Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bazén Česká Třebová – Skvělý krytý bazén, ceník, průvodce

Bazén Česká Třebová je krytý městský bazén, který se nachází na ulici U Teplárny 617. Bazén najdete kousíček od železničního přechodu nedaleko obchodního centra Tesco. Od centra města je bazén vzdálen něco přes 2 kilometry.

Bazén Česká Třebová se představuje

Krytý plavecký bazén Česká Třebová poskytuje kondiční a rekreační bazén, který je ještě obohacen o osmdesáti osmi metrový krytý tobogán, který je opatřen světelnými efekty.

Z vířivky v České Třebové je krásný výhled

Dále se zde můžete těšit na vířivou vanu a parní komory s vonnými esencemi, které vám jednoznačně zvednou náladu. Pro děti je připraven zábavný dětský bazén s chrličem a vzduchováním.

Bazén Česká Třebová z venku

Atraktivní tobogán

Plavecký bazén v České Třebové nenabízí návštěvníkům pouze rekreační bazén, ale především dlouhý tobogán v modré barvě, který má atraktivní světelné efekty.

Tubus tobogánu vede venkovní části areálu, nicméně jeho konec ústí do vnitřní části budovy.

Zdejší tobogán pěkně sviští

Technické parametry bazénu

Hlavním tahákem celého plaveckého centra je velký 25metrový bazén, který má hloubku od 140 do 210 centimetrů. Bazén disponuje startovacími bloky. Součástí sportovního bazénu je taktéž zařízení, které umožňuje vstup do bazénu lidem s pohybovým omezením.

Teplota vody se zde pohybuje okolo 27 stupňů Celsia. Dále je zde malý deseti metrový dětský bazén s bezpečnou hloubkou okolo půl metru. Teplota vody je zde okolo 28 stupňů Celsia.

Dětský bazének je také velmi pěkný

Solárium

Součástí plaveného areálu je rovněž skvělé solárium, které je zde otevřeno v úterý, středu, pátek a v neděli od 10:00 do 20:00 hodin.

Dopřát si zde můžete buď horizontální solarium CPS-13 nebo vertikální solárium Aurora. Za vyzkoušení stojí taktéž dvě parní komory s teplotami od čtyřiceti do pětačtyřiceti stupňů.

Bazén Česká Třebová vnitřní prostory

Bufet

Nezbytnou součásti areálu je pochopitelně bufet, kde si můžete zakoupit něco k pití a malému zakousnutí. U bufetu jsou k dispozici stoly a plastové židle v bílé, červené a černé barvě.

K internetu se zde můžete připojit pomocí bezplatné WiFi. Mezi další služby sportovního plaveckého areálu patří kosmetika, kadeřnictví a péče o tělo.

Startovní bloky - bazén má co nabídnout i závodním plavcům

Vstupné bazén Česká Třebová

Vstupenka na hodinu a půl vyjde vaši peněženku na 105 Kč, respektive 75 korun. Vstupné na celý den pak stojí 200, respektive 140 korun. Děti do 2 let mají vstup zdarma.

K dispozici je taktéž permanentka v hodnotě 1.050 korun, která vás opravňuje k 11 vstupům po 1,5 hodinách.

Hlavní vstup do bazénu

Bazén Česká Třebová otevírací doba

Provozní doba celého areálu je však velmi různorodá, takže na aktuální provoz bazénu se pro jistotu podívejte na oficiální webové stránky bazénu.

Bazén Česká Třebová závěr

Bazén Česká Třebová je hezký městský bazén. Hezké, čisté prostředí, skvělé doplňkové služby. Tady je opravdu radost trávit čas, ať už si člověk chce opravdu zaplavat anebo jenom strávit hezké chvíle s rodinou. My vám tak návštěvu tohoto bazénu můžeme jenom doporučit.

Diskuze ke článku