Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lanáček Otrokovice – Perfektní lanové centrum, děti ho milují

Lanáček Otrokovice je lanové centrum a zábavní pro všechny děti. Malý i velcí si to tady opravdu užijí! Najdete ho v Otrokovicích na ulici Mánesova 1916 ve Zlínském kraji.

Lanáček Otrokovice se představuje

Lanáček Otrokovice je dětské lanové centrum, které je situované v bezprostřední blízkosti městského koupaliště na „Bahňáku“. Slouží k pohybu a zábavě.

Lanáček Otrokovice lanový hrad

Jak se k lanovému centru dostanete?

K lanovému centru se nejlépe dostanete vlastním autem. Hned u centra je k dispozici bezplatné parkoviště.

Pokud využijete pro návštěvu spojení městské hromadné dopravy, tak vystoupíte na autobusové zastávce Zahradní či Štěrkoviště. Z obou autobusových zastávek je to do lanového centra Lanáček stejně daleko.

Lanáček je skvělý pro děti všeho věku

Zajímavé atrakce

Lanové centrum je svět neomezeného pohybu a velké legrace pod otevřeným nebem. Mezi lákavé atrakce zde patří především šlapací autíčka a trampolíny. Šlapací autíčka jsou pro děti od tří let a slouží zejména pro trénink rovnováhy. Dále si zde můžete zahrát na pískoviště s hopsinkami nebo vyzkoušet skvělou vodní postel.

Lanáček nabízí spoustu atrakcí

Nekuřácká restaurace

Zatímco děti si budou hrát a skákat, dospělí si mohou zajít do nekuřácké restaurace, která má kapacitu 30 míst. Všechna místa jsou s krásným výhledem do atraktivní zeleně.

Restaurace je otevřená celý rok, přičemž příjemné prostory restaurace jsou vhodné pro posezení s kamarády nebo pro pořádání rodinných oslav.

Součástí restaurace je také Letní zahrádka, která disponuje 140 místy k sezení a je umístěná u dětského hřiště a lanového centra. V létě je to perfektní místo pro rodiny!

Děti si v Otrokovicích užijí spoustu srandy

Jednotlivé vstupné

Jednotlivé atrakce jsou v lanovém centru zvláště zpoplatněné. Celodenní vstupenka na lana ve všední dny stojí 70 korun. V ceně jsou zahrnuty všechny trampolíny, skvělá vodní postel a pískoviště s hopsinkami.

  • Vstupné na lana o svátcích a víkendech stojí 90 korun. Malá šlapací autíčka pak stojí 40 korun na 30 minut. Šlapací autíčka větší nebo pro dvě děti stojí na 30 minut 60 korun.
  • Dvoukolka Ninebot Mini stojí za 30 minut 50 korun. Odvážný skok Powerfan je na jednu osobu zpoplatněn částkou 100 korun.
  • Houpačka Big Swing stojí rovněž 100 korun na jednu osobu.
  • Dále si můžete půjčit stůl na stolní tenis, ten stojí 40 korun na 1 hodinu.
  • Poslední atrakcí je zde motorová čtyřkolka Polaris RZR, která stojí 200 korun na 15 minut nebo 700 korun na 1 hodinu. Čtyřkolku může řídit pouze dospělá osoba a spolujezdec musí být starší dvanácti let. Samozřejmostí jsou povinné helmy.

Lanovka je super atrakce

Provozní doba

Lanové centrum je otevřeno každý den a to od 11 do 20 hodiny. Když je silný vítr, tak je celý areál uzavřen.

Lanáček Otrokovice závěr

Lanáček je opravdu parádní zábavní centrum pro všechny děti. Věřte, že se tady zabaví opravdu na dlouho. Rodiče si v létě posedí na zahrádce restaurace a spokojeni tak budou snad naprosto všichni. Za nás je to tedy jasná volba! Náš skvělý tip na výlet s dětmi v okolí Otrokovic.

Diskuze ke článku