Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Saunia Chodov – Co se nám tu líbilo + tipy

Saunia Chodov má svůj domov v obchodním centru Chodov (na ulici Roztylská 2321/19 na Praze 4). Jedná se o komplex moderních saun, který je umístěn na střešním parkovišti centra Chodov.

Saunia Chodov se představuje

Saunia je saunový svět, ve kterém se budete cítit jako v ráji. Saunia na Chodově nabízí celou škálu saun a saunových ceremoniálů. To vše v krásném a zároveň v útulném prostředí, kde si dokonale odpočine vaše tělo i mysl.

Saunia Chodov nabízí opravdu příjemné a designové prostředí

Různé typy saun v Saunia Chodov

Hlavním lákadlem Saunie na Chodově je klasická finská sauna, která vám dokonale vyplave toxiny z vašeho těla. Je to nejznámější a nejúčinější způsob saunování.

Pokud vám však je ve finské sauně příliš teplo a horko, tak vyzkoušejte mírnější variantu v podobě herbal sauny, kde se teplota vzduchu pohybuje okolo 50 stupňů Celsia.

V této sauně jsou jemně nahřívané keramické lavice. Tato sauna je vhodná pro aplikaci saunové kosmetiky.

Jedna z hlavních finských saun

Tropická sauna

Mezi atraktivní sauny lze v komplexu Saunia Chodov zařadit i tropickou saunu, kde se teplota vzduchu pohybuje okolo 50 až 60 stupni Celsia. Je zde vyšší vlhkost, takže vaše pokožka se zde příjemně zvláční. Tropická sauna má navíc blahodárné účinky při léčbě astmatu a onemocnění dýchacích cest.

Odpočinková zóna

Parní lázeň také přijde vhod

Ochlazení

Nezbytnou součástí každé sauny je ochlazení. Saunia Chodov nabízí ochlazení vašeho těla v podobě hrstí ledových krystalků nebo sprchy s příjemným vodním mlžením.

Poslední možností, jak se zde ochladit, je skočit do studeného nerezového bazénku, ve kterém zažijete silnou intenzitu ochlazení po celém těle.

Saunia Chodov pravidelně pořádá i saunové rituály

Saunové ceremoniály

Saunové ceremoniály již patří k základním nabídkám každého moderního wellness centra. Nejinak je tomu i v Saunia Chodov, kde místní saunéři jsou skutečnými mistry svého oboru.

Díky jejich letitým zkušenostem jsou zdejší saunové ceremoniály originální, zábavné a inspirativní. Saunové ceremoniály jsou zde pořádány každý den. Mezi velmi oblíbené patří dynamický ceremoniál nebo relaxační ceremoniál.

Bar, ve kterém se můžete osvěžit

Osvěžující bar

Pokud vás všechny sauny dokonale vyprahnou, tak si skočte do místního osvěžujícího baru, kde na vás bude čekat pestrá nabídka teplých a studených nápojů, čajů a rovněž řádně vychlazeného piva. Specialitou baru jsou zdejší domácí limonády a velký výběr čajů.

Recepce saunového světa Saunia Chodovsa

Vstupné a otevírací doba

Základní vstupné do Saunia Chodov činí od 9 do 15 hodiny 265 korun. Po 15 hodině pak zaplatíte 295 korun. Při vstupu je ještě zapotřebí složit zálohu 200 korun v hotovosti na čipové hodinky. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky Saunie.

Saunia Chodov závěr

Saunia Chodov je moderní a velmi hezký saunový areál, kde si užijete maximální dávku relaxace. V rámci řetězce Saunia patří tato na Chodově k těm nejnovějším a o to více tady vyniknout zkušenosti, které Saunia s provozováním saunových světů má. Za nás vám můžeme návštěvu upřímně doporučit.

 

Diskuze ke článku

0/100