Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jump aréna Tábor – Ceník, rezervace, tipy, průvodce

Jump aréna Tábor je profesionální trampolínový park, ve kterém najdete celou škálu různě náročných atrakcí. Arénu najdete na ulici Soběslavská 3070, což je od centra města necelé 3 kilometry.

Jump aréna Tábor se představuje

Jump aréna má celkovou rozlohu 1 200 metrů čtverečních. Cvičit zde můžete organizovaně se školenými trenéry nebo zcela sami.

Je libo souboj nad propastí?

Dále se zde můžete přihlásit na pravidelné speciální akce, které aréna pravidelně pořádá. Jedná se o přespávačky, zábavné parkour kroužky s Jay Foxem nebo příměstské tábory.

Když vaše děti budou cvičit, vy si můžete odpočinout v chill-out zóně s wifi a zcela zdravou BIO kávou. Neskákající doprovod neplatí vstupné, takže se nemusíte obávat zbytečných výdajů.

Děti Jump arénu Tábor milují

Hlavní nabídka arény

V Jump aréně Tábor si například můžete vyzkoušet olympijské trampolíny, airbag, skokanské můstky, gymnastickou trampolínu, vybíjenou, parkour zóny, trampolíniště, big jump, maxi skoky, lezeckou stěnu, pěnové moře nebo tobogán.

Jump aréna Tábor pořádá různé akce

Olympijské trampolíny

Olympijské trampolíny jsou dominantou druhé části Jump arény Tábor. Olympijské trampolíny jsou na skákaní naprosté bezpečné, neboť mají kolem sebe speciální měkčené povrchy.

Rovněž mají největší rozměr a největší odpružení, takže skákání na nich je skvělá zábava. Pro ty nejzkušenější je zde vymyšlené kombinované skákání, které spočívá ze skoku z olympijské trampolíny do další olympijské trampolíny a následně do airbagu.

Kreativitě se meze nekladou

Vybíjená

Skvělou zábavu také skýtá trampolínové hřiště na vybíjenou, které většímu počtu zúčastněných nabízí hned několik variant her a zábavy.

Mají tady hned několik druhů trampolín

Hřiště má šikmé trampolíny, které umožňují hráčům vybíjené uhýbat velmi efektním způsobem. A protože je hřiště na vybíjenou dostatečně oplocené, míč vám nevyletí nikam mimo.

Vybíjená je vhodná pro dvojice nebo skupiny. Vybíjenou vřele doporučuji všem, kteří si chtějí užít kopec srandy a nekonečné zábavy.  si užiješ!

Horolezecká stěna

Jak se k aréně dostanete?

Arénu najdete hned pod restaurací McDonald’s, přičemž hlavní vstup je označen velkou světelnou reklamou. Nejbližší autobusová zastávka je zastávka Na kopečku nebo U hřbitova či Stop shop. Parkování aut je možné hned u arény nebo u nedalekého obchodního domu Kaufland.

Chcete si vyzkoušet skákací basketbal?

Vstupné a otevírací doba

Vstupenka na 60 minut vyjde vaši peněženku od pondělí do čtvrtka na 159 korun a od pátku do neděle na 179 korun. Vstupné na celý den vyjde váš rodinný rozpočet na 499, respektive na 549 korun.

Vstup je povolen pro děti od 5 let. Rodiče jako doprovod neplatí žádné vstupné. Skákání pro děti je přístupné v pondělí od 19 do 20 hodiny, ve středu od 14 do 15 hodiny a v neděli od 19 do 20 hodiny.

Jump aréna Tábor závěr

Jump aréna Tábor je skvělé místo. Děti se tady opravdu maximálně vyblbnou. Trampolíny se dají kombinovat do mnoha typů zajímavých atrakcí. Jediné, co zamrzí je, že taková atrakce není v každém okresním městě. Pokud se ale ocitnete v blízkosti Tábora, tak rozhodně s návštěvou neváhejte.

Diskuze ke článku