Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Robinson Jihlava – Skvělý rodinný zábavní park

Park Robinson Jihlava najdete ve stejnojmenném městě v kraji Vysočina. Je to hezký zábavní parkobří hernička pro děti všeho věku. Robinson Jihlava sídlí na ulici Pod Jánským kopečkem 40.

Robinson Jihlava se představuje

Rodinný park Robinson je největším zábavním parkem pod střechou v kraji Vysočina. Rodinný park s názvem, který asociuje lákavé dobrodružství, nabízí mnoho originálních a zábavných dětských atrakcí. Robinson je otevřen nejen dětem, ale všem, kteří si rádi hrají.

Robinson park Jihlava je skvělé zábavní centrum

Vše pod jednou střechou

Rozloha parku je 2.500 metrů čtverečních. Na této rozhlehlé ploše se nacházejí desítky originálních a zábavních dětských atrakcí

Vyzkoušet si zde můžete labyrint v  podobě spletité džungle chodeb a chodbiček, prolézačky, žebříky a tobogány. Kdo má rád pirátské dobrodružství, neměl by minout pirátskou loď nebo strašidelnou nafukovací lebku.

Skluzavková, lezací sopka je dominantou herny

Od opičí stezky až po dětské dílny

Pro odvážlivce je zde připravená opičí stezka nebo pavoučí věž. Od adrenalinu se pak můžete přesunout k dětským dílnám a workshopům, které jsou plné nejenom nefalšovaného dobrodružství a zábavy, ale rovněž poučného hesla Jana Ámose Komenského: „Učíme se hrou“.

Labyrint se střílnami děti milují

Osobní tipy na atrakce

V rodinném parku Robinson je opravdu velká škála atrakcí. Za mě však mohu doporučit dvě.

  1. První se jmenuje Bludný Bermudský labyrint, protože mám rád spletité labyrinty, ve kterých rád bloudím. Pokud jde s vámi ještě vaše dítě, tak máte větší šanci, že nezabloudíte.
  1. Druhá atrakce se jmenuje Relax zóna, která je doslova plná úžasných her jako je stolní fotbálek a Airhockey. Dále jsou zde různé deskové hry, pytle Fatboy a pohodlná masážní křesla.

To nadšení v jejich očích za to stojí

Restaurace a komfortní zázemí pro dospělé

Zatímco vaší miláčci si budou skotačit v herně, vy si můžete v klidu číst noviny u čerstvé kávy, sledovat zprávy na internetu anebo číst si knížku.

Nedílnou součástí parku je totiž přátelská restaurace a luxusní zázemí pro dospělé. Nabídka přátelské restaurace je opravdu pestrá, neboť zahrnuje tradiční jídla, chutné sendviče, domácí burgery a sladké dobrůtky. Restaurace je otevřená nejenom návštěvníkům rodinného parku, ale i všem aktivním sportovcům na přilehlé cyklostezce.

Co to asi bude za stavbu?

Otevírací doba a vstupné

Otevírací doba rodinného parku Robinson je celoroční. Park je zde otevřen každý den mimo pondělí, otevírací doba je však každý den různá, ale v sobotu je zde otevřeno od 10 do 20 hodiny.

Celodenní vstupné do rodinného parku přes víkend činí 180 korun na osobu. Zvýhodněné vstupné je pro vstup po 17 hodině, který stojí 150 korun. Stejná vstupenka přes týden však stojí taktéž 150 korun na osobu. Zaplatit zde můžete hotově nebo platební kartou.

Zábavná fotka z fotokoutku

Robinson Jihlava – jak se nám líbí zábavní park?

Robinson Jihlava je velmi hezký zábavní park, todle skutečně už není jenom obyčejná hernička, ale místo s opravdu velkými atrakcemi. Líbilo se nám bludiště, závodní dráha pro šlapací motoráky i skluzavková sopka. Zázemí Robinsonu pro rodiče je také skvělé. Takže rozhodně moc dlouho neváhejte a vydejte se sem s rodinou na výlet!

Diskuze ke článku