Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Saunia Brno Letmo průvodce a tipy

Saunia Brno najdete v nákupním centru Letmo Brno na ulici Nádražní 681/2a v samém srdci jihomoravské metropole.

Saunia Brno se představuje

Saunia Letmo Brno je skvělý saunový svět, ve kterém bude vaše tělo rozmazlováno příjemným teplem a svěží párou. Saunia Brno nabízí celou řadu osvědčených saun pod jednou střechou.

Finské sauny jsou samozřejmě největším lákadlem

Kromě tradičních saun si zde můžete dopřát také zábavné saunové ceremoniály, které vás pobaví a nadchnou. To vše v hezkém a současně v moderním prostředí, kde přijdete na jiné myšlenky a vaše mysl se na chvíli zastaví.

Různé typy saun

Hlavní atrakcí brněnské Saunie je dlouhou tradicí prověřená finská sauna, která vám spraví náladu a vaše tělo dostane zpět do dobré formy. Je to nejosvědčenější způsob saunování, který je populární ve všech koutech světa.

V páře zažijete 100% vlhkost

Pokud vám však finská sauna nedělá dobře na srdíčko, tak zkuste mírnější variantu v podobě parní sauny, kde se teplota vzduchu pohybuje okolo 40 až 50 stupňů Celsia.

V této sauně jsou obsazené příjemně vonící éterické oleje, které omlazují pleť a čistí póry.

Saunia Letmo Brno nabízí i výborné občerstvení

Odpočinková zóna s barem a občerstvením

Tropická sauna

Pokud si budete chtít užít dokonalou tropickou vlhkost, tak navštivte tropickou saunu, kde zažijete až 60 procent vlhkosti, která vám příjemným způsobem zvláční vaší pleť i pokožku.

Ideální saunové místo pro astmatiky nebo lidi, kteří trpí svalovým onemocněním.

Saunia láká na zdravý odpočinek

Rychlé i pomalé ochlazování

Nedílnou součástí každé sauny je finální ochlazení. Saunia Brno nabízí ochlazení vašeho těla rychlé i pomalé. Rychlé ochlazení si můžete dopřát v podobě dřevěných ochlazovacích věder, pomalé pak v podobě příjemné sprchy s jemným vodním mlžením.

Další možností, jak se zde ochladit, je skočit do studeného bazénku, kde dojde k prokrvení celého vašeho těla.

Společné prostory Saunia Letmo Brno

Saunové ceremoniály

Saunové ceremoniály vám zajímavým způsobem osvěží váš pobyt v sauně. Brněnská saunia vám nabízí relaxační a dynamický ceremoniál. Saunové ceremoniály jsou zde konány každý den a to vždy v 17 a v 19 hodin.

Osvěžující bar

Pokud vás všechny sauny dokonale unaví, tak si udělejte ještě krátkou zastávku v osvěžujícím baru, kde si můžete objednat studené nebo teplé nápoje.

Recepce Saunie

Vstupné a otevírací doba

Základní vstupné bez časového omezení do Saunia Ostrava činí 315 korun. Pokud odejdete do 17 hodiny pak zaplatíte zvýhodněnou cenu 295 korun.

Klidová zóna pro relaxaci

Při vstupu je ještě zapotřebí složit zálohu 200 korun v hotovosti na čipové hodinky. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky Saunia Brno.

Ochlazovací bazén Saunia Letmo Brno

Saunia Letmo Brno

Saunia Letmo Brno je aktuálně jednou ze dvou poboček v této moravské metropoli. Je to opravdu krásný saunový svět. Nebojím se ho označit za jednu z nejhezčích poboček, jakou Saunia vůbec má.

Je tady opravdu radost trávit čas ať už v jedné z luxusních saun anebo v odpočinkových částech. Výhled z terasy na centrum Brna je také neopakovatelný. Návštěvu Saunia Letmo Brno vám tedy můžeme jenom doporučit.

Diskuze ke článku