Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky se rozkládá na úpatí Hruboskalského skalního města, což je magické místo, které se nachází v chráněné krajinné oblasti Český ráj. Kemp nabízí ubytování ve vlastním stanu, týpí, chatkách i karavanech.

Kemp Sedmihorky se představuje

Kemp Sedmihorky nabízí velmi pestré možnosti ubytování. Ubytovat se zde můžete v luxusních chatách, v malých chatkách, útulných mobilhomech, ve stanech s podsadou nebo v indiánském týpí.

Hlavní budova v kempu Sedmihorky

V areálu kempu je rybník s písčitou pláži a sportovní a dětské hřiště. Nechybí zde také minigolf nebo ohniště, u kterého můžete dlouho do noci opékat buřty.

Kemp Sedmihorky vybavení kempu

O dostatečnou hygienu kempu se postarají 3 budovy sociálního zařízení, ve kterých najdete sprchový a přebalovací kout pro kojence, sprchu a záchody pro tělesně postižené, automatické pračky a žehličky.

Společné prostory kempu Sedmihorky

Kemp rovněž disponuje kuchyňkou s plynovými vařiči a zásuvkami na elektrický proud. Uvařené jídlo si pak můžete sníst buď ve vnitřní nebo ve venkovní jídelně.

Volnočasové aktivity

Poté, co si uvaříte a dobře najíte, můžete ke své zábavě využít dvě kempové klubovny nebo si zahrát stolní tenis.

Půjčit si taktéž můžete jízdní kolo nebo loď,  či nejrůznější rybářské a tábornické potřeby. K dispozici je v areálu kempu rovněž zkušený instruktor, který vás naučí střílet z luku jako Robin Hood. Samozřejmostí je wifi pokrytí po celém areálu kempu zdarma.

Kemp nabízí mnoho možností ubytování.

Názory návštěvníků

Většina návštěvníků kempu Sedmihorky si pochvaluje velkou škálu ubytovacích možností. Velmi žádané jsou především indiánské týpí, ve kterých se velmi příjemně spí. Hosté kempu si taktéž pochvalují rodinnou příjemnou atmosféru kempu, takže kemp lze jednoznačně doporučit pro pobyt rodin s dětmi.

Stání pro karavany je opravdu velmi komfortní

Možnosti výletů

Z kempu Sedmihorky si můžete například udělat výlet do Trutnova, kde je Muzeum Českého ráje. Najdete v něm pozoruhodnou kolekci drahých kamenů z českých nalezišť a výstavu o jejich zpracovávání včetně zlatnictví. K vidění je zde taktéž klenotnice českého granátu nebo expozice důležitých osobností Trutnovska a lidové kultury středního Pojizeří.

Mnoho chatiček je moderně zrekonstruováno

Praktické informace

Kemp Sedmihorky je v provozu celoročně. Otevírací doba recepce kempu je od 6 do 12 hodiny a odpoledne od 13 do 22 hodiny. V roce 2018 dostal kemp Zlatou hvězdu od inspektora televize Nova.

Příroda Českého ráje je úchvatná

Hodnotíme Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky patří k těm nejoblíbenějším v České republice. A není to žádný plk. Je to zkrátka velký, dobře vybavený kemp s mnoha možnostmi ubytování a na skvělém místě. Návštěvu kempu vám tak můžeme rozhodně doporučit.

 

Diskuze ke článku

0/100