Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Webkamera Sněžka online

Přímý přenos ze Sněžky z výšky 1 603 metrů. Zajímá vás pohled z nejvyšší české hory? Jaké počasí panuje nahoře právě teď? A co nedaleké město Pec pod Sněžkou. Webkamera Sněžka online pro vás.

Sněžka není hora jako žádná jiná. Nejvyšší hora naší země poskytuje nádherné výhledy, a její zdolání může být nezapomenutelným výletem. Vystoupat až nahoru přes Obří důl. Nebo oklikou přes Luční boudu – Výrovku – Richterovu boudu. Po žluté z Růžohorek to samozřejmě také není vůbec špatné. Největší znalci pak volí cestu z polské Karpacze nebo po cestě česko-polského přátelství.

Možností, jak zdolat Sněžku, je víc. Určitě si vyberete trasu dle svých možností. Záměrně vynechávám lanovku, i když i ta má něco do sebe. Já už jsem byl na Sněžce mnohokrát a snad se tam ještě vícekrát podívám.

Sněžku by měl zkrátka navštívit každý a já to můžu jenom doporučit. Ale jak na to? Určitě je dobře se připravit podle aktuálního počasí. S tím vám můžou hodně pomoci i záběry z webkamer.

Webkamera z vrcholu Sněžka

Webkamera Sněžka – je tam vůbec nějaká? Přímo tam nahoře ve více, než 1.603 metrech? Ano je a hned několik. Webky provozuje přímo lanová dráha a najdete je na různých místech včetně samotného vrcholu. Pojďme si je postupně projít. Nový záběr se načte vždy jednou za minutu. Pro nejaktuálnější fotku musíte proto ve vašem webovém prohlížeči dát refresh (klávesa F5).

Webkamer Sněžka (vrchol) a pohled na Obří důl

Krásný záběr přímo z vrcholu při pohledu na majestátný Obří důl.
Webkamera Sněžka online

blank

 

Webkamer Sněžka (vrchol) a pohled směr Luční bouda

Luční Bouda při pohledu z vrcholu vypadá jako malá chatička. Po turistické stezce je vzdálená asi 3,3 kilometru. Mají ze nejvyšší pivovar ve střední Evropě.

blank

 

Webkamer Sněžka (vrchol) a pohled směr Růžová hora

Další krásný pohled ze Sněžky tentokrát směr jih a Růžová hora (1.391 metrů nad mořem).

blank

 

Webkamera Luční bouda a pohled na Sněžka

První webkamera, která není přímo ze Sněžky, ale pod ní. Pohled od známé horské chaty s minipivovarem – Luční bouda (1 410 m).

blank

 

Všechny webkamery ze Sněžky pohromadě

http://www.snezkalanovka.cz/webkamery/

 

Kudy na Sněžku?

Nejoblíbenější cesty na Sněžku vedou z Pece pod Sněžkou. Lenoši jedou lanovkou ti akčnější jdou přes Obří důl. Na Sněžku se ale stejně dá dostat ze Špindlerova Mlýna (nejlépe ze Svatého Petra na Luční boudu). Dobrá cesta vede i z Portášek směrem na Růžovou horu (tady je možné si také ukrátit alespoň polovinu cesty lanovkou).

Závěr webkamera Sněžka

Hledali jste Webkamera Sněžka online? S námi jste jí našli. Sněžka je přeci jenom hora a tak se vyplatí si před cestou zjistit, jaké na ní panuje počasí. Navíc se skvěle člověk naladí na cestu. Pokud je tedy zrovna hezky. Výstup na Sněžku vám můžeme jenom doporučit a pevně věříme, že následující webkamery vám to jenom usnadní.

 

Diskuze ke článku

0/100