Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jump aréna Liberec – Průvodce skvělou atrakcí

Jump aréna Liberec je moderní království trampolín, které je svého druhu největší v severních Čechách, neboť zabírá plochu 1 700 m2. Jump arénu najdete na ulici Na Rybníčku 143/14.

Jump aréna Liberec se představuje

Jump Aréna je ideálním místem pro skákání pro nováčky i profesionály. Pod jednou střechou zde kupříkladu najdete Free -Jump Arénu, Monkey track, Foam Pit, Slam dunk nebo Gymmastic jump zone.

Děti si zaskáčou jako nikde

Zábavná zóna

Skákat můžete začít ve Free-Jump Aréně, což je volná a zábavná zóna, která vám nabídne velké množství propojených trampolín po podlaze a bocích.

Malé návštěvníky pak určitě nadchne Monkey track, což je opičí dráha s překážkami, skluzavkami a populárním kuličkovým bazénem.

Další zóna se pak jmenuje Dodgeball zone, kde si můžete zahrát vybíjenou.

Trampolín tady mají opravdu hodně

Zóny pro náročnější návštěvníky

Pro náročnější návštěvníky je zde Gymnastic jump zone, což jsou dvě olympijské trampolíny pro maximální a výživný trénink.

Dále zde můžete využít Climbing wall, což je horolezecká stěna nebo Foam Pit, kde se pro změnu naučíte novým skokům do bezpečné pěnové jámy.

Z některých skoků skoro až mrazí

Radost z pohybu

Pro hravější návštěvníky pak mohu doporučit Slam dunk, kdy si zasmečujete do basketbalového koše nebo Ninja course, což je pro změnu hravá překážková dráha plná překvapení.

K zahození určitě není Freestyle a Trampoline wall, což jsou různé trampolíny a překážky bez limitů či Big airbag, kde si můžete vyzkoušet zcela nové originální skoky, přičemž váš dopad bude opět do měkkého, takže se nemusíte obávat žádného zranění.

Hobby trampolíny

Kromě několika trampolín s ryze profesionálními parametry je v aréně i několik skvělých hobby trampolín.

Děti se spokojeně baví v Jump aréna Liberec

Ty jsou vhodné především pro děti, které zde mohu skákat jako motorové myši a pořádně se zde vydovádět. Všechny děti si mohou za 50 korun zakoupit na své nohy speciální protiskluzové ponožky, které jim umožní pohybovat se po celém areálu, aniž by zbytečně padaly a natloukly si nos.

Pravidla vstupu

Do Jump arény v Liberci smí chodit děti od 3 let. Děti od 3 do 7 let mohou skákat pouze s aktivním doprovodem. Děti od 7 do 12 let let pak s pasivním doprovodem. Děti od 13 let pak nemusí mít žádný doprovod, ale musí mít u sebe písemný souhlas rodičů.

Na velkých trampolínách se dají metat salta jedna báseň

Vstupné a otevírací doba

Celodenní vstupenka do Jump arény v Liberci vyjde vaší peněženku na 199 korun na hodinu, přičemž děti od 3 do 7 let zaplatí 139 korun na hodinu. Permanentka na pět vstupů stojí 799 korun, na deset vstupů pak 899 korun. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky Jump arény.

Vaše ratolest tady bude nadšená!

Jump aréna Liberec závěr

Jump aréna nabízí opravdu skvělou zábavu. Podobné moderní atrakce mám velmi rád. Děti si tady zařádí jako nikde. Vše je přitom dobře udělané a osobně mi to připadá bezpečnější než skákání na domácí trampolíně na zahradě. Za nás vám tedy můžeme návštěvu Jump arény Liberec jenom doporučit. A třeba i my starší ročníky se necháme strhnout ke skákání. Podobné originální atrakce a zábavní parky dříve rozhodně nebývaly.

Diskuze ke článku