Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Autokemp Merkur Pasohlávky – Ceník, recenze, akce

Autokemp Merkur Pasohlávky se nachází ve stejnojmenné obci u Novomlýnské nádrže v Jihomoravském kraji. Je to jeden z největších a nejoblíbenějších kempů na Moravě.

Autokemp Merkur Pasohlávky se představuje

Autokemp Merkur Pasohlávky je jedním z největších kempů v České republice, který se nachází na atraktivním místě u Novomlýnské nádrže. Kemp je ideální místem především pro větší skupiny výletníků.

Recepce a hlavní budova kempu

Autokemp Merkur popis

Kemp má rozlohu 40 hektarů a je uzavřeným areálem, přičemž polovinu z toho tvoří dvě oddělené laguny. Vstup do vody je pozvolný a kolem vodní plochy jsou travnaté i písčité pláže. U jedné oddělené laguny je pak vyhrazený prostor pro milovníky koupání bez plavek.

Autokemp Merkur Pasohlávky nabízí mnoho možností ubytování

Zábava v kempu

Jelikož je autokemp Merkur velkým kempem, tak každý víkend se zde něco zajímavého děje. Mimo jiné se zde můžete těšit na koncerty kapel různých žánrů, letní kino nebo zábavné animační programy. Návštěvníci autokempu mají k dispozici rovněž restaurace, kiosky s občerstvením, textilem, sportovními potřebami a suvenýry.

Pohodová atmosféra v kempu

Ubytování

Ubytovat se lze v prostorných bungalovech či dřevěných chatkách. Autokemp rovněž nabízí dostatečné prostory pro karavany a pro stany. V kempu jsou navíc k dispozici pohodlné apartmány s celkovou kapacitou 24 lůžek. Celkem je zde k dispozici 450 lůžek a 1 500 míst pro stany a karavany.

Zázemí kempu - umývarny a toalety

Sportovní vyžití

Pokud jezdíte rádi na kole, tak v kempu na vás čeká půjčovnu kol, elektrokol a koloběžek. Pokud si dovezete vlastní kolo, tak si ho zde můžete bezpečně uschovat zdarma. Pro milovníky dalších sportů je zde k dispozici škola a půjčovna windsurfingu a kiteboardingu. Zahrát si zde také můžete minigolf nebo tenis. Pro odpočinek a relaxaci je zde rovněž půjčovna šlapadel, na kterých se můžete projet po Novomlýnské nádrži.

Letní pohoda a štěstí - Autokemp Merkur

Okolí kempu

Okolí kempu je protkáno velkým množstvím kvalitních cyklistických stezek, po kterých můžete objet celou vodní plochu Novomlýnských nádrží. Za návštěvu určitě stojí obce Pavlov nebo Dolní Věstonice.

Pro vaši zábavu můžete navštívit vinné sklípky v okolí, kterých je tady nespočet. Největším lákadlem v okolí kempu je však obří a moderní aquapark Moravia, kde klidně můžete strávit celý den. Klienti kempu mají na vstup do aquaparku desetiprocentní slevu.

Oblíbené občerstvení u Pavouka

Otevírací doba kempu

Autokemp Merkur Pasohlávky startuje svou turistickou sezónu každým rokem v půlce května. Objednávky do kempu však můžete posílat celoročně. Na podrobný

ceník za ubytování se podívejte na oficiální stránky autokempu Merkur.

Autokemp Merkur Pasohlávky závěr

Hledáte hezkou dovolenou na jižní Moravě? Autokemp Merkur Pasohlávky je bezesporu skvělá volba. Velký a vzdušný kemp se spoustou možností ubytování. Skvělé zázemí, služby i možnosti zábavy. Zkrátka a jednoduše doporučujeme.

 

Diskuze ke článku

0/100