborová ohniště.

Kemp Vranovská pláž nabízí různé druhy ubytování

Pro stany je vymezen příjemný prostor jak na rozlehlých, a především slunných místech, tak i v příjemném stínu pod vysokými stromy.

Zaparkovat svá auta můžete na určených místech, ale v některých sektorech kempu můžete zaparkovat svůj vůz i bezprostředně u stanů a karavanů.

Koupání v přehradě je opravdu nádherné

Hygienická zařízení

Uprostřed kempu je situovaná nově vybudovaná bezbariérová budova se sprchami, záchody a kuchyňkami.

Hygienická zařízení splňují evropské standardy a jsou každý den udržována v čistotě a pořádku. Záchody jsou zdarma, zatímco za sprchu s teplou vodou zaplatíte za 7 minut sprchování 20 korun.

Vranovskou nádrž brázdí i lodičky

Kuchyňky v kempu Vranovská pláž

Kuchyňky jsou vybaveny elektrickými dvouplotýnkovými vařiče, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, dřezy na mytí nádobí a ekologickými výlevkami na bio odpad.

Nádobí v kuchyňkách k dispozici není. V prostorách kuchyněk se rovněž nachází baby room, místnost s automatickou pračkou a chemickou výlevkou.

Na pozemku kempu se nachází dva malé supermarkety s potravinami a se smíšeným zbožím, čtyři restaurace a stánky s rychlým občerstvením.

Celkový pohled na kemp Vranovská pláž

Skvělé koupání

Kempink nabízí zejména skvělé koupání v krásném prostředí Vranovské přehrady, která je rovněž ideálním místem pro vodní radovánky všeho druhu. Hlavním lákadlem je pak tobogán a vodní trampolína. Dále je zde škola windsurfingu, půjčovna lodiček a horských kol. Každý den je pak v provozu lanové centrum. Letní kino na pláži pak hraje v letních měsících pětkrát do týdne.

Most je symbolem Vranova

Tipy na výlety

Nejzajímavějším tipem na osvědčený rodinný výlet je pak nedaleký nádherný zámek Vranov nad Dyjí, který je od kempu vzdálený pouhé tři kilometry. Barokní zámek, který se majestátně vypíná nad řekou Dyjí, je otevřen široké veřejnosti.

V okolí je spousta nádherných míst pro výlet

Praktické informace

Kemp Vranovská pláž je v provozu od dubna do konce září. Hlavní recepce kempu je v turistickou sezónu otevřená nonstop. Za stan zaplatíte přes letní prázdniny na jednu noc za jednu osobu 180 korun.

Kemp Vranovská pláž závěr

Kemp Vranovská pláž patří právem k nejoblíbenějším v České republice. Je na hezkém místě a nabízí výbornou kvalitu služeb.

Diskuze ke článku