Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nechte si posílat novinky na email

V redakci Hotelove.cz jsme se rozhodli pro vás připravit cestovatelský newsletter. Jednoduše vám chceme jednou za čas na email poslat výběr článků, ubytování a tipů.

[mc4wp_form id=“6098″]

Proč se přihlásit?

Budete dostávat novinky ve světě ubytování, dostanete tipy na výlety nebo užitečné cestovatelské služby. Zkrátka nejlepší a už ověřené články z tohoto webu. Nic víc, nic míň.

Jak často vám bude chodit?

Maximálně 1x měsíčně. Reálně spíš 4 x za rok. Sami nemáme rádi spam. Nechceme vás otravovat. Zároveň připravit dobrý newsletter dá hodně práce, takže u nás opravdu nečekejte, že vám zahltíme email.

Přihlášení k odběru novinek (Newsletter)

Přihlašovací formulář najdete přímo pod tímto článkem. Přihlašování je možné pouze na ověřené emaily. Říká se tomu double opt-in. Po přihlášení vám přijde email, který musíte potvrdit. Právě tím chceme ukázat, že maximálně stojíme pouze o ověřené emaily.

Zároveň k rozesílce používám profesionální službu Mailchimp.

Závěrem a naše přání

Doufáme, že se nám bude emailing, newsletter či chcete-li zasílání novinek na email líbit. Že se nám bude dařit posílat jenom skutečně zajímavé články. Na originalitě si ostatně zakládáme už dlouho.

Zároveň doufáme, že si díky tomu budeme s vámi čtenáři trochu blíže. Uvítáme vaši konstruktivní kritiku. Rádi se zase posuneme dopředu.

Zároveň víme, že emailing tu není pro každého. Předem vám říkáme, že mi budeme maximálně transparentní a férový. Stejně snadno jako se jde k emailingu přihlásit, ho jde i zrušit.

Newsletter a dotazy

Máte nějaký dotaz k našim novinkám? Nemusíte ho začít rovnou odebírat. Klidně nám napiště dotaz přes tento formulář.

Pokud se rozmýšlet nepotřebujete, tak neváhejte. ⬇️⬇️⬇️

Diskuze ke článku