Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

OC Flora obchody, slevy, tajné tipy

Obchodní centrum Flora je nákupní a zábavní centrum, které se nachází v městské části Praha 3 Žižkov na ulici Vinohradská 151. Je to obchodní centrum, které je napojené na stanici metra Flora, která se nachází na lince A. OC Flora má 130 obchodů a multikino IMAX!

Krátká historie OC Flora

Obchodní centrum Flora bylo postaveno v letech 2001 až 2002. Původně zde byl malý městský park.

OC Flora a hlavní schodiště

Celou stavbu postavila společnost Eucon s.r.o a slavnostní otevření obchodního centra proběhlo 20. března roku 2003. Od roku 2012 je celý komplex v rukou izraelské firmy Atrium European Real Estate.

Popis obchodního střediska

Obchodní středisko má 4 poschodí. Jedná se o moderní a prosklenou budovu, která má celkovou plochu 21.000 metrů čtverečních.

Součástí obchodu je rovněž velkokapacitní parkoviště, kde bude vaše auto pod dohledem bezpečnostních kamer. V rozsáhlém areálu nejsou pouze obchody, ale také velký prostor pro kanceláře a pomocné prostory.

Velkolepá vánoční výzdoba OC Flora

Dopravní dostupnost

Obchodní centrum Flora je nejrychleji dostupné pražským metrem. Vystoupíte na stanici Flora trasy A a k obchodu dojdete zhruba za pár minut pěšky. K obchodnímu centru se také dostanete autem či tramvají nebo autobusem.

Autem se do garáží obchodního centra dostanete přes ulici Jičínskou. Parkoviště je umístěno přímo v budově obchodního centra a hodina parkování přes den je zde zdarma.

Obchodů s módou je tady hodně!

Celková kapacita parkoviště je 800 míst. Třetí a čtvrtou možností je použít buď tramvaj číslo 10 nebo jeden z autobusů číslo 136, 175 a 207.

Obchody v obchodním centru Flora

Obchodní centrum Flora má celkem 130 obchodů a velké množství restaurací. Za všechny jmenujme oblíbenou lékárnu Benu, kosmetický obchod Dermacol, drogerii DM, supermarket Albert, osvědčený obchod se sportovním a outdoorovým oblečením Intersport, obchod s obuví Office shoes nebo obchod s domácími potřebami Tescoma.

Bar uprostřed nákupní pasáže

Z velké nabídky restaurací stojí určitě za návštěvu bufetový podnik BAGETERIE BOULEVARD nebo asijská restaurace Pholevka. V prvním podniku si můžete zakoupit čerstvé a zapečetěné bagety všech druhů.

Druhá jmenovaná restaurace pak nabízí opravdu velké porce asijských polévek, které vás dokonale nasytí.

OC Flora je moderní a velmi krásné nákupní centrum

Zábavní podniky v Metropoli Flora

V obchodním centru Flora najdete rovněž kopec zábavy pro sebe i pro své děti. K dispozici je zde Dětský koutek, který je určen pro děti od tří do dvanácti let. Najdete zde dřevěné edukativní hračky, Tv box, bazének s kuličkami a skluzavkou. Ve čtvrtém patře pak najdete trojrozměrné kino Cinema City.

Součástí OC Flora je i multikino s IMAXem

Otevírací doba

Otevírací doba obchodního centra je každý den od 9 hodiny ranní do 21 hodiny večerní.

OC Flora závěr

Obchodní centrum Flora je velmi příjemné a dobře vybavené nákupní centrum. Je to jedno z OC, které je blízko centra a které plní svojí roli opravdu na jedničku. Osobně mám OC Flora velmi rád a jeho návštěvu můžu každému jenom doporučit.

Diskuze ke článku