Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bazén Sušice průvodce – Otevírací doba, ceník, webkamera

Bazén Sušice je moderní bazén, který je situován u místního fotbalového stadiónu a antukových tenisových kurtů. Konkrétněji se nachází ve stejnojmenném městě na ulici Volšovská 444

Bazén Sušice se představuje

Sportovní centrum Sušice nabízí příjemné prostředí, kde se nalézá velké množství možností, jak činorodě a aktivně strávit volný čas. Kromě plaveckého bazénu zde rovněž najdete samostatný zábavný bazén plný vodních radovánek.

Bazén Sušice a jeho moderní areál

Bazén plný radovánek

Relaxační bazén má tvar lidské ledviny a najdete v něm mimo jiné nespoutanou divokou řeku, vodní houpačku, masážní trysky a chrliče vody.

Hloubka relaxačního bazénu je 1,2 metru, přičemž teplota bazénu je udržována okolo příjemných 30 stupňů Celsia.

4 plavecké dráhy pro sportovní plavání

Koutek pro nejmenší

Dále tady naleznete skvělé brouzdaliště pro malé návštěvníky sportovního centra. Děti zde mohou využít skluzavky, malého vodního hříbku v podobě ježka nebo řadu fontánových trysek.

Další pohled na moderní a přehledný areál

Bazén Sušice nabízí 2 krásné vířivky

Brouzdaliště pro děti má konstantní teplotu okolo 31 stupňů Celsia. Hloubka brouzdaliště je 0,38 metru.

Tobogán

V bazénu Sušice samozřejmě nesmí chybět tobogán, který potěší všechny starší děti. Tobogán má délku 78 metrů a jeho zateplený tubus je sveden do objektu mimo bazén.

Tobogán má rovněž samostatné dojezdové místo, které se nachází mimo ostatní bazény v bazénové hale. Jízda v tobogánu je navíc obohacena o světelné efekty.

Bazén Sušice a sportovní areál

Relaxační část

V bazénové hale jsou také k dispozici dvě vířivky. Malá vířivka má kapacitu osmi osob. Do velké vířivky se pak vejde sedmnáct osob.

Šatny bazénu Sušice

Velká vířivka je navíc romanticky podsvícená, takže v přítmí si můžete užít příjemnou teplou vodu nejen v modré barvě. Hloubka vířivek je jeden metr a teplota obou vířivek se pohybuje okolo 34 stupňů Celsia. Malá vířivka je pak opatřena stěnovými trysky.

Plavecký bazén Sušice

Plavecký bazén měří 25 metrů a má 4 plavecké dráhy. Bazén je tedy určen především pro sportovní a kondiční plavání.

Pohled na vstup do bazénu Sušice

Součástí plaveckého bazénu je taktéž analogová časomíra, která se používá při plaveckých soutěžích. Teplota vody se v bazénu pohybuje okolo 28 stupňů Celsia. Maximální hloubka bazénu je 1,6 metru.

Názory návštěvníků

Bazén Sušice je populární především u sportovních plavců, kteří oceňují plavecký bazén, které lze využívat i k plaveckým soutěžím.

Bazén je součástí většího sportovního areálu se stadionem

Vstupné a otevírací doba

Vstupenka na jednu hodinu do bazénu Sušice vyjde vaši peněženku na 70 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 50 korun.

Vstup na 90 minut pak vyjde dospělého návštěvníka na 90 korun, dětského na 60 korun. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky bazénu Sušice.

Poslední moderní fotka

Závěr bazén Sušice

Bazén Sušice je opravdu krásný a moderní. Vůbec celý areál je velmi dobře koncipovaný tak, aby uspokojil potřeby sportovců, párů a starších lidí toužící po relaxaci, ale i rodin s dětmi, vyhledávající naopak vodní zábavu.

Areál je přehledný a velmi dobře architektonicky řešený. Spousta světla a praktických prvků. Návštěvu aquaparku Sušice vám tedy můžeme jenom doporučit.

Diskuze ke článku