Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Toboga Bongo Brno – Průvodce zábavním parkem

Toboga Bongo je obří zábavní park, ve kterém najde pobavení celá rodina. V hale na ploše 2800 metrů čtverečních najdete celou řadu atrakcí, které nabízejí velkou porci adrenalinu a nevšedních zážitků.

Každá z atrakcí přitom představuje jinou zemi nebo jiný světadíl. Za jednu návštěvu tak můžete společně vykonat neobyčejnou cestu kolem světa.

Toboga Bongo Brno

Tobogo Bongo v Horních Heršpicích

Toboga Bongo najdete na ulici Pražáková 51 v Brně Horních Heršpicích. Rodinné vstupné vyjde vaší peněženku ve všední dny na 499 Kč, o víkendech a svátcích na 599 Kč. Pokud máte pouze jedno dítě, tak to za vstup během týdne zaplatí 159 korun, během víkendu pak 199 korun.

Otevřeno je od úterý do pátku od 14 do 19 hodin, o víkendech pak od 10 do 19 hodiny.

Toboga Brno je skvělý zábavní park.

Výběr těch nejzajímavějších atrakcí

Jak jsme napsali na začátku všechny atrakce v Tobogu Bongu jsou pojmenované podle světadílů a jednotlivých zemí. Ty nejzajímavější atrakce vám nyní krátce představíme.

Afrika

Zde si přijdou na své všichni, kteří mají v oblibě rychlé skluzavky a klouzačky. V této exotické expozici zažijete dobrodružnou výpravu do nefalšované africké džungle úzkých chodeb, koridorů, rychlých klouzaček a žebříků. Součástí je nejvyšší skluzavka v České republice a rovněž ojedinělá skluzavka volný pád.

Děti zde mají opravdu mnoho možností zábavy!

Indonésie

Chcete se podívat do nitra opravdového vulkánu. Není problém. V této sekci můžete podniknout náročnou cestu na vrchol a podívat se do nitra žhavého indonéského vulkánu.

Antarktida

Tato atrakce je speciálně určená pro nejmenší návštěvníky, kteří mají také své cestovatelské sny a cíle. Zde mají nejmenší cestovatelé svůj světadíl, který je plný barevných kostek, zábavných kuliček, stavebnic a rychlých klouzaček.

Čína

V této expozici zažijete opravdové běsnění velkých draků, kteří vám však neublíží. Stačí jen vlézt do červené dračí tlamy a budete se neustále klouzat a klouzat.

Hlavní prolézačková věž nabízí opravdu úžasné dobrodružství.

Himaláje

Tato sekce je určená zejména pro ty děti, které neustále chtějí zdolávat skály a skalní převisy. Zde si děti naučí, jak takovou krkolomnou skálu bez problémů zdolat a ještě se nezranit.

Brazílie

A nakonec něco pro starší děti, kteří mají v oblibě různé míčové sporty. Zde si můžete moci zahrát fotbal, basketbal nebo floorbal. Ideální místo pro pořádání dětských soutěží a školních turnajů.

Atrakce jsou připraveny pro všechny věkové skupiny.

Ideální zimní výlet!

V zimě se v Brně konají krásné vánoční trhy. Využijte toho, můžete je krásně spojit s návštěvou Bongo Brno.

Názory návštěvníků

Většina návštěvníků si zábavní centrum Toboga Bongo v Brně pochvaluje. Děti se zabaví, vyřádí a ještě něco udělají pro svou tělesnou kondici. Děti jsou maximálně spokojené a rodiče nemusí pro své ratolesti nic extra složitého vymýšlet. Všechny herní atrakce jsou zároveň bezpečné a čisté.

Závěr

Toboga Bongo Brno je skvělý zábavný park pro celou rodinu, ve kterém se zabaví snad každý malý návštěvník. Pro děti je to opravdový ráj. A šťastný úsměv je to nejlepší, co si můžeme přát i my rodiče a rodinní příslušníci.

 

Diskuze ke článku

0/100