Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kemp a koupaliště Pecka – Chatky, ceník, recenze

Kemp a koupaliště Pecka se nacházejí v nádherném prostředí v Podkrkonoší v obci Pecka u Nové Paky. Jedná se o menší kemp rodinného charakteru.

Kemp Pecka se představuje

V rekreačním areálu Pecka se nachází 41 prostě vybavených čtyřlůžkových chatek, přičemž 30 chatek je umístěných v dolní části kempu a 11 chatek v horní části areálu. V každé chatce jsou 2 postele, skříň na oblečení a zásuvka s elektrickým proudem.

Místo na stany v kempu Pecka

Ubytování se stravováním

Chatky nedisponují vlastním sociálním zařízením. Sanitární zařízení jsou umístěny v centrální budově kempu. Pokud si objednáte ubytování v chatkách, dostanete k pobytu i stravování. Na vás pouze je, zda si vyberete polopenzi nebo penzi plnou.

Bazén je chloubou celého areálu

Ubytovací pavilony

Kemp Pecka také nabízí ubytování ve 2 až 5-lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a záchodem. Tyto pokoje jsou umístěny ve čtyřech pavilonech situovaných podél lesa. Tato část kempu je vzdálená zhruba 50 až 200 metrů od centrální budovy, ze které je nádherný výhled na romantický hrad Pecka. Každý pavilon má celkem 6 útulných pokojů, takže celková kapacita činí 79 osob.

Možností zábavy je tady opravdu dost

Zábava v kempu Pecka

V kempu Pecka si můžete zahrát tenis nebo plážový volejbal. Pro děti je zde připravena velká trampolína. To však není vše, k dispozici je zde taktéž dětské hřiště, takže vaše ratolesti se zde rozhodně nebudou nudit. K večeru navíc kemp organizuje taneční zábavy a diskotéky.

Logo v hlavní budově kempu Pecka

Koupaliště

Pouhých 300 metrů od ubytování je situované malé leč pěkné koupaliště. Rozměry bazénu jsou 37 × 42 metrů. Kolem koupaliště jsou pak travnaté plochy k opalování a slunění.

Bazén hezky v celku

Kvalita vody v bazénu je neustále kontrolována, takže o kvalitu vody se zde nemusíte nikterak obávat. U koupaliště je také dostatečný počet parkovacích míst.

Názory návštěvníků

Návštěvníci kempu a koupaliště Pecka nejvíc oceňují poklidný rodinný charakter celého areálu a krásnou přírodu v okolí. V kempu je rovněž hodně animačních programů pro děti a dostatek sportovišť.

Vstupné a otevírací doba koupaliště

Celodenní vstupenka vyjde vaší peněženku na 75 Kč za dospělého, respektive 50 Kč za dítě do 15 let. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky kempu a koupaliště.

* Ceník aktualizovaný k 1.7.2022.

Závěr o kempu a koupališti Pecka

V Pecce se nachází opravdu krásný areál se zajímavými možnostmi ubytování i zábavy. Hlavně vlastní koupaliště s čistou vodou je obrovskou výhodou. Nehledě na to, že v okolí je mnoho možností co podniknout. Třeba si užít luxusní výlet! Pokud hledáte dovolenou pod stanem nebo v chatičce, tak je pro vás kemp Pecka ideální volba.

Diskuze ke článku