Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hračkářství Hamleys Praha – Vstupné, otevírací doba, průvodce

Hračkářství Hamleys najdete na ulici Na Příkopě 14 na Praze 1. Přímo v centru na vás čeká luxusní hračkářství s tisíci hraček, z nichž mnohé si můžete i vyzkoušet a další zábavné atrakce. Pozor, z tohoto hračkářství budete děti jenom těžko dostávat!

Historie Hamleys

Vše začalo roku 1760, kdy William Hamleys založil svou obchodní společnost. Nejprve to byl britský hračkárenský řetězec, který se však postupem času dostal do 21 zemí světa.

U nás je v Praze od roku 2016.

Funkční kolotoč přímo v hračkářství Hamleys

Hračkářství Hamleys se představuje

Hračkářství Hamleys se může pyšnit tím, že je nejstarším hračkářstvím na světě. Nyní se prodejna hraček otevřela také ve Střední Evropě.

V prodejně historické budovy na Příkopě najdete ráj hraček s prvky zábavního parku. Prodejna je velká šest tisíc metrů čtverečních, což je dostatečná velká plocha na to, abyste zde našli vaší oblíbenou nebo vysněnou hračku.

Mají tady spoustu hravých koutů

Ozvučený kolotoč nebo obří skluzavka

V hračkářství Hamleys na vás čeká kupříkladu ozvučený kolotoč, závodní dráha či gigantická skluzavka, která děti sveze z horního patra až do suterénu.

Všechny hračky si tu děti mohou vzít do rukou, osahat si je, vyzkoušet nebo si zahrát novou hru.

Unikátní sběratelská série

Kromě originálních plyšových postaviček a dalších známých hraček z produkce světově úspěšného Wiliama Hamley tady najdete proslulé světové výrobce hraček. Hračky od Hamleys jsou prostě originální a nápadité.

Dále zde najdete unikátní sběratelské série slavných návrhářů dětských stavebnic a hraček.

Hamleys produkuje vlastní krásné hračky

Sekce pro kluky i holky

Sekce pro kluky i holky nabízejí magická zákoutí s překvapením v podobě stavebnic aut, robotů, kočárků s panenkami, hlavolamů, nápaditých her i nejnovějších technických hraček.

Holky i kluci si tady skvěle užijí

Maskoti hračkářství

Téměř na každém kroku zde potkáte maskoty hračkářství, medvěda Hamley, medvědici Hattie a cínového panáčka. S těmi nejmenšími návštěvníky se rádi baví a fotografují. Maskoti vás také ochotně provedou celou budovou.

Větší návštěvníci si však určitě sami najdou, co je baví: kluci si rychle najdou cestu k závodní autodráze nebo k sekci dronů, holky pak do kreativních koutků, kde si mohou samy vyrábět a tvořit barevné náramky, ozdoby a šperky.

Hamleys Praha a jeho atrakce

Luvley butik

Luvley butik zase přitáhne mladé slečny do světa odívání. Zde dívky mohou trávit hodiny a hodiny vybíráním kabelek, slunečních brýlí, náušnic nebo líčidel.

Vše si mohou vyzkoušet před velkými zrcadly, takže na vlastní oči poznají, jak jim to sluší.

Vše pod jednou střechou

Hračkářství Hamleys je královstvím hraček. Dvě poschodí atrakcí, padesát tisíc různých hraček, žluté bagry, benátský kolotoč, motýlí dům, laserové hry, gigantická skluzavka, živé pohádkové postavy a svět plný imaginace.

To je pestrá zábava pro celou rodinu v samém centru historické Prahy.

Hamleys nabízí spoustu hravé zábavy!

Otevírací doba

Otevírací doba prodejny je každý den od 10 do 20 hodiny.

Hamleys závěr

Hamleys je opravdu neopakovatelné a v mnoha ohledech unikátní hračkářství. Tomu ale odpovídají i ceny hraček, které rozhodně nejsou levné. Jednou za čas, by ale rodině měli dětem tento zážitek dopřát a vzít je sem pořádně si užít. V Hamleys je spoustu hracích koutků a atrakcí, takže už jenom samotná návštěva je zážitkem!

Diskuze ke článku