Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Počasí Bibione dlouhodobá předpověď

Jaká je dlouhodobá předpověď počasí Bibione? Prozradíme vám vyhlídky pro oblíbené italské letovisko a to včetně teploty moře. Snad si dovolenou v oblíbeném Bibione užijete.

Bibione a 300.000 turistů

Bibione je zcela unikátní letovisko. Je to místo, se kterým se může srovnávat jenom málo co na světě. Přes zimu je to malá ospala vesnička o 3.000 obyvateli. V létě naopak rušné velkoměsto300.000 lidmi. Je to živé místo, které je ale na přívaly turistů skvěle připraveno. Můžete zde prožít opravdu krásnou dovolenou.

Bibione je velmi oblíbené místo, pro mnoho Evropanů je to ostatně nejbližší moře. Z Prahy se do Bibione při troše štěstí dá dojet i za pouhých 8 hodin.

Bibione logo

Pláž v Bibione

I když je v Bibione hlava na hlavě, tak na místní pláž se všichni v pohodě vejdou. Je totiž velmi široká (často i přes 200 metrů) a dlouhá 8 kilometrů. Krásný zlatavý písek a mírně se svažující pláž. Ideální místo na koupání pro rodiny s dětmi.

Teplota moře v Bibione

Moře v Bibione je příjemně teplé od června do září. O hlavní turistickou sezónu v červenci a srpnu prakticky neexistuje, že by voda měla méně než 22 °C, většinou má spíš 25 stupňů, ale může samozřejmě vystoupat i výše. Nejstudenější je moře v lednu, kdy se teploty pohybují většinou v průměru kolem 10 stupňů.

Teploty moře v Bibione si můžete prohlédnout v následujícím podrobném grafu.

Bibione teplota moře

Počasí Bibione dlouhodobá předpověď

Počasí v Bibione je příjemné a teplé. Teplota pod nulu se zde dostane jenom výjimečně. Dešťových srážek je tak akorát a jsou rozděleny rovnoměrně do celého roku. Letní bouřky jsou obvykle jen krátké.

Nejteplejší měsíc v Bibione je červenec s průměrnou teplotou 22,7 °C. Tento měsíc také bývá dlouhodobě nejméně srážek. Takže červenec je nejlepší doba na to vydat se do Bibione na dovolenou.

Graf teploty v Bibione v průběhu roku.

Další letní měsíce jsou ale také velmi příhodné pro návštěvu. Průměrná teplota vzduchu v červnu, srpnu a září se stále pohybuje přes 20 °C, což platí i pro teplotu moře, jak se můžete sami přesvědčit výše. Takže je jenom na vás, jestli preferujete vysoké teploty vrcholného léta nebo více klidu a méně extrémní září.

Změny v průměrné roční teplotě jsou 18,5 °C, což svědčí o tom, že počasí v Bibione je opravdu stálé, teplé a bez větších extrémů.

Počasí Bibione dlouhodobá předpověď

[note note_color=“#ffff99″]

Teplota moře?

Máme pro vás článek s informacemi o teplotách moří v dalších oblíbených letoviscích v Evropě.[/note]

Závěr

Bibione je krásné letovisko. Je to trochu masovka, ale spousta lidí letní prázdninový šrumec uvítá. Na druhou stranu díky tomu zde mohou nabídnout služby na vysoké úrovni.

Naše grafy počasí Bibione dlouhodobá předpověď vám snad ukázaly, že se není čeho bát. Během léta zde panuje příjemné teplé klima s mořem teplým tak akorát, aby se v něm dalo dovádět a přitom příjemně osvěžilo.

Diskuze ke článku

0/100