Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Příbram průvodce – Otevírací doba, vstupné, info

Aquapark Příbram najdete v centru města, konkrétně na ulici Legionářů 378 hned vedle zimního stadiónu.

Aquapark Příbram se představuje

Aquapark Příbram je vnitřní i venkovní bazén. Oba bazény včetně tobogánů a dalších vodních atrakcí slouží k aktivnímu odpočinku, k relaxaci sil a ke sportovní činnosti místních oddílů plavání.

Také se zde koná výuka plavání pro předškolní a školou povinné děti.

Venkovní bazén

Venkovní bazén má 8 plaveckých drah a celkové rozměry bazénu jsou 50 x 25 metrů. Bazén je veřejnosti otevřený od června do září a je samostatnou části aquaparku, takže vstupné do venkovní části nelze kombinovat se vstupenkou do vnitřní části aquaparku.

Aquapark Příbram vnitřní bazén

Hloubka venkovního bazénu se pohybuje od 140 do 180 centimetrů. Kousíček od venkovního bazénu se nacházejí 2 hřiště pro plážový volejbal. Dále si zde můžete zahrát badminton, stolní tenis a odpočinkový petanque.

Celkový pohled na bazén

Vnitřní bazén a tobogány

Ve vnitřní části Aquaparku Příbram jsou k dispozici plavecký bazén, dětský bazén, příjemné malé bazény s vířivkami, dětské brouzdaliště a dva rychlé tobogány Black Out a Turbo.

Krytý bazén má celkem 6 drah a měří 25 x 14,5 metrů. Malé děti se pak mohou vydovádět na brouzdališti. Pro nejmenší děti je zde rovněž připraven dětský koutek, kde si mohou hrát děti od 1 roku věku.

Teplota vody se v plaveckém a dětském bazénu pohybuje od 26 do 28 stupňů Celsia, ve vířivce pak od 28 do 32 stupňů Celsia.

Aquapark Příbram vířivka

Výuka plavání

Vnitřní část plovárny využívají městské plavecké oddíly k tréninkům a soutěžím. Pravidelně se tu taktéž pořádá výuka plavání pro děti od 4 let.

Kurz plavání se koná ve všedních dnech od 14 do 14:45 hodin. Cena jedné lekce stojí 70 korun. Kurz plavání pro dospělé stojí 300 korun za jednu lekci.

Sauna a parní lázně

V areálu Aquaparku najdete i zmodernizovanou saunu pro 20 osob a parní lázně, které se mohou pochlubit venkovním ochlazovacím bazénkem a útulnou odpočívárnou, která vlastní krbová kamna.

Oblíbené dětské brouzdaliště

Občerstvení a parkování

V útrobách plovárny najdete rychlé občerstvení s názvem SeZaM bistro. Samozřejmostí je též bezplatné parkování, které najdete přímo u vodního centra.

Aquapark Příbram se brzy dočká rekonstrukce

Vstupné a otevírací doba Aquapark Příbram

Vstup do vnitřní části Aquaparku na 60 minut vyjde dospělého návštěvníka na 65 korun, dětského na 40 korun. Vstupenka na 2 hodiny pak vyjde vaši peněženku na 120 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 60 korun.

Rodinná vstupenka na 60 minut stojí 200 korun, na 2 hodiny 290 korun. Aquapark Příbram je otevřen ve všední dny od 6 do 19 hodiny, v sobotu od 10 do 21 hodiny, v neděli od 8 do 20 hodiny.

Vstup do venkovního bazénu stojí na celý den dospělého návštěvníka 60, dítě 40 korun.

Aquapark Příbram závěr

Aquapark Příbram je skvělý sportovní areál, který má co nabídnout v létě i zimě. Zábavu si tady užije celá rodina. Aquapark je příjemný a v blízké budoucnosti by navíc měl projít rekonstrukcí a rozšířením. Návštěvu si určitě užijete!

Diskuze ke článku