Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Žluté lázně v Praze – Akce, koupání, parkování, průvodce

Žluté lázně jsou skvělým relaxačním centrem, které najdete na ulici Podolské nábřeží 3 v Praze 4 přímo u Vltavy.

Žluté lázně v Praze se přestavují

Žluté lázně v Praze jsou situované v příjemném prostředí u řeky Vltavy. Slouží jako relaxační a odpočinkové místo pro lidi všech věkových kategorií.

K dispozici jsou zde vybraná sportoviště, jako je zábavný beach volejbal, populární stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna a fitko Yellow Gym.

Žluté lázně jsou oblíbeným místem pro relaxaci

Bary a tančírna

V rozsáhlém areálu Žlutých lázní naleznete krásnou pláž s několika bary i tančírnu, kde si můžete zatančit klasické nebo moderní tance.

Pohoda ve Žlutých lázních

Konají se tu pravidelně akce, které vábí jak obyvatele hlavního města České republiky, tak zahraniční turisty z mnoha koutů světa.

Žluté lázně jsou sportovním i společenským místem, které vás svou otevřenou a přátelskou atmosférou rozhodně nadchnou.

Žluté lázně nabízí spoustu možností zábavy

Multifunkční centrum má svou dlouhou tradici

Multifunkční centrum v Žlutých lázních má svou bohatou a dlouhou tradici.  V roce 2020 oslavilo už 110. výročí svého vzniku.

Historie se zde skloubí s moderním přístupem k životu. Areál totiž nabízí všem zájemcům bohaté možnosti relaxace, stejně jako sportovních aktivit v jedné z nejkrásnějších přírodních míst na břehu nejdelší řeky v České republice.

Pohled od Vltavy

Chcete zkusit aquazorbing nebo eFoil?

Pohybové aktivity pro sportovce

Žluté lázně jsou rájem pro všechny příznivce pohybu na čerstvém vzduchu. Najdete zde beachvolejbalové kurty, stoly pro stolní tenis, paddle boardy, šlapadla a motorový člun. Pokud nemáte své sportovní náčiní, tak si ho zde můžete bez obav zapůjčit.

Funguje zde půjčovna in-line bruslí, longboardů a koloběžek. Na závěr doporučuji vyzkoušet jedinečný zážitek z vodního sportu eFoil. Že nevíte, co to přesně je? Zkuste si představit, že se vznášíte nad hladinou magické Vltavy zhruba čtyřiceti kilometrovou rychlostí a přesně to je vodní sport eFoil.

Žluťáky jsou oblíbeným místem setkávání

Pohybové aktivity pro děti

K velké chloubě Žlutých lázní patří zábavný dětský koutek. Ten se může pyšnit tím, že může dětem nabídnout brouzdaliště, bazénky, dětské divadélko a mnoha dalších atrakcí na hraní a dovádění.

Uzavřený koutek je ideálním a skvělým místem pro pořádání dětských oslav narozenin nebo jmenin. Součástí koutku je rovněž útulný přebalovací koutek pro nejmenší návštěvníky.

Ve Žlutých lázních jsou i bazény na koupání - spíše pro děti

Koutek pro gurmány

Do Žlutých lázní se nechodí pouze za odpočinkem a aktivním sportem, ale rovněž za skvělým a vytříbeným jídlem. Jídlo se zde servíruje na zahrádky, kde si příjemně posedíte, a ještě budete mít překrásný a romantický výhled na Vltavu a majestátní Vyšehrad.

Děti si tady užijí spoustu zábavy

Otevírací hodiny

Žluté lázně jsou otevřeny od května do konce září, a to od pondělí do neděle. Otevřeno je od 9 do 24 hodiny.

Ve Žlutých lázních se koná i spousta kulturních akcí

Žluté lázně shrnutí

Žluté lázně jsou krásné místo. Asi jedno z mých nejoblíbenějších v Praze. Pohodová lokalita, kde si člověk může oddychnout. Dřív jsem sem chodil na pivo a zahrát si beach s přáteli. Taky jsem si tady užil mnoho koncertů. Aktuálně sem čas od času vyrazíme s manželkou na piknik nebo vykoupat mrňouse v dětských bazénech.

Jakmile se zhorší počasí, tak chodíme rádi i do nedalekého bazénu Podolí.

Diskuze ke článku