Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bazén Jablonec nad Nisou – Moderní bazén, osobní recenze

Bazén Jablonec nad Nisou je moderní městský bazén, který se nachází na ulici Svatopluka Čecha 4204. Bazén najdete kousíček od vodní nádrže Mšeno a od centra města je bazén vzdálen necelé dva kilometry.

Bazén Jablonec nad Nisou se představuje

Bazén Jablonec disponuje 25metrovým bazénem, který má celkem 8 drah. Sportovní bazén je ideální pro všechny vyznavače kondičního a sportovního plavání.

Moderní bazén Jablonec nad Nisou má celkem 8 drah

Skákat do vody můžete z bloků, kterou jsou pro tuto sportovní aktivitu určené. Na začátku má sportovní bazén hloubku 1,6 metrů, ale postupně se snižuje, takže na druhém konci má pouze 110 centimetrů.

Teplota vody v bazénu má zhruba 28 stupňů Celsia.

Pro děti jsou připraveny hned 2 tobogány

Umělé vlnobití nemají jenom tak někde

Vodní atrakce a vodní radovánky v Jabloneckém bazénu

Největším tahákem pro rodiny s dětmi je zde bazén plný vodních atrakcí a radovánek, které potěší nejenom malé děti a aktivní mládež, ale i rodiče nebo seniory.

Naleznete zde příjemnou a osvěžující vodní clonu, odpočinkové masážní lavici, divoké umělé vlnobití, krásné vířivky a velkou divokou řeku, která patří mezi absolutní špičku v České republice.

Vířivky, kterou pojmou 6 osob, jsou vyhřívané do 32 stupňů Celsia.

U sportovního bazénu jsou i 2 nádherné tobogány, přičemž ten v žluté barvě má celkovou délku 82 metrů. Druhý je o něco prudší, takže se jmenuje turbotobogán a má červenou barvu.

Děti to v Jablonci bude opravdu bavit

Lákadla pro nejmenší děti

Pro nejmenší děti je v bazénu připraveno pohodové brouzdaliště s malým a bezpečným tobogánem. Dále se děti mohou těšit na zábavné chrliče a vodní hřib. V dětské sekci je taktéž pohodová skluzavka, která se přiléhavě jmenuje Kobra.

Celkový pohled na herní bazén

Sauna i parní komory

V objektu plaveckého bazénu můžete rovněž navštívit zdravou saunu, parní komory, relaxační masáže, solárium a chutné občerstvení.

Zábavních prvků je tady opravdu hodně

Možnosti parkování

Naproti bazénu najdete skvělé Olymp bistro, kde si můžete zajít na malé občerstvení nebo šálek kafe. Parkoviště pro osobní auta pak najdete přímo u bazénu.

Vstupné bazén Jablonec nad Nisou

Vstupenka na hodinu a půl vyjde vaši peněženku na 120 Kč, respektive 95 korun. Děti do šestnácti let zaplatí 75 korun. Vstupné na pět hodin pak stojí 230, respektive 180 korun.

Bazén Jablonec nad Nisou je velmi oblíbený

Bazén má i svůj venkovní areál

Otevírací doba bazén Jablonec nad Nisou

Brány bazénu jsou pro návštěvníky otevřeny vždy od pondělí do soboty do 21:15 hodin a v neděli a o státních svátcích do 19:45 hodin. V pracovních dnech mimo školní prázdniny je část bazénu využívána pro výuku plavecké školy a tréninky plavců. Provoz bazénu je celoroční.

Celkový pohled na bazén Jablonec nad Nisou

Bazén Jablonec nad Nisou závěr

Bazén Jablonec je krásné místo pro odpočinek i sport. Moderní bazén s veškerým zázemím. Pro děti je připraveno spousta atrakcí a vodních prvků. Pro dospělé zase kvalitní wellness. Sportovní plavci si můžou hezky zaplavat.

Jablonec nad Nisou má zkrátka pěkný bazén, který se rozhodně vyplatí navštívit. Až budete mít další cestu do Jizerek myslete na to. Zastavte se tady.

Diskuze ke článku