Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

OC Nisa Liberec – Kino, obchody, Albert, moje tipy

OC Nisa Liberec je nákupní a zábavní centrum, které se nachází v Liberci na ulici České Mládeže 456. K obchodnímu centru se dostanete autobusem, autem i na kole.

Krátká historie

Obchodní centrum Nisa bylo slavnostně otevřeno v roce 1998. V té době zde bylo více jak 60 velkých i malých obchodů.

Byl zde rovněž otevřen i první hypermarket v Libereckém kraji.

V současnosti obchodní centrum Nisa vlastní developerská společnost ING Real Estate, která celý obchodní komplex v nedávné době rozšířila a zmodernizovala.

Hlavní ochozy OC Nisa

Popis obchodního střediska

OC Nisa má celkovou plochu více než 15 000 metrů čtverečních.

Součástí obchodního komplexu je taktéž velkokapacitní parkoviště a moderní multikino s 8 sály, kde je nainstalován moderní zvukový systém Dolby Atmos.

OC Nisa má na 130 obchodů

Dopravní dostupnost

Obchodní centrum Nisa Liberec je nejrychleji dostupné autem nebo kyvadlovou dopravou, která je zcela zdarma. Jedná se o autobusovou linku číslo 500, která každý den jezdí z ulice Fügnerova.

K obchodnímu centru se rovněž dostanete autem nebo i dalšími placenými autobusovými linkami z Liberce (22 ,31, 34, 35).

Autem se zde dostanete po rychlostní komunikaci R35. Parkoviště je umístěno přímo v budově obchodního centra a parkování je zde zdarma. Celková kapacita parkoviště je 1800 míst.

Centrum je oblíbené u mladých i starých

Obchody v OC Nisa Liberec

Obchodní centrum Nisa Liberec má dnes celkem 130 obchodů a velké množství chutných restaurací.

Za všechny jmenujme místní lékárnu Nisa, obchod s brýlemi Oko Optik, drogerii DM, hyperrmarket Albert, trendy obchod s ležérním oblečením Meatfly, obchod s obuví Deichmann nebo obchod s domácími potřebami Orion.

Z velké nabídky restaurací stojí určitě za návštěvu asijská restaurace Sakarus nebo mexická restaurace Blue Agave. V prvním podniku si můžete zakoupit grilované japonské a korejské speciality. Druhá jmenovaná restaurace pak nabízí mexickou gastronomii, takže zde můžete okusit kuřecí fajitas, tacos naplněný mletým masem, quesadillu a další známé mexické jídla a chutné pochoutky.

OC Nisa má opravdu velké parkoviště

Zábavní podniky v Metropoli Nisa Liberec

V obchodním centru Nisa Liberec najdete rovněž celou řadu zábavních atrakcí pro děti a dospělé. K dispozici je zde Dětský svět, což je dětský koutek, který je plný hraček, skluzavek a prolézaček. Pro dospělé je zde k dispozici kromě moderního multikina i casino Merkur, kde můžete vyhrát zajímavé výhry.

Otevírací doba OC Nisa

Otevírací doba obchodního centra je každý den od 9 hodiny ranní do 21 hodiny večerní.

OC Nisa závěr

Obchodní centrum Nisa v Liberci je moderní a hezké centrum. Design obchodního centra je skutečně trochu jiný, než mají obchody. Osobně mám OC Nisa rád, protože na mě působí velmi dobře a přívětivě.

Diskuze ke článku