Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bruno family park v Brně – Průvodce skvělým zábavním parkem

Bruno family park najdete v jihomoravské metropoli v městské části Brno Slatina, konkrétně na ulici Kigginsova 2.

Bruno family park se představuje

Hlavní místo zábavního parku je určeno dětem a mládeži od 4 do 18 let. Prim mu hrají tři komíny: Brunův, Opičí a Pavoučí, které jsou propojeny labyrintem lanovek, vzdušných tunelů a pohyblivých chodeb.

Všechny tři komíny míří do nejtemnějšího místa celé atrakce, což jsou 90 metrů dlouhé a spletité podzemní nory.

Celkový pohled na Bruno family park

Panoramatická vyhlídka Čapí oko

Atrakcí číslo jedna je úžasná panoramatická vyhlídka Čapí oko s prosklenou podlahou, která se pohybuje ve výšce 22 metrů. Z Čapího oka si vychutnáte nádherný výhled na jihomoravskou metropoli a jeho úžasné okolí.

Na věž můžete vyjít po schodech nebo vyšplhat po lanech prostorové sítě. Nazpět dolů můžete pro změnu jet tobogánem, který vám určitě ušetří čas na další atrakce.

Lodičky jsou opravdu hodně obíbené

Nafukovací atrakce jsou velmi oblíbené

Popis vybraných atrakcí

Mezi velmi populární atrakce celého parku patří Tenké střevo, což je nejdelší skluzavka v celém areálu. Z výšky 18,2 metrů se dolů dostanete za 10 vteřin.

Další skluzavkou rodinného parku je Svišťák, což je bláznivá nafukovací skluzavka, která svým zjevem připomíná skákací hrad.

Další atrakcí, která stojí za vyzkoušení, je Ptačí přelet, což je svižná lanovka o délce 25 metrů.

Hlavní hala Bruno family parku

Narozeninové párty

Pokud prahnete po netradiční oslavě narozenin svého dítěte, tak ji můžete naplánovat přímo v Bruno family parku. Stačí si zde dopředu rezervovat místo a narozeninová párty vašeho dítěte bude jistě nezapomenutelným zážitkem pro vaše dítko i pro vás.

K dispozici je zde 6 tématických narozeninových salónků s dostatečnou kapacitou.

Trampolíny jsou oblíbené všude

Autodrom pod střechou!

Atrakce jsou pro děti i dospělé

Velkou výhodou Bruno family parku je, že všechny nabízené pohybové atrakce mohou absolvovat společně děti i rodiče. Pokud vás baví hrát si a dovádět se svými ratolestmi, tak zde jste na správném místě.

Venkovní část Bruno family parku je také skvělá

Restaurace

Nedílnou součástí areálu je restaurace Hnízdo, kde si můžete objednat originální jídla moderní kuchyně. Dostat zde kupříkladu můžete zauzené kachní prso s pažitkovou smetanou a bagetou nebo domácí cibulovo-bramborové noky se špenátem a vepřovou panenkou.

Další pohled na venkovní atrakce

Otevírací doba a vstupné

Otevírací doba Bruno family parku je celoroční. Každý den je zde však otevírací doba jiná, v sobotu je však zde otevřeno od 10 do 20 hodiny.

Vstupné zde činí přes víkend 139 korun pro dospělého, 389 korun pro dítě. Rodinná vstupenka stojí 899 korun. Přes týden zde dospělý zaplatí 109 korun, dítě 289 korun.

Bruno family park závěr

Zábavní park Bruno family je opravdu skvělý. Je velký, moderní s mnoha atrakcemi. Opravdu prvotřídní zábava pro děti všeho věku. Skvělá je také venkovní část s vodními prvky, která funguje v létě. Venku vůbec naleznete mnoho dalších prolézaček, houpaček a atrakcí. Bruno family park vám můžeme jenom doporučit!

Diskuze ke článku