Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Saunia Ostrava Futurum – Vše, co potřebujete vědět o saunovém světě

Saunia Ostrava najdete v obchodním komplexu FUTURUM Ostrava na ulici Novinářská 6a v Moravské Ostravě a Přívozu.

Saunia po celé České republice

Saunia má aktuálně celkem 11 poboček po celé České republice a je velmi populární mezi saunovými světy v naší zemi.

Hlavní ceromoniální sauna - v Saunia Ostrava

Je totiž unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže má skvělou dopravní dostupnost a ještě si po sauně můžete odskočit nakoupit.

Navíc je v ceně vstupenky prostěradlo a osuška, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete prakticky kdykoli, protože vstup do Saunie je časově neomezený.

Sprchy a choda mezi saunami

Saunia Ostrava se představuje

Saunia Ostrava je saunový svět, ve kterém bude vaše tělo hýčkáno hřejivým teplem a párou.

Saunia Ostrava poskytuje celou řadu saun a zajímavých saunových ceremoniálů. To vše v příjemném a zároveň v moderním prostředí, kde si aspoň na chvíli odpočine vaše tělo i mysl.

V této velké sauně se mačkat rozhodně nebudete

Různé typy saun

Hlavním vábidlem Saunia Ostrava je zdraví prospěšná finská sauna, která vám vzorně vyplave nežádoucí toxiny z vašeho těla. Je to nejtradičnější a nejúčinější způsob saunování.

Pokud vám však finská sauna nesedí, tak otestujte mírnější variantu v podobě tropické sauny, kde se teplota vzduchu pohybuje okolo 50 až 60 stupňů Celsia. V této sauně jsou nižší teplota kompenzována vyšší vlhkostí, takže tento typ sauny vřele doporučuji pro všechny astmatiky a revmatiky.

Stylový ochlazovací bazének

Ochlazení

Nepostradatelnou součástí každé sauny je pochopitelně závěrečné ochlazení. Saunia Ostrava poskytuje ochlazení vašeho těla v podobě dřevěných ochlazovacích věder nebo sprchy s jemným vodním mlžením. Další možností, jak se zde ochladit, je projít se ochlazovacích tunelem, ve kterém zažijete stoprocentní intenzitu ochlazení celého vašeho těla.

Solná sauna je skvělá pro lepší dýchání

Saunové ceremoniály

Saunové ceremoniály už patří k neodmyslitelným nabídkám každého kvalitního wellness centra.

Taktéž je tomu i v Ostravě, kde vám místní saunéři předvedou dokonalou show. Saunové ceremoniály jsou zde konány každý den a to vždy od 17 hodiny.

Bar s osvěžením

Příjemný bar

Pokud vás všechny sauny příjemně unaví, tak se zastavte do místního příjemného a osvěžujícího baru, kde na vás bude čekat velká nabídka studených a teplých nápojů, včetně čajů a piva. Lahůdkou jsou zde skvělé a zdravé domácí limonády.

Další pohled na stylový bar

Vstupné a otevírací doba

Základní vstupné bez časového omezení do Saunia Ostrava činí 295 korun. Pokud odejdete do 17 hodiny pak zaplatíte zvýhodněnou cenu 275 korun.

Při vstupu je ještě zapotřebí složit zálohu 200 korun v hotovosti na čipové hodinky. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky Saunia Ostrava.

Relaxační klidová zóna v Saunii Ostrava Futurum

Saunia Ostrava závěr

Saunia Ostrava je opravdu skvělé místo pro relax. Osobně mám koncept Saunií velmi rád a je jenom dobře, že zdravý prospěšné saunování takto šíří i u nás. Pobočka v Ostravě patří k těm opravdu velmi hezkým a stylovým a je tady opravdu radost trávit čas.

Vše navíc můžete spojit s nákupy a zařizováním v OC Futurum – takže ideální kombinace příjemné a užitečného.

Diskuze ke článku